Ostatnie wpisy na naszym Blogu

Aktywne filtry

Weselne Zawieszki na Butelki | Amelia Wedding - Eleganckie Akcenty na Twoim Weselu
Zawieszki na alkohol

Weselne Zawieszki na Butelki - Elegancja i Praktyczność w Każdym Detalu

W zależności od motywu przewodniego wesela można zamówić dopasowane zawieszki na alkohol weselny. W sklepie amelia-wedding.pl znajdują się zarówno klasyczne zawieszki na wódkę weselną w minimalistycznym stylu, jak i te o tradycyjnym wzornictwie lub z kwiatowym motywem. W ofercie znajdziecie także inne dodatki w podobnym stylu, czyli numery stołów czy winietki, dzięki czemu bardzo łatwo można dobrać komplet dekoracji.

Do wszystkich dodatków weselnych można wybrać oryginalne zaproszenia ślubne, np. zaproszenia w stylu glamour, zaproszenia w stylu rustykalnym lub boho z kwiatowymi grafikami. Zawieszki na alkohol szczególnie pięknie prezentują się ze stylowymi butelkami. Za ich pomocą można w efektowny sposób podkreślić motyw przewodni przyjęcia. Odpowiednio dobrana stylistyka nie tylko pięknie ozdobi stół, ale też stanowić będzie oryginalną pamiątkę z tego szczególnego dnia.

Ciekawym pomysłem jest też przygotowanie własnej nalewki w ramach podziękowania i ozdobienie ich zawieszkami na alkohol lub personalizowanymi etykietami na butelki. Są to bardzo nowoczesne podziękowania dla Gości weselnych.

Zawieszki na alkohol weselny od Amelia-Wedding.pl

Jak dopasować zawieszki na wódkę weselną?

Zawieszki na alkohol mogą być wykonane w różnorodnych stylach. Na weselnych stołach elegancko zaprezentują się zawieszki na alkohol w stylu glamour ze złotym tekstem oraz oryginalne zawieszki na alkohol w stylu boho z wesołą rymowanką, która przyda się Gościom podczas wznoszenia toastów. Zawieszki można spersonalizować, umieszczając na nich imiona Pary Młodej oraz datę ślubu.

Obecnie bardzo modnym, a przy tym ciekawym rozwiązaniem są również wierszyki, które zachęcają zaproszonych gości do wspólnej zabawy i wznoszenia toastów. Na zawieszkach możecie nadrukować dowolny tekst, imiona nowożeńców, datę ślubu. Butelki z takimi ozdobami będą wyglądać gustownie i elegancko. Zawieszki na alkohol nie tylko nadadzą wyjątkowy charakter imprezy, ale też staną się ciekawą pamiątką na całe życie. Innym doskonałym pomysłem jest połączenie zawieszek na butelki z samoprzylepnymi etykietami, co podkreśli indywidualny charakter wesela i będzie dodatkową dekoracją butelek.

Wybór zawieszek na butelki możecie oprzeć na wybranej stylistyce lub motywie przewodnim. Z łatwością dopasujecie zawieszki na alkohol do pozostałych dekoracji weselnego stołu oraz do dodatków weselnych, czyli winietek z nazwiskami Gości, numerów stolików, tablicy z rozsadzeniem Gości weselnych.

Personalizowane zawieszki na wódkę weselną

Modne zawieszki na alkohol mogą być wykonane w stylu glamour ze złotymi detalami, w stylu rustykalnym lub z gustownymi kwiatami w stylu boho. Popularnością cieszą się także ludowe zawieszki na alkohol, które mają charakter regionalny. Młoda Para może spersonalizować zawieszki poprzez ich dopasowanie do motywu przewodniego przyjęcia weselnego. Także butelki z trunkami mogą być dekoracją weselnego stołu. Zawieszka na alkohol może mieć nadrukowany zabawny wierszyk, oryginalny toast, który rozbawi Gości i będzie wstępem do świetnej zabawy.

Zawieszki na alkohol mogą być także dopasowane do zaproszeń ślubnych. Mogą mieć elegancki styl, złote elementy i tekst. Mogą także w zabawny sposób nawiązywać do Pary Młodej. Zawieszki na alkohol można uzupełnić samoprzylepnymi etykietami, takie naklejki na wódkę z pewnością poprawią wygląd butelki. Warto przecież pamiętać, że butelki często pojawiają się na weselnych stołach, dlatego najlepszym wyjściem jest stworzenie z nich dodatkowych dekoracji. Etykiety na butelki na alkohol mogą być utrzymane w tym samym stylu co zawieszki. Stół weselny będzie dzięki nim jeszcze piękniejszy.

Zawieszki na alkohol weselny od Amelia-Wedding.pl

Zaskocz Gości weselnych wierszykami na zawieszkach na butelki

Zaproszenia ślubne, podziękowania dla Gości za przybycie, winietki. O czym jeszcze warto pamiętać wybierając papeterię ślubną? Ciekawa jest oferta etykiet na butelki oraz zawieszek na alkohol. Taka ozdoba butelek będzie dostrzeżona przez Gości. Często bowiem na zawieszkach na alkohol widnieją oryginalne wierszyki, które urozmaicą każde wesele i toasty biesiadników.

Jeśli szukacie oryginalnych ozdób do butelek z alkoholem, zawieszki na wódkę będą idealnym wyborem, bo łączą ciekawy wygląd z praktycznym charakterem. Wierszyki mogą być zabawne, w humorystyczny sposób zapraszać do wznoszenia toastów. Butelkę z alkoholem mogą zdobić także zawieszki z Imionami Pary Młodej i datą ślubu. Para Młoda i Goście mogą docenić także złocenia, krój czcionki oraz grafikę.

Zawieszki na alkohol i naklejki na wódkę weselną

Stół weselny i jego oprawa zależą wyłącznie od Was. Jeśli chcielibyście udekorować salę weselną z dbałością o szczegóły, warto pomyśleć nad każdym detalem. Dopasowane stylistycznie winietki, podziękowania dla Gości oraz karty menu zrobią pozytywne wrażenie na Gościach. Czym jeszcze możecie zaskoczyć swoich najbliższych? Podpowiedzią będą wierszyki na zawieszki na alkohol, które niejednokrotnie wywołują uśmiech oraz naklejki na butelki. Takie samoprzylepne etykiety na wódkę weselną, sprawią, że każda butelka wódki będzie wyglądała niepowtarzalnie. Pamiętajcie, że zarówno zawieszki na alkohol jak i etykiety na butelki możecie dowolnie personalizować, wybierając własny wierszyk, imiona, inicjały.

Zawieszki na butelki weselne od Amelia-Wedding.pl

Złote i eleganckie zawieszki na alkohol

Zawieszki na wódkę oryginalnie wyglądają ze złotymi literami. Możecie do nich dobrać dowolny kolor tasiemki tak, by pasowały do pozostałych dekoracji. Jeśli zdecydujecie się na zawieszki na alkohol, toasty dla Młodej Pary będą jeszcze przyjemniejsze i ciekawsze, bo urozmaicone przyśpiewkami i rymowankami. Na Waszym weselu nie może zabraknąć takich ciekawych dekoracji, jakimi są zawieszki na alkohol. Dekoracje w tylu glamour rozświetlą każde przyjęcie, dodając szyku i wytworności.