Przezroczyste zaproszenia na szkle lub pleksi coraz częściej wybierane są przez Pary Młode. Są to bowiem bardzo oryginalne zaproszenia na ślub, które możecie dopasować do Waszego motywu przewodniego. Szklane zaproszenia ślubne mogą mieć charakter minimalistyczny, jeśli wybierzecie kaligraficzną lub prostą, bezszeryfową czcionkę. Na tym eleganckim materiale mogą pojawić się także motywy kwiatowe, nadając zaproszeniom wyglądu rustykalnego lub boho.

Szklane zaproszenia Ślubne

Jeśli chcielibyście zaskoczyć swoich Gości, szklane zaproszenia ślubne z pewnością mogą Wam w tym pomóc. Niespotykany format, przeźroczysty materiał oraz elegancka koperta tworzą unikatowy komplet. Jeśli macie już wybrane kwiaty do dekoracji weselnej sali lub bukietu Panny Młodej, możecie zdecydować się na powielenie tych kompozycji na papeterii ślubnej. Zaproszenia ślubne na szkle z piwonią lub różą wyglądają nie tylko zjawiskowo, ale także zachwycają delikatnością. Przy wyborze kwiatowego motywu, można dodać czcionkę w innych kolorze niż czarna. Ładnie prezentuje się treść w kolorze butelkowej zieleni lub eleganckiego brązu.

Szklane zaproszenia ślubne

Minimalistyczny design i szkło także idą w parze. Dzięki odpowiednio dobranej czcionce stworzycie klasyczne zaproszenia ślubne na szkle lub pleksi. Użyjcie ozdobnych kaligraficznych czcionek do Waszych Imion oraz bezszeryfowych do pozostałego tekstu. Stwórzcie projekt z dekoracyjnymi zawijasami lub zaskoczcie wszystkich wybierając proste kroje. Nie bójcie się eksperymentować i idźcie za głosem serca i swojej własnej estetyki, a na pewno powstanie projekt, który będzie współgrał z Waszym gustem.

Szklane zaproszenia ślubne z eukaliptusem

Jeśli interesują Was trendy na rok 2023, warto wspomnieć o złoceniach na szklanych zaproszeniach ślubnych. Połyskujące detale takie jak złota gałązka lub Imiona Pary Młodej sprawią, że również zaproszenia na szkle lub pleksi staną się bardziej glamour. Możecie też wybrać nadruk koloru, tworząc kontrasty: czarne lub granatowe zaproszenia ze złotym tekstem lub zaproszenia w kolorze butelkowej zieleni ze złotyymi Imionami.

Zaproszenia ślubne na szkle

Szklane zaproszenia ślubne czy wydruk na papierze? A może przezroczyste na akrylu? Jeśli nie jesteście zdecydowani na konkretny rodzaj materiału, możecie wybrać część zaproszeń wydrukowanych na szkle, a część w tradycyjnej, papierowej formie. Warto tu wyróżnić Rodziców, Świadków oraz Chrzestnych, bo są to na pewno osoby wyjątkowe. Dla Rodziców, oprócz zaproszenia, możecie wręczyć szklaną prośbę o błogosławieństwo lub podziękowanie. Takich podziękowań znajdziecie w naszej ofercie znacznie więcej. Mogą to być np. bombonierki. Jeśli brakuje Wam pomysłu na zaproszenia ślubne, zajrzyjcie na naszą stronę i sprawdźcie jakie modele szklanych zaproszeń ślubnych dla Was przygotowaliśmy. A są tam zaproszenia z białą różą, eukaliptusem i piwoniami.

Jeśli zainteresowała was nasza oferta zaproszeń szklanych zachęcamy do przeczytania artykułu na temat kolejnej propozycji nietuzinkowych zaproszeń jakimi są Zaproszenia na drewnie

Zaproszenia Ślubne na szkle