Zaproszenia ślubne - Kolekcja Margaret

Zaproszenia ślubne z Kolekcji Margaret to najwyższej jakości produkty wykonane z naturalnych materiałów. Wykonane z papieru z dodatkiem lnu, opakowane w kartonik z papieru ekologicznego, są nie tylko przyjazne środowisku i ekologiczne, ale także niezwykle stylowe. Przypadną do gustu zwłaszcza tym parom, dla których liczy się design zrównoważony, oparty o materiały naturalne i takie, które nie niszczą środowiska. Zważywszy na palący problem z plastikiem i innymi śmieciami, nasze produkty wykonane z materiałów ekologicznych to doskonała alternatywa dla świadomych konsumentów.

Zaproszenia ślubna od Amelia-Wedding.pl w wyjątkowej kolekcji Margaret

Każda Para Młoda, która jest właśnie na etapie planowania i organizowania własnego ślubu i wesela w mniejszym lub większym stopniu odczuwa pewnego rodzaju niezdecydowanie i rozdarcie co do konkretnie dopasowanego motywu ślubnego. W pierwszej kolejności należy jednak postawić na dominujący kolor, a następnie rodzaj stylu, w którym ta niecodzienna uroczystość będzie odbywać się. W pierwszej kolejności należy pomyśleć o zaproszeniach ślubnych, które trzeba wysłać do gości weselnych odpowiednio wcześnie. Należy również pamiętać, że w dobrym tonie będzie odpowiednia personalizacja zaproszeń ślubnych dla rodziców.

Amelia-Wedding oferują bardzo wyjątkową i stylową kolekcję zaproszeń ślubnych Margaret. Są one wykonane z papieru z niewielką ilością dodatkowego lnu – rośliny, która przede wszystkim kojarzy się z ciepłem w długie, zimowe wieczory. Kartka zaproszenia ślubnego zapakowana jest w oryginalne i wyjątkowe pudełko kartonowe, które można otworzyć niczym niespodziankę czy prezent na święta. Takie rozwiązanie na pewno podkreśli rangę tego ważnego wydarzenia, które organizują przyszli Małżonkowie.

Dodatkowym atutem zaproszeń ślubnych Margaret jest fakt, że wszystkie produkty, zarówno kartka jak też pudełko kartonowe wykonane są całkowicie z biodegradowalnego materiału makulaturowego pochodzącego z odzysku. Takie rozwiązanie szczególnie przypadnie do gustu tym Nowożeńcom, którzy są świadomymi konsumentami w zakresie ochrony środowiska i cenią sobie naturalne życie na ziemi. Zaproszenia ślubne wykonane z materiałów ekologicznych wcale nie muszą być bardzo drogie, jak to już utarło się ostatnimi czasy. Nasze produkty cechują się prostotą, zawierają wiele motywów kwiatowych i ozdobników, jednak nastawionych bardziej na formę minimalną. Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, aby nasi Klienci mieli możliwość autorskiej personalizacji takiej formy zaproszeń ślubnych.

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową i elegancką kolekcją zaproszeń ślubnych Margaret, która utrzymana jest w stonowanej, spokojnej stylistyce. Jest wykonana z pełną dbałością o środowisko naturalne. Dodatkowo zachętą do przeczytania treści zaproszenia będzie eleganckie pudełko kartonowe, które również będzie stanowiło doskonałą pamiątkę tego ważnego wydarzenia.

Kolekcja Margaret - zaproszenia ślubne o wyjątkowym designie

Oferowane przez nas ekologiczne i przyjazne środowisku produkty wcale nie są drogie! Zaproszenia ślubne z Kolekcji Margaret to doskonały kompromis pomiędzy najwyższą jakością materiałów i wykonania a korzystną, niewysoką ceną. Udowadniamy, że produkty oparte o zrównoważony design wcale nie muszą być drogie, a dbanie o środowisko naturalne może być naprawdę proste. Jeżeli należycie do par, którym los naszej planety leży na sercu, zapoznajcie się naszymi ekologicznymi modelami.

Zaproszenia ślubne z Kolekcji Margaret to nie tylko ekologiczne, przyjazne środowisku materiały, ale także niepowtarzalny design. Oferowane przez nas produkty są wyjątkowe także pod względem wizualnym. Dominują wśród nich modele o wzorach i motywach kwiatowych. Przedstawiają ręcznie malowane rośliny, liście i pąki - róż, magnolii, maków i innych pięknych kwiatów. Tego typu produkty doskonale wpiszą się w estetykę wesel organizowanych w różnych stylach, ale szczególnie w stylu country, prowansalskim, rustykalnym czy boho.

zaproszenia ślubne kolekcja margaret