Zawieszki ślubne na butelki

Zawieszki ślubne na butelki to aktualnie jedna z najpopularniejszych form dekoracji. Najczęściej karteczki umieszczane są na szyjkach butelek z napojami. Nie tylko urozmaicają wygląd stołu, ale też pomagają w stworzeniu wyjątkowego i spersonalizowanego wystroju sali. Dodatkowo podkreślają uroczysty charakter przyjęcia oraz zachęcają do toastów za szczęście Młodej Pary. Na zawieszkach można umieścić imiona nowożeńców, datę ślubu oraz dowolny tekst, dzięki czemu wprowadzimy gości weselnych w odpowiedni nastrój.

Tradycyjne czy nowoczesne zawieszki na butelkę?

W zależności od motywu przewodniego wesela możemy znaleźć różnorodnie stylizowane zawieszki na alkohol weselny. W asortymencie sklepu internetowego amelia-wedding znajdują się zarówno zawieszki minimalistyczne oraz elegancko zdobione, jak i te o tradycyjnym wzornictwie lub z kwiatowym motywem. W ofercie znajdują się także inne dodatki o podobnym designie, takie jak zaproszenia, numery stołów czy winietki, dzięki czemu bardzo łatwo można dobrać komplet dekoracji. Zawieszki szczególnie pięknie prezentują się ze stylowymi butelkami na alkohol i innymi napojami, ponieważ w odróżnieniu od naklejek nie zakrywają jej. Za ich pomocą można w efektowny sposób podkreślić motyw przewodni przyjęcia. Odpowiednio dobrana stylistyka nie tylko pięknie ozdobi stół, ale też stanowić będzie oryginalną pamiątkę z tego szczególnego dnia.

Oryginalna aranżacja z zawieszkami na butelki

Zawieszki na butelki obecnie przybierają różnorodne formy. Najbardziej popularnym i uniwersalnym rozwiązaniem jest ozdobny kartonik. Wybierając jego stylistykę, powinniśmy skupić się przede wszystkim na kolorystyce, która pasować będzie do pozostałych dekoracji. Warto również zastanowić się nad kształtem kartonika - na rynku dodatków ślubnych znajdują się zarówno prostokątne, kwadratowe, okrągłe, jak i w kształcie serca. Zawieszki można spersonalizować, umieszczając na nich imiona Pary Młodej oraz datę ślubu. Obecnie bardzo modnym, a przy tym ciekawym rozwiązaniem są również wierszyki zachęcające zaproszonych gości do wspólnej zabawy. Nie tylko nadadzą wyjątkowy charakter imprezy, ale też staną się ciekawą pamiątką na całe życie. Zawieszki mogą być także w formie wstążeczki lub weselnego atrybutu na wstążce. Wygląda to wyjątkowo elegancko, a przy tym jeszcze bardziej podkreślają motyw przyjęcia weselnego. Innym doskonałym pomysłem jest połączenie zawieszek na butelki z etykietami, co podkreśli indywidualny charakter wesela.

zawieszki na butelki