Zaproszenia glamour zaskakujące prostotą i wysmakowaną elegancją

Czy w stylu glamour może znaleźć się miejsce na nutę minimalizmu? Patrząc na nasze zaproszenia ślubne glamour, z pełną świadomością możemy stwierdzić, że tak. I wcale nie trzeba przy tym rezygnować z ich dekoracyjnego charakteru. Tego typu propozycje zwykle utrzymane są w dwóch pięknych, przykuwających uwagę kolorach. Zachwycająco wygląda zwłaszcza połączenie głębokiego bordo lub granatu ze złotem. Takie zaproszenia na ślub glamour docenią osoby ceniące klasykę w dekoracyjnej wersji.

Co wyróżnia takie zaproszenia? To jednolity kolor wzbogacony o dekoracyjne opaski w złotym lub srebrnym kolorze. W takiej tonacji utrzymano również napisy o fantazyjnym kształcie. Całość tworzy niezwykle wysmakowany wzór. Opisane zaproszenie ślubne przypadnie do gustu tym z Państwa, którzy poszukują szyku w nowoczesnym wydaniu.

Zaproszenia ślubne glamour o nietypowej stylistyce

Choć zaproszenia ślubne w stylu glamour kojarzą się głównie z kwiatowymi zdobieniami, przygotowaliśmy również odmienne propozycje dla miłośników oryginalnych rozwiązań. Wśród nich znalazły się zaproszenia glamour z motywami zwierzęcymi. Zapewniamy, że zrobią one na adresatach niezapomniane wrażenie. Przykładowe realizacje tego typu? To między innymi zaproszenie ślubne glamour z nadrukiem w postaci jelenia na niezwykłym gwiaździstym tle. Zresztą motyw rozgwieżdżonego nieba pojawia się również na innych zaproszeniach, np. z nadrukowanym sercem. To nieco tajemniczy, ale wspaniale wpisujący się w styl glamour deseń. Choćby za sprawą kolorów, takich jak fiolet.

Zaproszenie ślubne z różnymi motywami kwiatowymi 

Postaraliśmy się, aby zaproszenia ślubne glamour zaskakiwały różnorodnością, dlatego nawet wśród kwiatowych nadruków pojawiają się ich różne przedstawienia. Niektóre z nich zostały bogato zdobione kwiatami w wielu kolorach, przypominających malunki wykonane farbami i pędzlem. Inne z nich wyróżnia nowocześniejszy wygląd. To kontury kwiatowe i roślinne w złotym lub srebrnym kolorze. Przypominają ornament, dlatego trudno oderwać od nich wzrok. Takie zaproszenia ślubne najczęściej pojawiają się w głębokich, szlachetnych odcieniach.

Zaproszenia ślubne glamour dopasowane do potrzeb każdej pary 

Nasze zaproszenia ślubne są tak wyjątkowe, ponieważ dajemy klientom dużą możliwość personalizacji przy zamówieniu. Projekty tworzymy według Państwa wskazówek. Ponadto jesteśmy w stanie nanieść na projekt indywidualną grafikę. Teksty trafiające na zaproszenia również podlegają modyfikacji zgodnie z potrzebami zamawiających. Wystarczy wysłać nam własny tekst! Drukujemy je również w języku obcym. Czas wykonania zaproszeń wynosi zwykle od 7 do 10 dni roboczych od chwili akceptacji projektu. W przypadku wybrania usługi Express skraca się on do 4 dni (przy czym należy do niej dopłacić dodatkowo o 30% wartości zamówienia). Minimalna wartość zamówienia to 30 sztuk.

Każde zaproszenie ślubne z naszej oferty prezentuje się naprawdę unikatowo. W razie pytań prosimy o kontakt!

Do tych wyjątkowych zaproszeń warto również dobrać dodatki ślubne takie jak: MenuNumery stolikówWinietki czy Księgi Gości, a także podziękowania dla Gości takie jak: Słoiczki z miodemCzekoladkiKrówkiButelki na nalewkiWiatraczki lub Świeczki.