Zaproszenia na szkle - promocyjna cena wyjątkowych zaproszeń na ślub

Zaproszenia na szkle - promocyjna cena wyjątkowych zaproszeń na ślub

Zaproszenia na szkle są to zaproszenia, które wyglądają ekskluzywnie i wyjątkowo. W naszej ofercie znajdziecie je w atrakcyjnych cenach. Do zaproszeń można dołączyć koperty z tym samym motywem. Możecie wybierać spośród wielu wzorów kwiatowych oraz innych grafik. Możliwy jest także indywidualny nadruk. Dzięki temu stworzycie wymarzone zaproszenia ślubne na szkle.

Promocja -20 % do 10.06 na szklane zaproszenia

Możecie skorzystać z naszej wyjątkowej oferty i zamówić zaproszenia na szkle w promocyjnej cenie. Oferta jest ograniczona czasowo, dlatego warto przemyśleć zakup w obniżonej cenie. Jest to świetna jakość i niska cena.

Jakie są dostępne style i motywy graficzne na szklanych zaproszeniach?

Zaproszenia na szkle mogą mieć nadrukowane zarówno motywy kwiatowe, graficzne, ornamenty. W ofercie mamy także minimalistyczne zaproszenia na szkle z piękną, kaligraficzną czcionką i ciekawym układem treści. W przypadku tych zaproszeń można wybrać dopasowane koperty w kolorze, z nadrukiem lub perłowe. Możemy także graficznie  dopasować kopertę, tworząc ciekawy projekt. Oprócz nadruków florystycznych popularne są także zaproszenia na szkle z motywem gór, jesiennego krajobrazu czy zimowej scenerii. Wyjątkowym detalem przy tych zaproszeniach ślubnych są złocenia imion Pary Młodej lub daty ślubu. 

 Zaproszenia Ślubne Na Szkle Z Motywem Piwonii I Kopertą Z Kalki | Soft Nr 1
Zaproszenia Ślubne Na Szkle Z Motywem Piwonii I Kopertą Z Kalki | Soft Nr 1

 Zaproszenia Ślubne Na Szkle Z Motywem Bluszczu I Kopertą Z Kalki | Soft Nr 2
Zaproszenia Ślubne Na Szkle Z Motywem Bluszczu I Kopertą Z Kalki | Soft Nr 2

 

 

Szklane zaproszenia ze zdjęciem

Jeśli w waszych zbiorach znajdują się romantyczne zdjęcia, które chcielibyście wykorzystać tworząc papeterię ślubną, zaproszenia ślubne ze zdjęciem zostały przygotowane właśnie z myślą o was. Fotografia nadrukowana na szkle prezentuje się wyjątkowo. Mogą to być zarówno zdjęcia w kolorze jak i czarno-białe. Do zaproszeń na szkle ze zdjęciem pasuje zarówno czcionka kaligraficzna z fantazyjnymi zawijasami, jak i prosta, bezszeryfowa. 

Minimalne ilości zamówienia na szklane zaproszenia

Ceny podane na naszej stronie obowiązują przy zakupie minimum 30 szt zaproszeń na szkle. Dla Par, które planują mniejszą uroczystość lub chcą wręczyć zaproszenia na szkle tylko Rodzicom, Chrzestnym i Świadkom, przygotowaliśmy specjalny cennik zakupu zaproszeń na szkle w mniejszej ilości. Dzięki temu będziecie mogli stworzyć z nami wasze wyjątkowe zaproszenia, zgodnie z waszym pomysłem i ulubioną stylistyką.

Zmiana kolor elementów graficznych na szklanych zaproszeniach

Wszystkie nasze produkty są w pełni personalizowane, co oznacza, że możemy je dowolnie dopasować do wybranego przez Parę Młodą koloru. Również zastosowanie innych ilustracji jest możliwe i nie wpływa na cenę zaproszeń. Na zaproszeniach szklanych mogą więc być nadrukowane dowolne ilustracje kwiatowe, zdjęcie Młodej Pary lub inne elementy dekoracyjne np. serduszka, gwiazdki, motyw podróżniczy.

Czy można personalizować treść i grafikę na szklanych zaproszeniach?

Treść na wszystkich naszych zaproszeniach ślubnych jest dowolna i możecie ją dowolnie modyfikować, dodając wierszyki, rebusy i zmieniając układ. Wszystkie nasze produkty możecie dopasować do waszego gustu, a nasz grafik pomoże wam w przygotowaniu wymarzonego projektu.

Czas realizacji zamówienia na szklane zaproszenia

Czas realizacji zaproszeń na szkle jest taki sam jak w przypadku tradycyjnych, papierowych zaproszeń. Czas realizacji liczony jest od daty akceptacji projektu, natomiast sam projekt przygotowujemy w ciągu 1-2 dni. Dla spóźnialskich mamy także opcję ekspres, dzięki której przyszła Para Młoda otrzyma zaproszenia na szkle w ciągu 3-4 dni roboczych.

    Leave a Reply