Zaproszenia Ślubne na Szkle z kolekcji Soft

Zaproszenia ślubne powinny mieć wyjątkowy charakter, wprawiać w zachwyt i pozostawać wspaniałą pamiątką. Te wszystkie atuty posiadają szklane zaproszenia ślubne. Szkło to nietuzinkowy materiał, na którym pięknie prezentują się zarówno kolorowe nadruki kwiatowej grafiki, jak i jednobarwne kaligraficzne czcionki. Zaproszenia ślubne na szkle dają możliwość stworzenia ciekawych projektów, połączenia interesującego, przezroczystego materiału z wyrazistymi, florystycznymi motywami. Uzupełnieniem tych oryginalnych zaproszeń ślubnych z pewnością będą szklane winietki na stoły weselne, słodkie podziękowania dla Gości w postaci czekoladek lub miodków lub nietypowe dodatki weselne – menu, księga Gości lub tablica stołów.

Proste i eleganckie zaproszenia ślubne na szkle Soft

Nikt nie ma nawet cienia wątpliwości co do tego, że zaproszenia ślubne powinny być przygotowane w sposób oryginalny, nietuzinkowy i powinny przede wszystkim zachęcać na przybycie przyszłych weselników. Wiele przyszłych Par Młodych zastanawia się, na jaki motyw postawić. Może tradycyjny, bez zbędnych ozdobników, czy wręcz przeciwnie – pójść w stronę energetycznego, pełnego kolorów glamour? Czy może pozostać w bujnej tonacji kwiatów, ale bez zbędnej przesady w stylu pełnych uniesień, wolnych od uprzedzeń motywów boho czy wiejskich rustykalnych? Wszystko zależy od podejścia Pary Młodej, ich upodobań oraz charakteru zaproszonych gości.

A może zamiast standardowych, papierowych form zaproszeń postawić na zaproszenia ślubne na szkle? To bardzo oryginalna i niespotykana na co dzień forma powiadomienia gości weselnych o bardzo ważnej uroczystości. Zaproszenia ślubne na szkle wykonane są z wykorzystaniem bardzo mocnego, wytrzymałego i odpornego na działanie czynników atmosferycznych szkła akrylowego, którego grubość wynosi około 4 mm. Taka tafla jest przezroczysta i bardzo dobrze pokrywana różnego rodzaju kolorami w formie elementów dekoracyjnych czy też tekstu zawiadamiającego o dacie oraz miejscu tej wielkiej i podniosłej uroczystości weselnej.

Amelia-Wedding posiada bogatą kolekcję zaproszeń ślubnych na szkle, które mogą być inspirowane dowolnym, przewodnim motywem, taki jak retro, boho, rustykalny czy glamour. Wówczas mogą one zawierać wiele bujnych i kolorowych motywów, jak kwiaty czy elementy przyrody. W przypadku, kiedy Para Młoda gustuje w dość minimalistycznej formie zaproszeń, ale chce wyróżnić się oryginalnością, to z pewnością powinna zainteresować się kolekcją zaproszeń ślubnych na szkle Soft.

Zaproszenia ślubne ze szkłem Soft zawierają minimalną ilość ozdobników i wszelkiego rodzaju dodatków graficznych. Licz się tekst, który prostą formą powinien trafić do odbiorcy. Jednocześnie będą one doskonałą pamiątką ślubną, którą można postawić w witrynie czy innym, okazjonalnym miejscu w domu. Na naszej stronie znajdziecie Państwo tylko przykładowe zaproszenia ślubne ze szkłem, które można personalizować wg uznania.

Zaproszenia Ślubne na Szkle z kolekcji Soft

Zaproszenia Ślubne na szkle z kolekcji Soft

Szklane zaproszenia ślubne z pewnością wyróżniają się na tle pozostałej papeterii ślubnej. Wśród tych wyjątkowych modeli znajdziecie nietypowe zaproszenia ślubne z bluszczem, które świetnie wpisują się w stylistykę greenery i nawiązują do natury. Zieleń wyraziście kontrastuje ze szklanym tłem. Popularnym motywem ślubnych dekoracji są także piwonie, dlatego na naszej stronie znajdziecie propozycję szklanych zaproszeń ślubnych z motywem pastelowych, różowych piwonii. Jeśli natomiast chcielibyście stworzyć weselną aranżację w stylu leśnym, szklane zaproszenia z motywem lasu najlepiej oddadzą taki klimat. A jak wykreować taki styl przyjęcia? Papierowe dodatki takie jak winietki weselne z Imionami i Nazwiskami Gości, menu na stołach czy personalizowane podziękowania dla Gości, podkreślą leśny charakter uroczystości. Oprócz szklanych zaproszeń ślubnych z leśną grafiką, warto uzupełnić dekoracje o podziękowania dla Gości. Wśród nich zapachowe szklane świeczki, torebeczki z nasionami oraz butelki na nalewki. Dzięki takim detalom stworzycie wyjątkowe wesele.