Pastelowe zaproszenia ślubne w stylu Glamour

Srebrne zaproszenia ślubne ze zdobionym tekstem i kaligraficzną czcionką podkreślą uroczysty charakter każdego przyjęcia. Będą nawiązaniem do eleganckiego wystroju sali i innych srebrnych dodatków i dekoracji. Zachwycą każdego zapraszanego Gościa, bo choć są subtelne, zjawiskowo prezentują się po wyjęciu z kolorowej, kwiatowej koperty. Srebro jest ponadczasowe, tworzy uniwersalne połączenia z innymi kolorami, a każdej aranżacji dodaje delikatności.

Wyjątkowe zaproszenia ślubne Glamour dla gości weselnych

Ślub i następujące po nim huczne wesele to wyjątkowa i niecodzienna chwila. W tym jakże uroczystym dniu nie może być mowy o jakichkolwiek pomyłkach. Dlatego też zaproszenia ślubne powinny zostać wysłane do gości weselnych jeszcze przynajmniej kilka miesięcy przez planowaną datą zaślubin.

Ideą zaproszeń ślubnych nie jest tylko i wyłącznie zawiadomienie gości o dacie i miejscu tego ważnego dla przyszłych Małżonków wydarzenia. Ta niewielkich rozmiarów kartka z krótką informacją w sprawie ślubu i wesela przede wszystkim ma zachęcić przyszłych weselników do wspólnej zabawy. Treść zaproszeń ślubnych to jedno, drugie zaś to odpowiednia forma i styl. To one mówią, w jakim nurcie przewodnim będzie organizowane przyszłe przyjęcie.

Z jednej strony można postawić na spokojne i stonowane wersje zaproszeń ślubnych, które będą nawiązywały do klasyki, minimalizmu i stylu retro. Z drugiej zaś można poszaleć kolorystycznie mieszając różne elementy, które finalnie dadzą konkretny styl. Tutaj można wyróżnić styl boho, rustykalny czy glamour.

Zaproszenia ślubne glamour będą nawiązywały żywej kolorystyki, która okraszona jest sporą dawką światła w postaci koloru białego, żółtego czy złotego. To wyznacznik elegancji lekko pomieszanej z miszmaszem oznaczającym pewnego rodzaju chaos, który w przypadku organizowanych imprez weselnych wcale nie musi oznaczać obciachu. Wręcz przeciwnie – właściwie dobrane kolory i elementy dekoracyjne zaproszeń ślubnych glamour z pewnością uatrakcyjnią każdą uroczystość, nadając jej blasku i natchnienia.

Zaproszenia ślubne utrzymane w stylistyce glamour będą wyróżniały się elementami, które się wyłaniają na pierwszy plan. Mogą to być fantazyjne bukiety kwiatowe, motywy drzew lub nocy. Z odpowiednio dobranym, zawiłym krojem pisma, nadadzą subtelny wygląd dość energetycznie wyglądających kartek z treścią zaproszenia.

Wybór odpowiedniego i dostosowanego do stylu wesela wariantu zaproszenia ślubnego to w obecnych czasach dosyć trudne zadanie Na rynku papeterii ślubnej dostępnych jest bardzo wiele różnorakich propozycji, które można znaleźć w różnej kolorystyce i widełkach cenowych. Na Amelia-Wedding można znaleźć bardzo wiele oryginalnych i nietypowych zaproszeń ślubnych glamour, które mogą być inspiracją do organizowanego ślubu i wesela.

Zaproszenia ślubne z kolekcji Pastelowe

Zaproszenia ślubne w stylu Glamour z kolekcji Pastelowe

W naszej kolekcji zaproszeń ślubnych ze srebrną treścią występują różne połączenia kwiatowe. Zjawiskowo prezentuje się zaproszenie ślubne z białymi różami na tle delikatnej szarości oraz w połączeniu z botaniczną zielenią liści. Zainspirowani trendami ślubnymi stworzyliśmy także projekty papeterii w kolorze przygaszonej niebieskiej barwy, czyli dusty blue z dodatkiem burgundowo-różowego bukietu. Srebrna treść delikatnie mieni się na tle pastelowego koloru, a grafika kwiatowa w intensywnych kolorach jest tu wyrazistą ozdobą. Wśród naszych propozycji w tej kolekcji znajdziecie także granatowe zaproszenia ślubne z różowymi piwoniami. Ciemne odcienie niebieskiego są idealnym tłem do srebrnego tekstu. Całość prezentuje się bardzo szykownie, a grafika kwiatowa dodaje elegancji. Jeśli natomiast szukacie wyrazistych kolorów, ale jednak w połączeniu z bielą, proponujemy Wam srebrne zaproszenia ślubne z bordowymi piwoniami. Będzie to odpowiedni wybór nie tylko dla ślubów w stylu boho, ale także dla ekskluzywnych przyjęć.  Wybierając zaproszenia, warto pamiętać także o dodatkach, które zdobić będą weselne stoły. Srebrne winietki, zawieszki na alkohol oraz numery stolików ze srebrnymi cyframi w zestawieniu z bielą i wybranymi kwiatami stworzą elegancki komplet. Dodatki możemy uzupełnić także o podziękowania dla Gości. I tu proponujemy personalizowane czekoladki z Imionami Państwa Młodych, świeczki zapachowe z dowolną treścią na etykiecie lub małe słoiczki z miodem. Możecie również zaskoczyć swoich Gości pudełkami na ciasto weselne lub drobnymi słodkościami w pudełeczku.