Świeczki Sojowe - Podziękowania dla Gosci

Filtr

Wszystkie dostępne filtry

Wszystkie Filtry

Please select active filters from the list below:

Przypinki weselne

Przypinki wesele są coraz popularniejszą formą wzbogacenia oprawy weselnej. To nie tylko ciekawy dodatek, który zaskoczy wszystkich gości, ale również oryginalny gadżet, który chętnie będzie noszony i nada wyjątkowy klimat przyjęciu. Ponadto są bardzo praktyczne, ponieważ ułatwiają gościom zapoznanie się z członkami rodziny lub przyjaciółmi. Niezwykle przydatne są również w przypadku, kiedy w domu weselnym odbywa się w tym samym czasie inna impreza. Dzięki temu zaproszone osoby łatwo rozróżnią uczestników wesela i zawsze trafią do odpowiedniej sali. 

Przypinki w różnych odsłonach

Przypinki dla gości kojarzą się z wystawnymi balami i eleganckimi przyjęciami. Obecnie jednak mogą przybierać one najróżniejsze formy. Największą popularnością cieszą się barwne, a przy tym ozdobne przypinki, które doskonale podkreślają uroczysty charakter wesela. Innym ciekawym pomysłem są przypinki z zabawnymi obrazkami i podpisami. W ten sposób nie tylko oznaczymy zaproszone osoby, ale także rozbawimy ich i zachęcimy do wspólnej zabawy. Na przypinkach można również umieścić imiona Pary Młodej wraz z datą przyjęcia i wręczać gościom jako drobny podarunek. W ten sposób uroczystość pozostanie na długo w pamięci wszystkich zaproszonych. Dzięki możliwości personalizacji tego gadżetu stworzymy niezwykle oryginalną, a przy tym spójną oprawę wesela. Przypinki dla gości weselnych można ozdobić dodatkowo różyczkami, kwiatami, wstążkami czy perłowymi dodatkami.

Dla kogo i jaką przypinkę wybrać?

Decydując się na przypinki ślubne dla gości warto zastanowić się nad wyróżnieniem najważniejszych osób na weselu. W tym celu można przygotować odpowiednie oznakowanie dla Pary Młodej, świadków oraz rodziców, które wyróżniać się będą na tle pozostałych przypinek. Ciekawym pomysłem jest również uwzględnienie przypinek dla zespołu muzycznego, fotografa czy wodzireja. Można także zadbać o przypinki z zabawnymi funkcjami, które będą wręczane podczas trwania przyjęcia, na przykład “Człowiek polewający wódkę” lub “Najbardziej roztańczony gość wesela”. Dużą popularnością cieszą się też przypinki z różnymi ozdobami wręczane w zależności od stanu cywilnego. Dzięki temu goście dużo łatwiej dobiorą się w pary na parkiecie. Nie ma określonej reguły, która mówi o tym, kiedy należy wręczyć przypinki. Równie dobrze można je wysłać z zaproszeniem lub wręczyć w dniu ślubu. Innym sposobem jest również dołączenie przypinek do upominków dla gości lub położenie obok zastawy na weselnym stole.

przypinki weselne