Kwiatowe zaproszenia ślubne ze złoceniem w stylu glamour

Zaproszenia ślubne ze złoconymi gałązkami to ciekawy projekt dla wszystkich Par, które szukają zaproszeń w stylu glamour, ale z delikatnymi akcentami kwiatowymi. Są to subtelne wzory, jednak złocone gałązki sprawiają, że te zaproszenia są wyjątkowe i oryginalne. Przewaga bieli jest ładnie uzupełniona kolorami kwiatów. Nie zawsze są to intensywne barwy. W niektórych modelach przeważają kolory pastelowe lub zieleń i biel. Znajdziecie więc zaproszenia ślubne z piwonią, konwalią i wrzosem.  Ciekawym dodatkiem do tych zaproszeń są też przezroczyste koperty wykonane z kalki. Koperty mają delikatny nadruk, nawiązujący do stylistyki zaproszenia. Na kopercie może być także nadrukowana personalizacja wraz z adresami, co jest świetnym pomysłem dla zapracowanych przyszłych Par Młodych.

Ciekawe i eleganckie zaproszenia ślubne dla weselników

W przypadku planowania i organizowania ślubu oraz wesela trzeba podjąć decyzję w zakresie bardzo wielu szczegółów. Wszystko musi być przygotowane w sposób oryginalny i jednocześnie w stylu, który zachwyci wszystkich weselników. Bardzo ważny jest wystrój sali weselnej, udekorowanie stołu, zamówienie wykwintnych dań dla gości weselnych oraz wszelkiego rodzaju dodatki, takie jak winietki na stół, które wskażą, gdzie konkretna osoba ma usiąść czy też podziękowania dla gości.

Jednym z ważniejszych elementów pieczołowicie przygotowywanej i jedynej w swoim rodzaju imprezy weselnej będą na pewno zaproszenia ślubne. Powinny one przede wszystkim nawiązywać motywem przewodnim oraz kolorystyką do sali weselnej. Tutaj można postawić na stonowane, jednolite kolory lub przeciwnie – bujne i kwiatowe wariacje.

Zaproszenia ślubne ze złoceniem będą dobre na każdą okazję, niezależnie od planowanego stylu wesela. Może to być tradycyjny styl retro, majestatyczny i kolorowy glamour czy też oddający znakomicie wiejskie, ludowe klimaty, styl rustykalny. Kolorowe zaproszenia ślubne będą inspiracją hucznej zabawy, młodości i cudownego życia. Bardzo dobrze sprawdzą się w przypadku ślubów organizowanych w okresach ciepłych – na wiosnę lub lato.

Oferowane na stronie internetowej Amelia-Wedding.pl zaproszenia ślubne Rubin mają wiele odmian i z pewnością przypadną wszystkim gościom do gustu. Można tutaj wspomnieć o cudownych, bujnych, kolorystycznych wariacjach zaproszeń ślubnych ze złoceniem, czy też bardzo zmysłowych i nawiązujących do dobrego towarzystwa burgundowych zaproszeniach ślubnych. Przecudnie pachnąca lawenda czy konwalia oraz niebiańsko wyglądająca piwonia również bardzo dobrze sprawdzą się w przypadku takich wizytówek organizowanej imprezy weselnej.

Bardzo ciekawym dodatkiem do zaproszeń ślubnych na Amelia-Wedding.pl będzie przepiękna i elegancka przezroczysta koperta, która jest wykonana z kalki. W połączeniu z delikatnym i zmysłowym nadrukiem na pewno będzie dobrze komponować się z otoczeniem sali weselnej i zachęci gości do wspólnego świętowania na cześć Pary Młodej wstępującej na nową drogę życia.Zaproszenia ślubne - kolekcja Rubin

Kwiatowe zaprozenia ślubne ze złoceniami w stylu Glamour

Zaproszenia w stylu glamour ze złoceniami na pewno znajdą się w trendach ślubnych 2019 roku. Są to ponadczasowe modele, które zaskakują swoją elegancją i oryginalnością. Złote gałązki w połączeniu z kwiatowymi, akwarelowymi grafikami tworzą nietuzinkowe połączenia. Do zaproszeń stworzyliśmy także ciekawe dodatki weselne. Winietki na stoły weselne ze złoconym nadrukiem Imion i Nazwisk Gości, zawieszki na alkohol z zabawnymi tekstami, numery stolików, jeśli Pary decydują się na kilka stołów podczas uroczystości. W naszej tradycji weselnej zadomowiły się też podziękowania dla Gości. Drobne upominki są później miło wspominane, dlatego warto podarować Gościom taki drobiazg. W naszej ofercie, oprócz personalizowanych buteleczek z herbatą, pojawiły się lizaki z przywieszką, na której możecie wypisać treść podziękowania lub swoje inicjały. Goście będą zachwyceni także podziękowaniami w postaci miodków i zapachowych świeczek, a dla łasuchów możecie przygotować pudełka na ciasto ze swoim napisem.