Zaproszenia ślubne oryginalne

Doskonałą alternatywą dla klasycznych zaproszeń ślubnych są modele oryginalne, które mogą się wyróżniać ciekawą grafiką, wyrazistym kolorem czy sposobem pakowania. Decydując się na ich zakup możemy mieć pewność, że zachwycą one naszą rodzinę oraz przyjaciół i zostaną przez nich zapamiętane na długi czas. Bogaty wybór najwyższej jakości, ręcznie wykonywanych, nietypowych zaproszeń, można znaleźć w ofercie naszego sklepu internetowego. Zapraszamy do bliższego zapoznania się z naszym asortymentem!

Jedyne w swoim rodzaju zaproszenia ślubne

Kolekcje oryginalnych zaproszeń z naszego sklepu amelia-wedding, obok których nie sposób przejść obojętnie to między innymi:

  • Kalia - dominującymi elementami są tutaj motywy roślinne i kwiatowe, które doskonale wpisują się w niezwykle modny w ostatnim czasie styl greenery, który charakteryzuje się obecnością naturalnych, soczyście zielonych dodatków połączonych z kwiatami. Idealnie współgrają z równie popularnymi stylami jak boho oraz rustykalny. Zaproszenia z kolekcji Kalia dostępne są w 11 różnych wersjach. Można znaleźć zdobienia grafiką z subtelnymi, białymi piwoniami z dodatkiem leśnej paproci, motywy z eukaliptusem czy dalią.  Zaproszenia są umieszczone w ekologicznej kopercie z trójkątnym zamykaniem z wklejką.
  • Cykade - zaproszenia z tej kolekcji idealnie sprawdzą się w przypadku przyjęć utrzymanych w stylu boho, wiejskim oraz glamour. Dominującym elementem są tu grafiki malowanych kwiatów w różnych kolorach: błękitnym, pistacjowym, fioletowym, białym, różowym, żółtym, zielonym oraz czerwonym. Do wyboru jest 16 różnych zaproszeń, w tym z zieloną kompozycją gałązek i kwiatami róży lub z bordowym wiankiem z anemonami. Dominującą barwą jest tu złoto. Zaproszenia wykonywane są na białym papierze satynowym w kwadratowym formacie. Umieszczone są w kopercie z trójkątnym zamykaniem z wklejką.
  • Indygo - to zaproszenia, gdzie królują motywy kwiatowe oraz botaniczne. Do wyboru jest tutaj 5 różnych wersji, na przykład model z motywem różowych dalii oraz róż, umieszczony w kopercie ekologicznej i przewiązany sznurkiem lub też rustykalny model z motywem gałązek oliwki