Zaproszenia ślubne w stylu Glamour z kolekcji Flores

Kolekcja Flores to zaproszenia ślubne z klasycznym złoceniem, ale z dodatkiem kwiatowych grafik. Jest to idealne połączenie złoceń w stylu glamour z botanicznymi detalami. Zaproszenia pięknie prezentują się zarówno w delikatnej, pastelowej kolorystyce jak i z dodatkiem wyrazistych barw. Ciekawy efekt daje połączenia złota z zielenią, delikatnym różowym kolorem oraz burgundem. Do zaproszeń został wykorzystany biały papier satynowy, a także koperta w tym samym kolorze, co dodaje elegancji i subtelności. Kolekcję uzupełniliśmy także o dodatki weselne – złote winietki na stoły z motywami kwiatowymi, zawieszki na butelki, numery stolików. Złoto gustownie wygląda także przy podziękowaniach dla Gości. Weselnicy będą oczarowani świeczką ze złotą etykietą, czekoladką z personalizowaną owijką czy małym słoiczkiem miodku.

Kolorowe zaproszenia ślubne w stylu glamour

Motyw przewodni ślubu oraz wesela to pierwsza rzecz, o której muszę pomyśleć przyszli Małżonkowie, którzy są na etapie planowania i organizowanie tej wielkiej uroczystości. Mówi się przecież, że ślub i wesele przygotowuje się głównie dla gości weselnych. Coś w tym jest, biorąc pod uwagę fakt, że bardzo często zapraszana jest liczna rodzina, przyjaciele oraz znajomi. Wszystko musi zostać przygotowane idealnie, aby goście weselni na długie lata zapamiętali te wyjątkowe chwile wspólnej zabawy.

Gdy już przyszła Para Młoda obierze główny nurt kolorystyczny, w jakim chce zaaranżować salę, trzeba pomyśleć o zaproszeniach ślubnych, których wygląd powinien współgrać nie tylko z aranżacją sali weselnej, ale również innymi dodatkami i akcesoriami papeterii ślubnej, takimi jak winietki na stół czy podziękowania dla gości za wspólną zabawę.

Zaproszenia ślubne w stylu glamour nie będą należały do minimalistycznych i spokojnych, gdzie odcienie będą stonowane i delikatne. Tutaj liczby się bujna i żywa kolorystyka, dużo światła i dodatków w formie kryształów, cekinów i wszelkiego rodzaju złoceń. Elegancja mieszana jest bardzo często z energetycznym przepychem, który bynajmniej nie ma tutaj pejoratywnego znaczenia.

Zaproszenia ślubne z kolekcji Flores od Amelia-Wedding przypadną do gustu tym Narzeczonym, którzy cenią sobie bujną i wyrazistą kolorystykę, mnóstwo kwiatów w zaskakujących wariantach i połączeniach. W zaproszeniach ślubnych Flores znajdziecie Państwo mnóstwo ozdobnych roślin i bardzo soczyste kolory, takie jak żółta ochra, wiśniowa czerwień, niebieski azuryt, palona sjena czy ultramaryna.

Uzyskaliśmy bardzo ciekawe efekty łącząc różnego rodzaju kolory ze złotem. Nasze zaproszenia ślubne przypadną do gustu wszystkim zaproszonym gościom weselnym, którzy będą oczarowani pozytywną energią i oryginalnością oferowanej przez nas papeterii ślubnej. Zaproszenia ślubne z serii Flores to przede wszystkim bujne i kolorowe kwiaty z botanicznymi dodatkami w stylu glamour. Akwarelowy styl zaproszeń ślubnych Flores to kwintesencja elegancji, która zachęca do brania udziału w niecodziennej uroczystości.

Na stronie internetowej Amelia-Wedding znajdują się wybrane, gotowe pozycje z kolekcji Flores, jednak nic nie stoi na przeszkodzie, aby kartkę z treścią zaproszenia ślubnego zindywidualizować wg Państwa potrzeb.

Zaproszenia ślubne z kolekcji Flores

Zaproszenia Ślubne z kolekcji Flores od Amelia-Wedding.pl

Zaproszenia ślubne w stylu glamour wyglądają zjawiskowo w połączeniu z akwarelowymi grafikami kwiatowymi. W kolekcji Flores znalazło się kilka połączeń kolorystycznych, które gustownie prezentują się z mieniącymi, złotymi napisami. Subtelny model zaproszenia z różowymi i białymi piwoniami wygląda niezwykle delikatnie i wraz z dodatkami na stoły weselne będzie idealnym wyborem dla ślubów wiosną i latem. Złocony tekst współgra także z mocnymi kolorami. Burgundowe dalie, róże i piwonie, a także botaniczna zieleń są idealnym tłem dla złota. Dlatego te mocne kolory będą odpowiednie zarówno do projektu zaproszeń ślubnych jak i dodatków weselnych. Zielono-złote winietki na stołach podkreślą dopracowane dekoracje florystyczne, a burgund nada uroczystości charakteru. Zaproszenia w stylu glamour to także świetna opcja dla zimowych i jesiennych ślubów. Nic tak pięknie nie podkreśli kolorów polskiej jesieni oraz zimowej bieli jak złote dodatki weselne. Tu proponujemy burgund, bordo i delikatny róż, które wraz ze złoceniami malują nieprzeciętne zaproszenia ślubne. Również zieleń kapitalnie łączy się ze złotem – motywy greenery i nadające im eleganckiego charakteru złocenia będą wyborem podkreślającym naturalny charakter przyjęcia i wpiszą się w każdą stylistykę przyjęcia. Złote ramki na zaproszeniach wprowadzają natomiast elementy klasycznej elegancji. Dopasowana koperta z wklejką z botanicznym motywem pięknie komponuje się z całością i uzupełnia cały projekt. Zaproszenia w stylu glamour zdecydowanie nadają się do połączeń z kwiatowymi grafikami. Dzięki takim zestawieniom Pary Młode na pewno uzyskają ciekawy i elegancki efekt.