Drewniane zaproszenia ślubne to propozycja dla miłośników stylu boho, połączenia naturalnych motywów i faktur. Zaproszenia na drewnie zaskakują nie tylko materiałem, ale również ciekawymi grafikami. Przygotowaliśmy dla Was zaproszenia ślubne z motywem gór, a także z kwiatowymi ilustracjami. Wśród zaproszeń ślubnych z elementami bukietów, znajdziecie zaproszenia ślubne z bordowymi i różowymi piwoniami, zielonymi gałązkami oraz białymi kwiatami.

Zaproszenia Ślubne na drewnie od Amelia-Wedding.pl Zaproszenia Ślubne na drewnie od Amelia-Wedding.pl

Zaproszenia Ślubne na drewnie od Amelia-Wedding.pl Pudełko na Ciasto weselne od Amelia-Wedding.pl

Do zaproszeń na drewnie z naszej kolekcji Topaz dodaliśmy ciekawe etui, które jest wykonane z prążkowanego papieru. Taki dodatek z pewnością będzie eleganckim uzupełnieniem tych gustownych zaproszeń. Na etui nadrukowana jest grafika stylistycznie dopasowana do zaproszeń, można także dodać personalizację lub inny napis. 

Pudełko na Ciasto weselne od Amelia-Wedding.pl Świeczki Ślubne jako podziękowania dla Gości weselnych od Amelia-Wedding.pl

Księga Gości - Ślubna pamiątka od Amelia-Wedding.pl Zaproszenia Ślubne na drewnie od Amelia-Wedding.pl

Drewniane zaproszenia ślubne to na pewno ciekawa alternatywa dla papierowych zaproszeń. Faktura drewna podkreśla naturalny charakter zaproszenia. Do zaproszeń przygotowaliśmy także drewniane winietki, na których możecie umieścić Imiona i Nazwiska Waszych Gości. Nie zapomnieliśmy także o innych dodatkach na stoły weselne. Kwiatowe numery stołów, karty menu, czy tablice informujące o usadzeniu Gości, to nie jedyne nasze propozycje, które są także piękną dekoracją ślubnego stołu. Na naszej stronie znajdziecie również inne weselne pomysły - księgi Gości, pudełka na ciasto oraz pudełka na obrączki.

Winietki Ślubne na drewnie od Amelia-Wedding.pl Zaproszenia Ślubne na drewnie od Amelia-Wedding.pl

Oryginalne, drewniane zaproszenia ślubne oraz dekoracje na stoły weselne to nie wszystko. Pamiętajcie również o ciekawych podziękowaniach dla Gości. Mogą to być słodkie podziękowania dla Gości w postaci czekoladek z personalizowaną obwolutą, lizaków czy miodu z dopasowanym kapturkiem. Można także pokusić się o zapachowe świeczki, buteleczki z herbatą czy też torebeczki z nasionami niezapominajek. Wybór jest naprawdę duży, więc kierujcie się swoim poczuciem estetyki. Dodatki weselne dopasowane stylistycznie do siebie oraz do zaproszeń ślubnych z pewnością stworzą wspaniałą aranżację Waszego ślubnego przyjęcia.

Przeczytaj również o naszych zaproszeniach na szkle - Szklane zaproszenia ślubne oraz Przezroczyste zaproszenia ślubne na szkle