Zaproszenia na ślub z lawendą

Lawenda może stać się oryginalnym motywem przewodnim weselnego przyjęcia i ślubnej uroczystości. Okres, w którym ta roślina jest najpiękniejsza przypada na wiosnę, lato i pierwszy miesiąc jesieni. Motyw lawendy może więc pojawić się na zaproszeniach ślubnych i dodatkach weselnych, jeśli planujecie przyjęcie w tym okresie lub jeśli bardzo lubicie ten kolor. Zaproszenia ślubne z lawendą są też wspaniałą inspiracją i mogą nasunąć wiele pomysłów dekoracji sali weselnej, wykorzystania kwiatowych ozdób. Fioletowy odcień tej rośliny jest bardzo delikatny, co sprawia, że zaproszenia ślubne z lawendą są romantyczne i subtelne. Lawenda ładnie łączy się z bielą, złotem i srebrem, nadając papeterii minimalistycznego wyglądu. Do tak subtelnych zaproszeń ślubnych idealnie pasują delikatne koperty z półprzezroczystej kalki, które również mają nadrukowany motyw tej subtelnie wyglądającej rośliny.

 Zaproszenia Ślubne ze złoceniem i lawendą - Rubin nr 5

Lawenda na zaproszeniach i dodatkach

Wdzięczny motyw lawendy może pojawić się także na dodatkach weselnych. Będzie to estetyczne uzupełnienie do zaproszeń ślubnych z lawendą. Winietki na stołach weselnych, plan stołów czy księga Gości także mogą zostać wykonane z elementami tej rośliny. Gościom natomiast możecie wręczyć ciekawy upominek. I tu do wyboru jest kilka oryginalnych propozycji, takich jak buteleczka z herbatką, miodek czy świeczka sojowa o zapachu lawendy. Uśmiech na twarzy Gości z pewnością wywoła także pudełko na ciasto z kwiatową etykietą. Lawenda może pojawić się też na pudełeczkach ze słodkościami i na zawieszkach na butelkach.

Jeśli nadal decydujecie się nad wyborem stylistyki zaproszeń jak i wesele lub szukacie czegoś nie spotykanego zachęcamy do przeczytania naszego post na temat Modne zaproszenia ślubne w pudełku.

Zaproszenia Ślubne ze złoceniem i lawendą - Rubin nr 5

Jakie dekoracje z lawendą wybrać?

Jeśli zdecydujecie się na zaproszenia ślubne z lawendą, możecie także konsekwentnie dobrać do nich dodatki weselne oraz inne dekoracje. Podczas organizacji weselnego przyjęcia każdy detal jest ważny i każdy szczegół ma znaczenie. Propozycje udekorowania sali weselnej lawendowymi bukietami mogą mieć charakter minimalistyczny i bardzo subtelny. Lawendę śmiało możecie połączyć z drewnem, wprowadzając estetykę boho i rustykalną. Można także dodać odrobinę złota i stworzyć wnętrze w stylu glamour. Zaczynając od wyboru zaproszeń ślubnych z lawendą będziecie mieli wiele możliwości łączeń kolorystycznych oraz z innymi motywami. Lawenda jest tematem ponadczasowym i warto go wykorzystać w tworzeniu naturalnych dekoracji na przyjęciu.

Pudełko na ciasto ze złoceniem i lawendą - Rubin nr 5

Zawieszka na butelkę weselną ze złoceniem i lawendą - Rubin nr 5

Lizaki ślubne - podziękowania dla gości - Rubin nr 5 od Amelia-wedding.pl