Kwiatowe zaproszenia ślubne ze złoceniem w stylu glamour

Zaproszenia ślubne ze złoconymi gałązkami to ciekawy projekt dla wszystkich Par, które szukają zaproszeń w stylu glamour, ale z delikatnymi akcentami kwiatowymi. Są to subtelne wzory, jednak złocone gałązki sprawiają, że te zaproszenia są wyjątkowe i oryginalne. Przewaga bieli jest ładnie uzupełniona kolorami kwiatów. Nie zawsze są to intensywne barwy. W niektórych modelach przeważają kolory pastelowe lub zieleń i biel. Znajdziecie więc zaproszenia ślubne z piwonią, konwalią i wrzosem.  Ciekawym dodatkiem do tych zaproszeń są też przezroczyste koperty wykonane z kalki. Koperty mają delikatny nadruk, nawiązujący do stylistyki zaproszenia. Na kopercie może być także nadrukowana personalizacja wraz z adresami, co jest świetnym pomysłem dla zapracowanych przyszłych Par Młodych.

Aktywne filtry

Zaproszenia ślubne - kolekcja Rubin

Kwiatowe zaprozenia ślubne ze złoceniami w stylu Glamour

Zaproszenia w stylu glamour ze złoceniami na pewno znajdą się w trendach ślubnych 2019 roku. Są to ponadczasowe modele, które zaskakują swoją elegancją i oryginalnością. Złote gałązki w połączeniu z kwiatowymi, akwarelowymi grafikami tworzą nietuzinkowe połączenia. Do zaproszeń stworzyliśmy także ciekawe dodatki weselne. Winietki na stoły weselne ze złoconym nadrukiem Imion i Nazwisk Gości, zawieszki na alkohol z zabawnymi tekstami, numery stolików, jeśli Pary decydują się na kilka stołów podczas uroczystości. W naszej tradycji weselnej zadomowiły się też podziękowania dla Gości. Drobne upominki są później miło wspominane, dlatego warto podarować Gościom taki drobiazg. W naszej ofercie, oprócz personalizowanych buteleczek z herbatą, pojawiły się lizaki z przywieszką, na której możecie wypisać treść podziękowania lub swoje inicjały. Goście będą zachwyceni także podziękowaniami w postaci miodków i zapachowych świeczek, a dla łasuchów możecie przygotować pudełka na ciasto ze swoim napisem.

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć