Kolekcja Szafirowe, czyli zaproszenia ślubne ze złoceniem i kwiatami

Złote zaproszenia ślubne z kwiatowymi motywami są nie tylko zachwycające, ale i ponadczasowe. Bukiety umieszczone na okładkach mogą mieć dowolny kolor tła, dlatego też takie zaproszenia ślubne można dopasować do każdego rodzaju uroczystości i do wybranej kolorystyki. Jeśli w kręgu Waszych poszukiwań są zaproszenia ślubne ze złoceniem, z pewnością spodoba się wam połączenie florystycznych motywów, tła w dowolnym kolorze oraz złotych napisów na okładce. Pięknym dodatkiem i uzupełnieniem każdego zaproszenia jest także koperta. Przy tej kolekcji koperty są dopasowane stylistyką do reszty papeterii – elegancko i z klasą.

Ponadczasowe zaproszenia ślubne dla gości weselnych

Nie trzeba nikogo przekonywać, że planowanie ślubu i wesela to wielkie wyzwanie dla przyszłych Małżonków. Jest niejako próba czasu dla Par Młodych, które za chwile staną przed ślubnym kobiercem. Zaproszenia ślubne to z pewnością bardzo ważny atut każdej organizowanej imprezy weselnej oraz jej wizytówka. Nic więc dziwnego, że powinny być eleganckie, oryginalne i zachęcające do hucznej zabawy na cześć Małżonków aż do białego rana.

Zaproszenia ślubne muszą przede wszystkim nawiązywać motywem przewodnim do wystroju sali oraz stylu organizowanego ślubu i wesela. Tutaj najważniejszym elementem jest kolorystyka. Z jednej strony można postawić na jednolite, pastelowe kolory. Wówczas takie zaproszenia ślubne będą z powodzeniem oddawały tradycyjny style retro lub stonowany, nieco zimniejszy industrialny wygląd. Takie rozwiązanie sprawdzi się wśród par, które raczej nie chcą eksperymentować. W tej roli bardzo dobrze sprawdzą się oferowane przez Amelia-Wedding przepiękne zaproszenia ślubne szafirowe, dostępne w wielu wariantach.

Z drugiej strony, kiedy Młodzi mają ochotę nieco pofantazjować z kolorystyką, mogą postawić na bujne i oryginalne motywy kwiatowe i zdecydować się na zaproszenia ślubne ze złoceniem lub zaproszenia ślubne szafirowe z hortensją lub ponadczasową różą. Taki styl z pewnością będzie podkreślał nietuzinkowy charakter Pary Młodej, jak również organizowanego ślubu i wesela. Zaproszenia ślubne z okazałą, niekiedy wręcz pozytywnie wyolbrzymioną grą kolorów, sprawdzą się idealnie w przewodnich motywach ślubu nawiązujących do stylu boho, który nawiązują do artystycznej bohemy i kojarzony jest przede wszystkim z wygodą i luzem wakacyjnym. Stąd też takie rozwiązanie będzie idealne dla ślubów organizowanych w okresie letnim. Z drugiej strony bujna, kwiatowa kolorystyka z pewnością odda klimat rustykalnych, wiejskich klimatów, do których zawsze czujemy sentyment z dzieciństwa.

Oryginalna personalizacja zaproszeń ślubnych to specjalność naszej firmy. Pracuje dla Państwa już ponad 12 lat i ciągle rozwijamy się. Każda nasza kolekcja projektowana jest w oparciu o modne trendy. Każdy szczegół zaproszeń ślubnych jest konsultowany z Klientem i indywidualnie dopasowywane do konkretnej stylistyki organizowanego przyjęcia weselnego.

Kolekcja Szafirowe, czyli zaproszenia ślubne ze złoceniem i kwiatami

Kolekcja Szafirowe, czyli zaproszenia ślubne ze złoceniem i kwiatami

W kolekcji Szafirowe znajdziecie różne wersje kolorystyczne i przemyślane kompozycje kwiatowe. Są to wyjątkowe zaproszenia ślubne, które łączą dbałość o szczegół i elegancję. Wśród dostępnych propozycje znajdziecie zaproszenia ślubne z bukietem w stylu vintage oraz w kolorze butelkowej zieleni z białymi różami i piwoniami. Dla Par, które poszukują wyrazistych zestawień barw, proponujemy granatowe zaproszenia ślubne z niebieską hortensją lub w połączeniu z bukietem z róży, piwonii i zawilca. Delikatny, z nutą romantyczności jest natomiast motyw drobnych, pudrowych róż i białych hortensji na jasnym, szarym tle. Do zaproszeń dołączona jest koperta z taką samą grafiką. Można także domówić bileciki, dzięki którym Państwo Młodzi zasugerują Gościom, jaki prezent chcieliby otrzymać. Bilecik do zaproszenia ślubnego również może mieć złoconą treść. Całość wygląda klasycznie lecz z dodatkiem nowoczesności. Jeśli grafikę z zaproszeń chcielibyście użyć także do innych dekoracji, w naszej ofercie znajdziecie również złote winietki na stoły, zawieszki na butelki oraz karty z menu. Dodatki te są nie tylko piękne, ale i praktyczne, wprowadzają porządek na Sali i są przemyślaną ozdobą. Natomiast jako podziękowania dla Gości idealnie sprawdzą się zapachowe świeczki, buteleczki z herbatą lub małe słoiczki z miodem. Dobrym wyborem mogą okazać się także czekoladki z personalizowaną obwolutą oraz oryginalne torebeczki z nasionami.