Zajmujemy się tworzeniem zaproszeń ślubnych i innej papeterii weselnej od 2010r.  

W naszej ofercie znajdą Państwo: zaproszenia ślubne, winietki ( wizytówki z imionami i nazwiskami Gości na stół), pudełka na ciasto, podziękowania dla Gości i podziękowania dla Rodziców, tablice Stołów, księgi Gości (w postaci ksiąg lub obrazów na odciski palców), menu weselne, zawieszki na alkohol, etykiety na butelki, magnesy.Nasze produkty charakteryzuje wysoka jakość wykonania, estetyką, niepowtarzalność i oryginalność wzorów.
Staramy się prezentować zarówno nowoczesne rozwiązania i pomysły weselne jak i tradycyjne wzory papeterii ślubnej.

Wiemy, że w tym dniu ważny jest każdy detal, dlatego staramy się spełniać Państwa oczekiwania dotyczące wyglądu zaproszeń na ślub, a także innych dodatków weselnych - podziękowań (pudełeczek, lizaków, czekoladek, magnesów, słoiczków z konfiturą) dla Gości, pudełek na ciasto (by podzielić się słodkimi chwilami z Weselnikami), podziękowań dla Rodziców (za ich starania i trud).

Zaproszenia weselne są pierwszą wskazówką dla Gości odnośnie charakteru uroczystości. Para Młoda może wybrać temat lub kolor przewodni Wesela i dobrać zaproszenia na wesele i wszystkie dodatki weselne zgodnie z wybranym motywem ślubu.       W naszej ofercie znajdą Państwo wiele podpowiedzi odnośnie możliwości kolorystycznych jak i ciekawych pomysłów na aranżację weselnej sali - winietki, zawieszki na alkohol, etykiety samoprzylepne na butelki, księgi Gości, menu weselne, tablice stołów.

Dla potrzeb naszych Klientów przygotowujemy także indywidualne projekty i wzory. Z pasją podchodzimy do nowych wyzwań i rozwiązań. Śledzimy trendy krajowe i międzynarodowe - tworzenie papeterii ślubnej to nasza pasja.

Zdjęcie drukarni zaproszeń ślubnych


Mamy nadzieję, że spodobają się Państwu nasze autorskie wzory zaproszeń na ślub i innych dodatków weselnych i skorzystają Państwo z naszych usług, do czego serdecznie zapraszamy.

Zespół Amelia-Wedding.pl