Amelia Wedding
  • Svadobné oznámenia
  • Pozvánky na prvé sväté prijímanie a krst
  • Menovky na stôl
  • Poďakovanie pre svadobných hostí
  • Svadobné doplnky
  • Kontakt
  • Pre firmy
  • Pre učiteľov
  • Blog
  • Tlač z Canvy

Výrobca svadobných tlačovín. Špecializujeme sa na komplexné svadobné tlačoviny: menovky, poďakovania pre hostí, svadobné oznámenia a všetky svadobné doplnky.

Chcete s nami spolupracovať?

Informácie o obchode

Amelia-Wedding.pl

ul. Pomorska 53

70-812 Szczecin

Poľsko

info@amelia-wedding.pl91 886 07 10

Kategórie

  • Svadobné oznámenia
  • Menu
  • Menovky
  • Poďakovania pre hostí
  • Čaj
  • Semiačka
  • Sladkosti
  • Fľaštičky na alkohol
  • Sójové sviečky
  • Sójové visačky
  • Vianočné pozdravy pre firmy

Váš účet

  • Osobné údaje
  • Objednávky
  • Adresy
  • Kupóny
  • Moje upozornenia

Amelia-Wedding.pl

  • O nás
  • Obchodné podmienky
  • Doprava a platba
  • Vrátenie tovaru a reklamácie
  • GDPR
  • Expresná služba
  • Tlač z Canvy
  • Tvorca oznámení
  • Kontakt
  • Mapa stránky
Amelia Wedding

© 2026 Amelia Wedding. Všetky práva vyhradené.

Zásady ochrany osobných údajovObchodné podmienky
/
/
  1. Strona glowna
  2. /Poďakovanie pre svadobných hostí
  3. /Elegantné poďakovania pre svadobných hostí

Elegantné poďakovania pre svadobných hostí

Darovať drobný darček hosťom pri odchode zo svadby je krásnym zvykom, ktorý si získava čoraz väčšiu obľubu. Tieto pozornosti môžete umiestniť priamo na svadobný stôl ku každému prestieraniu. Ak siahnete po premyslených a kvalitných drobnostiach, máte istotu, že si ich vaša rodina a priatelia zapamätajú ako milú spomienku na váš výnimočný deň. Náš internetový obchod Amelia-Wedding.sk ponúka rozmanité poďakovania pre svadobných hostí, pričom tie v elegantnom štýle pôsobia skutočne luxusne a vkusne.

Nájdených 420 produktov

Informácia: Text môže byť v ľubovoľnom jazyku.
Pohárik s medom - sladký darček pre svadobných hostí - Moreno č. 3
Slovenský med v poháriku Moreno č. 3 – Elegantné poďakovanie s ornamentom

1.30 €

Sviečky - Poďakovanie pre hostí. Etiketa s potlačou eukalyptových listov
Sójová sviečka Korani č. 3 – Zlatá s eukalyptom a poďakovaním pre hostí

1.80 €

Lízanky - sladké poďakovanie pre svadobných hostí. Etiketa v pudrovo ružovej farbe
Ručne vyrábané svadobné lízanky Pudrovo ružové | Sladké poďakovanie pre hostí | Kolekcia Nefryt č. 1

1.70 €

Pohárik s medom – sladký darček pre svadobných hostí – Moreno č. 1
Slovenský med v poháriku Moreno č. 1 – Sladké poďakovanie so zlátením

1.30 €

Svadobné medíky - poďakovanie pre svadobných hostí. Viečko s lesnou grafikou
Slovenský med v poháriku Opal č. 2 – Prírodný darček s lesným motívom

1.30 €

Svadobné medíky - poďakovanie pre svadobných hostí. Vrchnák s bielymi veternicami - Amelia-Wedding.sk
Svadobné medíky Opal č. 7 – Sladké poďakovanie s bielymi veternicami

1.30 €

Pohárik s medom - sladké poďakovanie pre svadobných hostí. Pastelový kryt s pivóniami a zlatými detailmi
Zlatové medíky Serenity č. 3 – Prírodný kvetový med s pivóniami

1.30 €

Semienka - poďakovanie, darčeky pre svadobných hostí so zelenou vetvičkou na fľaškovozelenom pozadí
Eko poďakovanie pre hostí Semienka nezábudky | Svadobné darčeky Greenery | Korani č. 9

1.00 €

Voňavá sójová visačka ako poďakovanie pre svadobných hostí, bordový obal s motívom pastelových dahlí
Voňavé sójové visačky s kvetmi | Elegantné poďakovanie pre svadobných hostí | Korani č. 4

1.20 €

Svadobné čokoládky ako poďakovanie pre hostí s ružovou akvarelovou grafikou a zlatým nápisom
Svadobné čokoládky Ružový akvarel Zlatý nápis | Personalizované poďakovanie pre hostí | Verte č. 2

1.80 €

Poďakovanie pre hostí v podobe pohárikov s medom - vrchnáčik s astrami a bielymi kvetmi
Poľský med v poháriku Soft č. 4 – Sladké poďakovanie s astrami a eukalyptom

1.30 €

Vonná sójová visačka ako poďakovanie pre svadobných hostí, obal s kvetinovým motívom bielych ruží
Prírodné sójové visačky s eukalyptom | Poďakovanie pre svadobných hostí | Korani č. 12

1.20 €

Medíky - poďakovania, darčeky pre svadobných hostí. Viečko s bordovými dáliami a čajovými ružami
Svadobné medíky Korani č. 13 – Sladké poďakovanie s bordovou dáliou

1.30 €

Sklenená fľaštička s čajom - Svadobné poďakovanie pre hostí. Ružová visačka so zlatistými nápismi
Sklenená fľaštička s čajom a ružovou zlatistou visačkou | Elegantné poďakovanie pre svadobných hostí | Verte č. 2

1.00 €

Svadobné poďakovanie pre hostí v podobe sklenenej fľaštičky so sypaným čajom a kvetinovou visačkou s astrami
Sklenené fľaštičky s čajom, kvetinová visačka s astrami | Poďakovanie pre svadobných hostí | Soft č. 4

1.00 €

Sviečky - Poďakovanie pre hostí. Etiketa s ihličnatými vetvičkami a jemnou bavlnou
Vonné sviečky v skle Korani č. 8 – Lesný motív a poďakovanie pre svadobných hostí

1.80 €

Poďakovanie pre hostí v podobe pohárikov s medom - čiapočka s motívom pivoniek inšpirovaná kvetinovým dizajnom
Svadobné medíky Soft č. 1 – Sladké poďakovanie s motívom pivoniek

1.30 €

Poďakovanie pre svadobných hostí v podobe mliečnej čokolády, obal s bordovými dáliami a čajovými ružami
Svadobné čokoládky s dáliami | Personalizované poďakovanie pre svadobných hostí | Korani č. 13

1.60 €

Semená - poďakovanie, darčeky pre svadobných hostí s potlačou eukalyptových listov
Semená nezábudky s eukalyptom | Eko poďakovanie pre svadobných hostí | Korani č. 3

1.00 €

Poďakovanie pre svadobných hostí, etiketa s astrami a bielymi kvetmi, kytica doplnená eukalyptom a papradím
Vonné sviečky v skle Soft č. 4 – Zlaté poďakovanie pre svadobných hostí

1.80 €

Poďakovanie pre svadobných hostí - semená nezábudiek - Perleťové Amaretto
Semená nezábudiek v perleťovej ľanovej obálke | Personalizované poďakovanie pre svadobných hostí | Amaretto č. 2

1.10 €

Poďakovanie pre hostí v podobe fľaštičiek s čajom, visačka na perleťovom papieri v boho štýle s bordovými pivóniami
Čaj v sklenenej fľaštičke s korkom a visačkou | Svadobné poďakovanie pre hostí v štýle Boho | Opal č. 9

1.00 €

Svadobné poďakovanie pre hostí - semienka nezábudky - S čipkou č. 9 - Červené - elegantné svadobné doplnky so zirkónom
Semia nezábudky s čipkou a zirkónom | Personalizované svadobné poďakovanie pre hostí | S čipkou č. 9

1.00 €

Vonná sójová visačka ako poďakovanie pre svadobných hostí, prebal s intenzívnou zelenou kompozíciou
Voňavé sójové visačky Lesný motív | Poďakovanie pre svadobných hostí | Lesné plody č. 2

1.20 €

Medíky - poďakovanie, darčeky pre svadobných hostí. Viečko s kvetinovým motívom bielych ruží a zelenými vetvičkami eukalyptu
Svadobné medíky Korani č. 12 – Sladké poďakovanie s bielou ružou a eukalyptom

1.30 €

Medíky ako poďakovanie pre svadobných hostí. Čiapočka so zelenou vetvičkou
Poľský med v poháriku Korani č. 9 – Prírodný darček so zelenou vetvičkou

1.30 €

Svadobné sviečky - Darčeky pre svadobných hostí, etiketa s grafikou vtáčikov v štýle vintage
Vonné sviečky Opal č. 3 – Retro vtáčiky a poďakovanie pre svadobných hostí

1.80 €

Svadobná krabička na sladkosti pre svadobných hostí z kolekcie Arte č. 4 - Elegantný vzor s jemným rámčekom a motívom obrúčok
Elegantné svadobné krabičky na sladkosti ecru | Poďakovanie pre svadobných hostí s motívom obrúčok | Arte č. 4

1.20 €

Poďakovanie pre svadobných hostí - semienka nezábudiek - Elegant č. 16 - Drobné kvety jablone - kvetinové svadobné doplnky
Eko poďakovanie pre hostí: Semienka nezábudiek v obálke s kvetom jablone | Svadobné darčeky | Elegant č. 16

1.00 €

Svadobné okrúhle sviečky ako darčeky pre hostí. Etiketa s lesnou grafikou
Vonné sviečky v plechovke Opal č. 2 – Lesný motív a poďakovanie pre hostí

1.60 €

Svadobné medíky - sladké poďakovanie pre svadobných hostí. Viečko s motívom modrej a bielej hortenzie
Zlatové svadobné medíky Avril č. 1 – Sladké poďakovanie s modrou hortenziou

1.30 €

Poďakovanie pre hostí v podobe sklenených skúmaviek s čajom a levanduľovou visačkou z kolekcie Nefryt.
Čaj v skúmavke ako poďakovanie svadobným hosťom | Darčeky pre hostí s levanduľou | Nefryt č. 3

1.00 €

Medíky ako poďakovanie pre svadobných hostí. Čiapočka s potlačou eukalyptových listov
Slovenský med v poháriku Korani č. 3 – Sladký darček s motívom eukalyptu

1.30 €

Svadobné čokoládky - Poďakovanie pre hostí. Obal s grafikou pivónií a bazy v púdrovej ružovej farbe
Svadobné čokoládky s motívom pivónií a bazy, púdrová ružová | Poďakovanie pre svadobných hostí | Soft č. 7

1.60 €

Stojaca krabička na cukríky, poďakovanie pre svadobných hostí - Elegant č. 22 - S fotkou - svadobné doplnky
Svadobné krabičky s fotkou ako poďakovanie pre hostí | Personalizované darčeky so sladkosťami | Elegant č. 22

1.20 €

Svadobné poďakovanie pre hostí v podobe mliečnej čokoládky, obal s potlačou levanduľových vetvičiek
Personalizované svadobné čokoládky s levanduľou | Elegantné poďakovanie pre hostí | Korani č. 5

1.60 €

Svadobné darčeky pre hostí v podobe fľaštičiek s čajom. Menovka v zelenej farbe so zlatým rámikom.
Pozlátené fľaštičky s čajom v zelenom dizajne | Elegantné poďakovanie pre svadobných hostí | Sand č. 3

1.20 €

Svadobné medíky - Poďakovanie pre svadobných hostí - Viečko s levanduľovým motívom z kolekcie Nefryt
Slovenský med v poháriku Nefryt č. 3 – Prírodný darček s motívom levandule

1.30 €

Darčeky pre svadobných hostí, krabičky na sladkosti s motívom bavlny, perníka a modro-zelených vetvičiek
Poďakovanie pre svadobných hostí v krabičkách s motívom bavlny a karamelkami Indigo č. 8

1.20 €

Svadobné čokoládky - Poďakovanie pre hostí. Obal s bielymi pivóniami a ružami vo farbe dusty blue
Elegantné svadobné čokoládky s pivóniami | Poďakovanie pre hostí Dusty Blue | Soft č. 5

1.60 €

12...11
→

Elegantné poďakovania pre svadobných hostí

Elegantné poďakovania sú ideálnou voľbou pre veľké svadobné hostiny, ako aj pre intímne oslavy v kruhu najbližších. Skvele vyniknú na svadbách v hoteli, reštaurácii, kultúrnom dome či pri obradoch pod holým nebom. Tieto darčeky môžu mať mnoho podôb. Nadčasovým a elegantným poďakovaním sú napríklad lahodné mandľovo-čerešňové karamelky v štýlovej škatuľke alebo mliečne čokoládky v personalizovanom obale. Ak hľadáte niečo originálne a nezabudnuteľné, zvážte semienka nezábudiek, ktoré si hostia môžu zasadiť v záhrade či na balkóne. Rovnako očarujúcim darčekom je aj malý pohárik včelieho medu. Odporúčame zladiť svadobné doplnky do jednej kolekcie, vďaka čomu bude vaša svadobná tlač pôsobiť harmonicky a ucelene. Okrem poďakovaní si v rovnakom štýle môžete objednať aj praktické menovky na stôl, čísla stolov či svadobné menu, ktoré spolu vytvoria jedinečnú dekoráciu. Doplnky vieme prispôsobiť kvetinovej výzdobe, farbe svadobnej sály alebo zvolenému motívu. Všetky naše produkty sú plne personalizované a radi ich prispôsobíme vašim predstavám.

elegantné poďakovania pre svadobných hostí
Filtre