Zaproszenia ślubne

Pary, które są właśnie na etapie planowania zawarcia związku małżeńskiego, muszą zadbać o każdy szczegół tej wyjątkowej daty. Duże znaczenie odgrywa nie tylko wybór miejsca, ubrań, czy kwiatów, ale i czegoś, bez czego trudno, aby odbył się jakichkolwiek ślub. Zaproszenia, bo to właśnie o nich mowa, to jedne z tych rzeczy, o które należy zadbać odpowiednio wcześnie. Musimy w końcu mieć czas na wręczenie ich naszym gościom, a także na ich decyzję odnośnie do tego, czy uda zjawić się na przyjęciu. Nie bez powodu uważa się, że to właśnie zaproszenia weselne są pewnego rodzaju informacja o tym, w jakim 'tonie' odbędzie się uroczystość... bardziej zabawnym a może jednak bardzo eleganckim?

Zaproszenia ślubne — niech sprawią, aby Twoi goście zapragnęli przyjść na wesele

Zaproszenia na wesele, które czekają na Ciebie w ofercie naszego sklepu, są przede wszystkim niezwykle zróżnicowane. Staraliśmy się zadbać o to, aby każdy mógł tutaj znaleźć interesujące dla siebie zaproszenia ślubne. Wzory, kolory, a także zróżnicowane formy druku, pozwolą nadać Waszej ceremonii, dokładnie takiego charakteru, o jakim marzycie. Czymś, co zdecydowanie zasługuje na uwagę naszych klientów, są bez wątpienia niezwykle oryginalne i cieszące się ogromną popularnością wśród klientów personalizowane zaproszenia ślubne na... szkle! Gwarantujemy, że trudno będzie Wam oderwać od nich wzrok, niemniej jednak w Amelia Wedding znajdzie się również coś dla osób, kochających klasyczne rozwiązania, udowadniamy, że oryginalne zaproszenia ślubne jak najbardziej mogą być wydrukowane na papierze.

Proces przygotowawczy, który poprzedza dzień ślubu oraz wesela, to między innymi właśnie czas na to, aby znaleźć idealną propozycję zaproszeń ślubnych. Jak już wspominaliśmy — warto zadbać o nie stosunkowo wcześniej, aby później 'nie robić wszystkiego na ostatnią chwilę' i móc spokojnie zaprosić wszystkich gości weselnych.

Piękne i dobrze wykonane zaproszenia ślubne w Amelia Wedding

Szeroki wybór przeróżnych zaproszeń znajdujących się na naszej stronie, to gwarancja tego, że każda przyszła Para Młoda znajdzie dla siebie coś odpowiedniego. Poszukujecie jasnych zaproszeń z bujnymi kwiatami w żywych kolorach? A może wręcz przeciwnie — interesują Was stonowane wersje, przyozdobione za pomocą subtelnych ozdób? W Amelia Wedding znajdziecie wszystkie najpopularniejsze i zachwycające wzory. Zaproszenia z naszej oferty spełniają zarówno oczekiwania osób, które kochają proste formy, jak i wszystkich tych, którzy najchętniej decydują się na bardzo ozdobne i wyszukane produkty. Nie będzie wiedzieć, na które zaproszenia postawić? Chętnie pomożemy!

Odpowiadając na potrzeby naszych wszystkich klientów, staraliśmy się przygotować różne wersje zaproszeń. Te najtańsze projekty można zakupić już nawet od 2 zł, dzięki czemu przy bardzo dużej liczbie — koszty nadal nie są wysokie. Takie zaproszenia będą idealną propozycją dla par, które uwielbiają proste i minimalistyczne produkty. Zaproszenia w tej cenie są zazwyczaj w kolorze białym lub ecru — obie wersje wyglądają równie zadowalająco. Przyozdabiamy je za pomocą delikatnej faktury, eleganckich napisów i dobrze dopasowanych kopert.

Wersje troszeczkę droższe kosztują od około 4 złote w górę. Te projekty są już jednymi z tych, które zachwycają nawet najbardziej wymagających klientów. Stylowy papier, wyjątkowe grafiki, wzory i koperty wykonane na podstawie upodobań Pary Młodej. W Amelia Wedding pokazujemy, że zakup dokładnie takich zaproszeń, o jakich zawsze marzyliście — nie musi być problematyczny. Szczególnej uwadze polecamy egzemplarze zamykane w eleganckich etui, folderach lub kopertach wykonanych z niezwykle delikatnej kalki.

Zastanawiacie się nad tym, czy lepiej zdecydować się na zaproszenie ślubne, czy może jednak na zawiadomienie na ślub? Oczywiście odpowiedź na to pytanie musi być uzależniona od tego, czy chcemy, aby dane osoby towarzyszyły nam w uroczystości. Zaproszenia ślubne wręcza się bowiem tym bliskim, którzy mają z nami wspólnie celebrować ten wyjątkowy dzień. Ślubne zaproszenia są imienne, skierowane do konkretnie wybranych przez nas osób. Dostępne także w naszej ofercie zawiadomienie ślubne do wypisania można z kolei wręczyć współpracownikom, dalszej rodzinie, czy znajomym. Będzie ono informowało o tym, że chcemy, aby te osoby gościły na głównej części ceremonii — w kościele lub w urzędzie stanu cywilnego, bez obecności na przyjęciu.

Mając na uwadze zadowolenie naszych klientów, zamówienia staramy się realizować możliwie najszybciej. Zazwyczaj ten czas wynosi od około 7 do 10 dni roboczych. Ten czas liczy od momentu ustalenia ostatecznej wersji projektu. Dla klientów, którym już bardzo się spieszy, przygotowaliśmy także opcję dostawy ekspres, dzięki której wybrane zaproszenia na ślub docierają już w kilka dni. Decydując się na zaproszenia ślubne do wypisania, zachęcamy jednak do tego, aby zamawiać je odpowiednio wcześniej, dzięki temu będziecie mieć pewność, że spokojnie z wszystkim zdążycie — bez pośpiechu!

Niepisana zasada mówi o tym, że zarówno zawiadomienie ślubne, jak i samo zaproszenie najlepiej wręczyć około 3 miesiące przed planowaną datą uroczystości. Jeżeli jednak na Waszej liście gości znajdują się osoby, które mieszkają za granicą — warto zrobić to nawet około 6 miesięcy wcześniej. Jeśli przyjęcie ma odbyć się w sezonie letnim, wakacyjnym, czyli wtedy, gdy spora część osób planuje wyjazdy i urlopy, również dobrze jest zadbać o wcześniejsze wręczenie zaproszeń. A co jeśli organizacja ślubu jest dosłownie — ekspresowa? W takim razie zachęcamy do tego, aby już na samym początku zadbać o to, aby i każde zawiadomienie na ślub i każde zaproszenie szybko znalazło się we właściwych rękach.

Wyjątkowe zaproszenia ślubne, szybka realizacja, wysoka jakość produktów

W Amelia Wedding zdajemy sobie doskonale sprawę z tego, jak istotnym elementem przygotowań są zaproszenia. Ślub to ważna uroczystość w życiu każdego człowieka, dlatego zdecydowanie warto zadbać o to, aby nawet te mogłoby się wydawać — najmniej istotne elementy, zachwycały. Jak wybrać idealne zaproszenia ślubne? Wzór, który się na nich znajdzie powinien być nie tylko modny, ale i taki, który najzwyczajniej w świecie — naprawdę nam się podoba. Owszem, papeteria ślubna w kwiaty wygląda wspaniale, ale jeżeli ktoś nie jest ich fanem... to może jednak lepszą opcją będzie znalezienie innych wersji zaproszenia? Oryginalne, składające się np. z jakiegoś ciekawego motywu zaproszenia na ślub do wypisania, z całą pewnością pozostaną w pamięci osób, którym je wręczymy. Dostępność wielu wersji w naszym sklepie sprawia, że nie wiesz, na co najlepiej postawić? Oczywiście... mamy rozwiązanie! Nasi klienci mogą zdecydować się na zamówienie próbek różnych zaproszeń, co pozwoli na swobodne przyjrzenie im się w domu. Najkorzystniejszą opcją będzie wytypowanie np. 3 lub 4 egzemplarzy i ich zamówienie. Jeśli po rozpakowaniu przesyłki, okaże się, że żadne zaproszenie nie zyskało miana faworyta, nic nie będzie stało na przeszkodzie, aby nie można było jeszcze zamówić innych. Ta opcja będzie rewelacyjna przede wszystkim dla osób, które mają jeszcze sporo czasu do faktycznej daty uroczystości i szukają takich zaproszeń, które będą im w 100% odpowiadać.

Na swój ślub i wesele chcecie zaprosić tylko kilkanaście osób? A może planujecie bardzo dużą imprezę? Bez względu na odpowiedź, zachęcamy do tego, aby poznać wszystkie dostępne u nas modele zaproszeń. Zaproszenia do wypisania będą doskonałą opcją dla osób, które uwielbiają i potrafią pięknie pisać. Nic jednak nie stoi na przeszkodzie, aby nie można było zamówić klasycznych, wypisanych już produktów. To drugie rozwiązanie będzie świetną opcją także wtedy, gdy do daty ślubu nie pozostanie już zbyt wiele czasu. Idealne, wymarzone zaproszenia na ślub? Tylko w Amelia Wedding. Zapraszamy.