Zaproszenia ślubne na przestrzeni lat bardzo się zmieniały. Wszystko to uzależnione było od obowiązujących trendów, ale także postępu technologicznego. Wiele lat temu zaproszenia w całości wypisywano ręcznie, potem były to gotowe arkusze, które trzeba było odpowiednio uzupełnić. Współcześnie do zaproszeń przywiązuje się wielką wagę, bo to właśnie one są pewnego rodzaju preludium całej uroczystości i to nawet kilka miesięcy wcześniej. Poprzez zaproszenie możemy zdradzić gościom, jaki charakter będzie miało wesele. Zaproszenia ślubne swoją stylistyką i wzornictwem powinny nawiązywać do motywów przewodnich uroczystości. Wybór samych zaproszeń jest wręcz ogromny. Bez problemu można dostać zaproszenia zróżnicowane pod względem materiału wykonania, kształtu i kolorystyki. Śledząc trendy ślubne, można zauważyć, że od kilku sezonów gorącym hitem są zaproszenia w pudełku.

Wyjątkowe i niesztampowe zaproszenia ślubne

Zaproszenie ślubne także może być elementem zaskoczenia! Te w pudełku zachwycają swoją ciekawą formą jeszcze przed otwarciem. Wykonane są z wysokiej jakości papieru. Na wieczku pudełka może zostać umieszczony delikatna, kwiatowa dekoracja inspirowana na przykład wiązanką ślubną Panny Młodej. Oczywiście to, co może znaleźć się na wieczku, jest sprawą całkowicie indywidualną. Może być to kolorowy, wesoły motyw, zdjęcia przyszłej Pary Młodej lub też subtelna kompozycja. Całość może być wykonana według motywu lub koloru przewodniego uroczystości. Ozdobne czcionki i dowolny napis są dodatkową dekoracją tej papeterii.

Jak powinna wyglądać wkładka do pudełka z zaproszeniem?

Tak jak i w przypadku wieczka, nie ma na to pytanie jednoznacznej odpowiedzi. Na pewno sama wkładka powinna być utrzymana w podobnej stylistyce co wieczko - nawiązywać do niego kolorystyką i motywem. Każdy detal ma znaczenie i wpływ na ostateczny wygląd zaproszenia. Można wybrać kwiatowe zaproszenia ślubne w pudełku w stylistyce boho lub takie, które mają bardziej rustykalny charakter i wykonane są na papierze ekologicznym. Warto także pokusić się o zamówienie próbki danego produktu. Jest to idealne rozwiązanie, ponieważ nie każdy potrafi sobie wyobrazić, jak ostatecznie może wyglądać zaproszenie, a także jaką strukturę może mieć papier. Dzięki próbce można podtrzymać lub zmienić decyzję co do wyboru rodzaju papieru czy czcionki.

Modne zaproszenia ślubne w pudełku zachwycają swoją oryginalnością. Możecie znaleźć ciekawe wzory, nawiązujące do trendów ślubnych z dodatkiem grafik kwiatowych. Piwonie, róże, dalie pięknie zaprezentują się nie tylko na weselnym stole, ale także na papeterii ślubnej. Jeśli chcecie zaskoczyć swoich bliskich i podarować im wyjątkowe zaproszenia ślubne, sprawdźcie wybór pudełkowych zaproszeń - mają oryginalną formę i zaskakują wyglądem.

Zapraszamy do lektury naszych artykułów:

Gdzie można kupić zaproszenia ślubne ?

Ile kosztuje zaproszenie na ślub ?

Oryginalne podziękowania dla Gości weselnych

Zaproszenia Ślubne w pudełku od Amelia-Wedding.pl