Szklane zaproszenia ślubne skradły już serca niejednej Pary Młodej. Nic dziwnego. Te wyjątkowe zaproszenia na szkle zachwycają nie tylko szatą graficzną, ale także materiałem, na którym zostały wykonane. Przezroczyste zaproszenia ślubne to trend nadchodzących sezonów weselnych. Wśród naszych propozycji zaproszeń ślubnych na szkle znajdziecie zaproszenia z piwonią, różą, lawendą. Są też kompozycje dopasowane do sezonu lub motywu przewodniego - zimowe zaproszenia ślubne, jesienne bukiety, grafika w stylu greenery lub botaniczne elementy roślinne.

Szklane zaproszenia ślubne od Amelia-Wedding.pl Szklane zaproszenia ślubne od Amelia-Wedding.pl

Zaproszenia ślubne na szkle zostały przygotowane z dodatkiem wielu ciekawych grafik. Są to subtelne zaproszenia, dlatego sprawdzi się na nich dowolny kolor treści i kształt czcionki. Wyjątkowo zaprezentuje się czcionka w kolorze białym, która zdecydowanie wprowadzi jeszcze więcej delikatności w wyglądzie zaproszenia. 

Do szklanych zaproszeń możecie wybrać dopasowaną kopertę z taką samą grafiką, jaka została użyta na zaproszeniu. Może to być klasyczna koperta lub z lekko przezroczystego papieru, który dodaje lekkości całej kompozycji. Na kopercie może znaleźć się także dodatkowa personalizacja lub adres zapraszanych Gości. 

Szklane zaproszenia ślubne od Amelia-Wedding.pl Szklane zaproszenia ślubne od Amelia-Wedding.pl

Kolekcja z zaproszeniami na szkle bogata jest w wiele ciekawych dodatków weselnych. Wśród nich znajdziecie oryginalne szklane winietki oraz nietuzinkowe podziękowania dla Gości, które zaskoczą wszystkich przybyłych. Drobne upominki w postaci zapachowych świeczek sojowych, eleganckich słoiczków z miodkiem czy buteleczki z herbatą będą także piękną dekoracją weselnego stołu.

Szklane zaproszenia ślubne mogą być także dopasowane do Waszego bukietu ślubnego lub użytych dekoracji. Mogą zostać przygotowanego według Waszego koloru przewodniego lub w Waszych ulubionych barwach. Jeśli do naszych kompozycji kwiatowych na szklanych zaproszeniach chcielibyście dodać jakiś element lub coś zmienić, chętnie przygotujemy indywidulany projekt, który będzie odwzorowywał Waszą prośbę. 

Szklane zaproszenia ślubne od Amelia-Wedding.pl Szklane zaproszenia ślubne od Amelia-Wedding.pl

Wybór odpowiednich zaproszeń ślubnych jest wielką sztuką i nierzadką dużą trudnością dla Narzeczonych. Warto wziąć pod uwagę ulubione kolory, motywy, rodzaje kwiatowych dekoracji. Równie ważna jest jakość wykonania, forma i użyte materiały. Jeśli chcielibyście zrobić wrażenie na zapraszanych Gościach to z pewnością pomogą Wam w tym szklane zaproszenia ślubne, które należą do grupy wyjątkowej, a nawet luksusowej papeterii ślubnej. Przezroczyste zaproszenia na szkle to dobry wybór zarówno dla miłośników kwiatowych wzorów, jak i dla tych Par, które cenią sobie minimalizm i prostotę projektów. Poza tym wpisują się w nadchodzące trendy i będą wyborem ponadczasowym i zawsze zachwycającym.

Jeśli poszukujecie innych nietuzinkowych pomysłów na zaproszenia zachęcam do przeczytania naszych artykułów na temat: 

Zaproszenia na drewnie oraz Zaproszenia w pudełku