Zaproszenia ślubne w stylu Glamour

Styl glamour jest pełen blasku i złota. Ten elegancki połysk nadaje papeterii wyrazistego wyglądu, wprowadza Gości w planowaną stylistykę uroczystości, nadaje przyjęciu motyw przewodni. Błyszczące dekoracje, świecące, złote detale wyglądają niezwykle dekoracyjnie.

Zaproszenia ślubne w stylu glamour są pełne szykownego połysku. Złote ornamenty, tekst czy delikatne złocenia inicjałów dodają elegancji.

Zaprozenia ślubne w stylu Glamour

Zaproszenia ślubne z kolekcji Glamour


Zaproszenia ślubne w stylu glamour to połączenie dekoracyjnych papierów ze złotą treścią. Złote napisy prezentują się elegancko na kontrastowym, ciemnym tle, ale także na delikatnych pastelowych kolorach. Efektownie prezentują się zatem granatowe zaproszenia ślubne, jak i te w delikatnym różowym kolorze. Dodatkowym zdobieniem zaproszeń w stylu glamour może być także papier brokatowy, złoty papier perłowy lub papier z lustrzanym odbiciem.


Styl glamour to także dopracowane detale na stole weselnym – złote winietki z kaligraficzną czcionką, połyskujący numer stolika czy mieniące się zawieszki na butelki. Dopełnieniem tej stylizacji będzie księga Gości ze złoconym tekstem na okładce, a także podziękowania dla Gości ze złoconymi literami – złocone pudełeczka na słodkości, czekoladki, miody ze złoconymi kapturkami oraz świeczki z ozdobną etykietą na słoiku. Taki dobór papeterii ślubnej na pewno podkreśli elegancki charakter uroczystości.