Zaproszenie ślubne - Kolekcja Cykade

Zaproszenia ślubne z naszej Kolekcji Cykade to uczta dla oczu miłośników motywów folklorystycznych i kwiatowych. Na produktach, które wchodzą w jej skład, znajdują się piękne ręcznie malowane kwiaty w różnych kolorach - zielonym, czerwonym, żółtym, różowym, fioletowym, białym, pistacjowym i błękitnym. Dzięki tak dużej różnorodności modeli, wzorów i odcieni, jesteśmy pewni, że wpiszą się one w charakter uroczystości w każdym stylu, a zwłaszcza w stylu wiejskim, folklorystycznym czy boho.

Folklorystyczne zaproszenia ślubne dla gości weselnych

Praktycznie każdy organizowany ślub i wesele to zróżnicowany charakter, począwszy od stylistyki wysłanych zaproszeń ślubnych, poprzez przygotowanie wystroju kościoła i sali weselnej, skończywszy na wszelkiego rodzaju dodatkach i akcesoriach, będących otoczką przyjęcia. Mogą to być na przykład winietki na stół czy podziękowania dla gości weselnych. Każda Para Młoda przygotowuje indywidualnie projekt wystroju sali weselnej oraz wszelkiego rodzaju różnych dodatków wg własnych upodobań. Mogą to być klasyczne i minimalistyczne rozwiązania, gdzie dominują nieliczne kwiaty, dodatki i złocenia. Inni Nowożeńcy będą gustować w stylach bardziej energetycznych, florystycznych o bujnych kolorach.

Jeżeli należą Państwo do tych drugich osób, to mamy dla Państwo coś nadzwyczajnego i oryginalnego. Zaproszenia ślubne z kolekcji Cykade od Amelia-Wedding to niepochamowana, kolorystyczna przyjemność dla oczu. Znajdziecie tutaj Państwo niezapomniane, zawsze popularne i ponadczasowe motywy kwiatowe, na których dominują znane i powszechnie lubiane rośliny ozdobne i polne. Kolorystyka zaproszeń ślubnych Cykade będzie nawiązywała do bardzo przyjemnego, naturalnego i artystycznego stylu boho, jak również beztroskich, wiejskich klimatów rustykalnych.

Kolekcja naszych zaproszeń ślubnych przypadnie do gustu tym osobom, które stawiają na żywe kolory i ręcznie malowane kwiaty. Na pierwszy plan wybijają się takie barwy, jak fioletowy, zielony, czerwony, żółty, pomarańczowy, niebieski czy błękitny. Tak duża paleta kolorystyczna jest przez nas w odpowiedni sposób łączona z bielą, co powoduje, że możemy tworzyć coraz to nowsze, kolorowe bukiety w przeróżnych odcieniach i zestawieniach florystycznych. Zaproszenia ślubne Cykade to przecudne i oryginalne motywy kwiatowe, inspirowane środowiskiem naturalnym, w szczególności otaczającą nas bogatą florą.

Dysponujemy gotowym zestawem zaproszeń ślubnych z kolekcji Cykade, niemniej jesteśmy otwarci na różne sugestie z Państwa strony. Możemy zmodyfikować konkretny model zaproszenia ślubnego lub wręcz zaprojektować je od nowa, zgodnie ze ściśle przekazanymi przez Państwa wytycznymi.

Zaproszenia ślubne z kolekcji Cykade

Ręcznie malowane kwiaty i krzewy na zaproszeniach ślubnych z Kolekcji Cykade to idealny element uroczystości w stylu folklorystycznym i romantycznym. Motywy kwiatowe nadadzą powiadomieniom wyjątkowy charakter i zaprezentują gościom styl, w jakim zostanie zorganizowane Wasze Wielkie Święto. Kwiaty w różnych kolorach to nieodłączny element każdego wesela - od lat są jednym z najpopularniejszych motywów, który upodobały sobie zwłaszcza Panny Młode. Do naszych zaproszeń nie trzeba jednak przekonywać Panów Młodych - ich estetyka mówi sama za siebie.

W naszej bogatej i nieustannie poszerzanej ofercie znajdują się produkty, za którą ręczymy w stu procentach. Odznaczają się najwyższą jakością wykonania, niepowtarzalną estetyką i wyjątkową trwałością. Będą stanowić pamiątkę weselną dla wszystkich Waszych gości! Doskonale rozumiemy, że każda para i każda uroczystość jest inna, dlatego pozostawiamy naszym Klientom całkowitą dowolność, co do rozmiaru, kształtu, motywu i kolorystyki wybranego przez nich produktu. Nasze zaproszenia ślubne z Kolekcji Cykade to strzał w dziesiątkę.

zaproszenia ślubne kolekcja cykade