Marmurkowe Zaproszenia Ślubne z kolekcji Marmurowa

Zaproszenia ślubne z kolekcji Marmurowej to kolekcja wykonana z najwyższej jakości materiałów w minimalistycznym, nowoczesnym stylu z dodatkiem niezwykle efektownego efektu złocenia. Kolekcja Marmurowa to piękne, delikatne, pastelowe kolory połączone z kontrastującym złotem tworzące niepowtarzalnie eleganckie zaproszenie, które zachwyci każdego nie tylko efektem wizualnym ale również jakością wykonania i nadruku.

Zaproszenia ślubne z kolekcji Marmurowa

Zaproszenia ślubne z kolekcji Marmurowa

Motyw marmurowy na zaproszeniach z tej kolekcji to bardzo nowoczesna interpretacja papeterii ślubnej, niezwykłej elegancji i efektu glamour dodaje zaproszeniu również pięknie połyskujący, złocony tekst. Kolekcja Marmurowa to idealny wybór na uroczystość w stylu eleganckim i nowoczesnym, dla par, które stawiają przede wszystkim na jakość wykonania i estetyczność każdego z detali ślubu.

Zaproszenia ślubne oraz dodatki z kolekcji Marmurowa to połączenie najnowszych trendów z 2020 roku wraz z klasyką, dzięki swojej prostocie i elegancji jest to ponadczasowy wzór, który będzie również piękną pamiątką dla zapraszanych gości. Wśród podstawowych wzorów kolekcji znajdziecie pastelowe odcienie szarości, delikatnego różu oraz błękitu, co sprawia, że kolekcja ta jest bardzo łatwa do zintegrowania z pozostałymi dekoracjami ślubnymi oraz kwiatami. Tak uniwersalny motyw marmuru idealny będzie na uroczystość ślubną organizowaną zarówno w miesiącach wiosennych, letnich jak i jesiennych czy zimowych. W ofercie kolekcji Marmurowa znajdziecie wiele dodatków ślubnych, które pomogą w organizacji uroczystości oraz dopasowaniu każdego detalu tak, aby całość wystroju tworzyła piękną całość. Wśród dodatków ślubnych znajdziecie między innymi winietki z imionami gości, podziękowania za przybycie w różnej formie czy ozdoby butelek, takie jak zawieszki czy etykiety samoprzylepne.