Jak wybrać wymarzone zaproszenia ślubne? Na co zwrócić uwagę podejmując decyzję? Jakie zaproszenia ślubne spełnią najbardziej wyrafinowane oczekiwania? Oryginalne zaproszenia ślubne to z pewnością marzenie wielu par młodych. Ręcznie wykonywane zaproszenia ślubne na pewno rozpromienią niejedną twarz, zarówno zapraszanych gości, jak rodziców oraz świadków.

Wybór zaproszeń ślubnych może okazać się trudnym zadaniem, dlatego warto poszukać inspiracji, zarówno w kwestii zaproszeń na ślub jak i dodatków weselnych. Ciekawie i spójnie wygląda stylistycznie dobrana papeteria ślubna. Nie zaszkodzi sprawdzić jakie są najnowsze trendy. Może to Wam pomóc w podjęciu decyzji, jaki motyw przewodni wybrać. A wybór na pewno jest ogromny, czekają na Was eleganckie zaproszenia ślubne w stylu minimalistycznym, kwiatowe zaproszenia na ślub zgodne ze stylem boho oraz połyskujące, złote i oryginalne zaproszenia w stylu glamour.

Szklane zaproszenia ślubne od Amelia-Wedding.pl

Jak stworzyć personalizowane zaproszenia ślubne

Dużą popularnością cieszą się w ostatnich latach personalizowane zaproszenia ślubne. Można na nich nadrukować Imiona i Nazwiska Pary Młodej oraz zapraszanych Gości. Możecie także wprowadzić drobne modyfikacje w grafice, rodzaju czcionki czy też dopasować rozmieszczenie tekstu. Również treść zaproszeń na ślub zależy od Was. Tekst może mieć klasyczny, prosty i formalny charakter. Można także zdecydować się na wesołą treść, z wierszykami lub rebusem na temat prezentów. Zaproszenia na ślub z personalizowanych tekstem są niepowtarzalne!

W celu jeszcze lepszej personalizacji zaproszeń ślubnych, możecie skorzystać z szerokiej gamy dostępnych kopert. Wybierając koperty ze złoceniem, uzupełnicie zaproszenie ślubne w stylu glamour, natomiast wkładając zaproszenia ślubne do kopert ekologicznych podkreślimy ich rustykalny charakter. Pary Młode mają bardzo dużo możliwości wyboru, ważne jest więc, żeby pamiętały, ze to ich wesele, więc zaproszenia ślubne powinny podobać się zwłaszcza im.

Wybór oryginalnych zaproszeń ślubnych

Zadowolenie pary młodej z jej papeterii na wesele i z zaproszenia ślubnego jest bardzo istotne. Najnowsze trendy podpowiadają jakie zaproszenia ślubne są w modzie, co jest na czasie i co może was zainspirować. Jednak każde zamówienie, jak i każda para jest inne, dlatego wybierając zaproszenia ślubne, posłuchajcie tego, co podpowiada Wam serce, Wasz gust. To, co Wam się zwykle podoba, na pewno wywoła uśmiech na Waszych twarzach również w dniu wesela.

 Zaproszenia na ślub to indywidualny wybór każdej pary narzeczonych. Wybierzcie więc takie zaproszenia ślubne, z których będziecie dumni jeszcze przez następne lata. Kiedy nadejdzie już czas, żeby wręczać zaproszenia ślubne, na pewno będziecie nimi zachwyceni tak samo, jak Wasi Goście.

Zawieszki sojowe - Podziękowania dla gości od Amelia-Wedding.pl

Kiedy i jak zamówić zaproszenia ślubne

Być może to zabrzmi banalnie i jest oczywiste, jednak nie zostawiajcie zamawiania zaproszeń na ostatnią chwilę. Dajcie sobie czas na obmyślenie ich wyglądu, dopracowanie treści i układu tekstu, wybór wierszyków i dopasowanie koperty. Wymarzone zaproszenia ślubne wymagają czasu na ich przygotowanie, szczególnie, gdy są to ręcznie robione zaproszenia ślubne, ze złoceniem, na szkle lub z ozdobnymi tasiemkami. Na naszej ofercie znajdziecie wiele ciekawych propozycji oryginalnych zaproszeń, które możemy dopasować do charakteru Waszej uroczystości. Na wszystkie zmiany, projekty i detale do ustalenia potrzebny jest czas. Zaproszenia natomiast najlepiej rozdać minimum dwa miesiące przed uroczystością.

Nie może zabraknąć weselnych dodatków

Wasze przyjęcie weselne będziecie mogli wzbogacić także o dodatki weselne. Księgi Gości, winietki, zawieszki na alkohol pięknie wyglądają na biesiadnych stołach, natomiast dla gości i rodziców warto przygotować także personalizowane podziękowania. W naszej ofercie znajdziecie takie podziękowania dla Gości jak chociażby czekoladki, miodki, świeczki sojowe zapachowe czy lizaki. Wszystkie te drobnostki dla naszych najbliższych mogą zostać spersonalizowane i dopasowane grafiką do wystroju sali oraz do zaproszeń ślubnych.

Natualne świeczki sojowe - Podziękowania dla Gości weselnych od Amelia-Wedding.pl

Eleganckie zaproszenia ślubne na każdą kieszeń

Decyzja na temat zaproszeń ślubnych z pewnością nie należy do najłatwiejszych. Ale może być także przyjemnością. Pamiętajcie jednak, żeby zamówienie zaproszeń ślubnych nie zostało pozostawione na ostatnią chwilę.

Mogą to być klasyczne i tanie zaproszenia ślubne z nutą nowoczesności w postaci kaligraficznej czcionki, zaproszenie ślubne ze złotymi detalami lub zaproszenia na ślub z kwiatowym motywem np. gipsówki, lawendy, popularnej grafiki piwonii. Na zaproszeniach możecie umieścić dowolne wzory, kolory, ilustracje, tworząc zaproszenie na ślub Waszych marzeń. Zachęcamy i zapraszamy was do tego, żeby poeksperymentować, wykorzystać niebanalne materiały i nietypowe produkty.

Wzory zaproszeń ślubnych z jakich zadowolona będzie młoda para

Na zaproszeniu możecie nadrukować Wasze motywy, nawiązując do Waszej znajomości. Gościom na pewno spodoba się taki personalizowany charakter zaproszeń. A przecież pierwsze wrażenie robi się tylko jeden raz, a zaproszenia to pierwszy sygnał o charakterze Waszego wesela. Zapraszamy Was do zapoznania się z ofertą zaproszeń, która znajduje się na naszej stronie Amelia-Wedding.pl. Mamy nadzieję, ze nasze kolekcje zaproszeń przypadną Wam do gustu, ponieważ każdą parę młodą traktujemy indywidualnie, wsłuchując się w jej pragnienia i inspiracje. Gdy nadejdzie czas wręczenia zaproszeń, marzymy o tym, żebyście usłyszeli same miłe słowa zachwytu.

Na Wasz ślub, oprócz zaproszeń przygotowaliśmy także podziękowania dla gości. Czekają na was gustowne numery stolików i karty menu. Oryginalne winietki, także szklane, na pewno dodadzą elegancji, a zawieszki na alkohol z wierszykami, urozmaicą niejeden toast. Wasze zdrowie!

Jeśli chcielibyście zgłębić tematykę wyboru i przygotowań zaproszeń ślubnych zachęcamy do przeczytania naszego posta:

Co powinno zawierać zaproszenie ślubne

Polecamy również artukuł pt: "Gdzie można kupić zaproszenia ślubne ?"

Buteleczka z herbatą jako podziękowania dla gości weselnych od Amelia-Wedding.pl