Zaproszenia ślubne - Kolekcja Malowane Kwiaty

Kwiaty od zawsze obecne są podczas uroczystości zaślubin. Stanowią główny element wystroju kościoła i sali weselnej. Każda Panna Młoda wie, jak bardzo istotne jest dobranie odpowiednich roślin do ślubnego bukietu i butonierki wybranka. W zależności od upodobań i motywu przewodniego, można zdecydować się na kwiaty w żywych, wesołych, intensywnych barwach bądź też wybrać delikatne, jasne kalie, idealnie wpisujące się w styl greenery. Papeteria ślubna ozdobiona motywem kwiatowym stanowi wspaniały dodatek do wystroju. Modne odcienie w tym sezonie to fuksja i czerwień. Proponujemy różne zaproszenia ślubne utrzymane w tej kolorystyce. Zachęcamy do obejrzenia kolekcji Malowane Kwiaty.

Rodzaje zaproszeń ślubnych w kolekcji Malowane Kwiaty

Kolekcja Malowane Kwiaty to szeroki wybór zaproszeń oraz innych elementów papeterii ślubnej, takich jak winietki, zawieszki na napoje, plany stołów, pudełeczka na drobne upominki dla gości czy ozdobne kartony na koperty z życzeniami dla młodej pary, z kwiatami malowanymi akwarelami. W naszej ofercie znajdują się zarówno zaproszenia z delikatnym motywem z dużą ilością zielonych dodatków, utrzymane w ponadczasowym stylu greenery, jak i z najmodniejszymi w tym sezonie dużymi, kolorowymi kwiatami w intensywnych odcieniach czerwieni i fuksji. Dzięki dużemu wyborowi, który gwarantujemy, każda Panna Młoda może wybrać sobie papeterię z takimi samymi kwiatami, jakie znajdą się w ślubnym bukiecie.

Prezentowana kolekcja obejmuje zaproszenia z ozdobnymi tasiemkami w różnych kolorach. Realizujemy również indywidualne zamówienia według projektu młodej pary. Przed podjęciem ostatecznej decyzji zachęcamy do zakupu pakietu próbnego wybranych artykułów.

zaproszenia ślubne w kolekcji malowane kwiaty