Podziękowania weselne to stały i bardzo ważny element na każdym weselu. Dzięki licznym propozycjom Pary Młode mają wiele możliwości wyboru. Mogą zdecydować się na tradycyjną formę, na przykład cukierki czy inne słodycze lub znaleźć nieoczywiste prezenty dla gości.

lizak lawendowy jako podziękowanie dla gości weselnych lizak jako podziękowanie dla gości weselnych

W papeterii ślubnej Amelia-Wedding.pl znajdziecie wiele ciekawych i oryginalnych propozycji. Pierwszą z nich, którą pragniemy Wam przedstawić, są nasiona kwiatów niezapominajki. Miłość Państwa Młodych można porównać do kiełkujących kwiatów, dlatego torebeczka z nasionami podarowana w tym wyjątkowym dniu to idealny pomysł na podziękowania. Jeśli zdecydujecie się na postawienie torebeczek na stolikach obok winietek, pamiętajcie, aby upominki te pasowały do reszty dekoracji ślubnych. Stwórzcie spójną kompozycję na stole weselnym, a z pewnością zostanie ona w pamięci wszystkich Waszych gości.

herbata w buteleczce z podziękowaniem dla gości herbata w buteleczce z podziękowaniem dla gości weselnych

Nieoczywiste podziękowania ślubne to także słoiczki z miodem ze spersonalizowanymi wieczkami, bilecikami na tasiemce bądź przyklejonymi etykietami. Słodki miód to wyraz uczuć Państwa Młodych i doskonały pomysł na podziękowania za przybycie i uczestniczenie w przyjęciu. Oryginalne prezenty mogą być bardzo praktyczne, co udowadnia nie tylko zdrowy miód zamknięty w szklanym, ozdobnym słoiczku, ale także liściasta herbata w szklanych buteleczkach. Przyda się we wszystkich domach weselników. Nawet po skonsumowaniu pozostanie pamiątką. Elegancka buteleczka udekorowana spersonalizowaną przywieszką to bowiem wyjątkowo stylowa ozdoba wnętrza.

słoiczek z miodem jako podziękowanie dla gości weselnych słoiczek miodu jako podziękowanie dla gości weselnych

Jeśli pragniecie mile zaskoczyć wszystkich weselników, zdecydujcie się na oryginalne podziękowania dla gości. Upominek możecie wybrać spośród wielu produktów dostępnych w Amelia Wedding. W ferworze ślubnych przygotowań nie zapomnijcie o ważnych detalach, takich jak dekoracje stołów, kwiaty czy odpowiednie oświetlenie. Dzięki nim Wasza uroczystość z pewnością zostanie zapamiętana.

pudełeczko na słodycze białe z zielonym liściem pudełeczko na słodkości dla gości weselnych z nadrukowanymi kwiatami

Zwróćcie uwagę na wielofunkcyjne pudełeczka dla gości weselnych. Spersonalizowane opakowania to oryginalny pomysł na podziękowania. Możecie umieścić w nich słodycze, kawałek ciasta weselnego lub inne prezenty.

wiatraczek w czerwone kwiaty jako podziękowanie weselne wiatraczek jako podziękowanie weselne w niebieskie kwiaty

Jesteśmy przekonani, że zrealizujecie wiele pomysłów na oprawę tego wyjątkowego dnia. Pomoże Wam w tym szeroki wybór produktów dostępnych w Amelia Wedding. Chcecie zaskoczyć gości weselnych? Co powiecie na personalizowane wiatraczki? Można umieścić je w wazonach z kwiatami lub zamiast kwiatów. Tego typu prezent na pewno przypadnie do gustu Waszym najbliższym i przyjaciołom. Wiatraczki jako forma podziękowania przez długi czas pozostaną pamiątkami i dekoracjami w domach weselników.

krówki zapakowane w folię z podziękowaniem dla gości weselnych krówki weselne z różową etykietą

Kolejną nietypową propozycją są ślubne krówki w estetycznej torebeczce z przywieszką o dowolnej treści. Nieoczywiste upominki zawsze zwracają uwagę. Warto zastanowić się nad ich wyborem, gdyż ślub i wesele to uroczystości wymagające szczególnej oprawy. Bądźcie kreatywni i postawcie na nieszablonowe rozwiązania oraz atrakcje, a Wasze przyjęcie na pewno zostanie zapamiętane.

Polecamy również ciekawy tekst o Oryginalnych podziękowaniach dla gości weselnych oraz Świeczkach sojowych jako podziękowaniach dla Gości

Zdjęcie autora wpisu

Anna Jędrzejczak

Pasjonatka i projektantka papeterii ślubnej od ponad 20 lat. Ma na swoim koncie tysiące projektów zaproszeń ślubnych, winietek czy podziękowań dla gości. Na co dzień tworzy indywidualne projekty dla klientów Amelia-Wedding.pl