w promocji
Ostatnie wpisy na naszym Blogu

Aktywne filtry

Jedyne w swoim rodzaju zaproszenia ślubne

Kolekcje oryginalnych zaproszeń z naszego sklepu amelia-wedding, obok których nie sposób przejść obojętnie to między innymi:

  • Kalia - dominującymi elementami są tutaj motywy roślinne i kwiatowe, które doskonale wpisują się w niezwykle modny w ostatnim czasie styl greenery, który charakteryzuje się obecnością naturalnych, soczyście zielonych dodatków połączonych z kwiatami. Idealnie współgrają z równie popularnymi stylami jak boho oraz rustykalny. Zaproszenia z kolekcji Kalia dostępne są w 11 różnych wersjach. Można znaleźć zdobienia grafiką z subtelnymi, białymi piwoniami z dodatkiem leśnej paproci, motywy z eukaliptusem czy dalią.  Zaproszenia są umieszczone w ekologicznej kopercie z trójkątnym zamykaniem z wklejką.
  • Cykade - zaproszenia z tej kolekcji idealnie sprawdzą się w przypadku przyjęć utrzymanych w stylu boho, wiejskim oraz glamour. Dominującym elementem są tu grafiki malowanych kwiatów w różnych kolorach: błękitnym, pistacjowym, fioletowym, białym, różowym, żółtym, zielonym oraz czerwonym. Do wyboru jest 16 różnych zaproszeń, w tym z zieloną kompozycją gałązek i kwiatami róży lub z bordowym wiankiem z anemonami. Dominującą barwą jest tu złoto. Zaproszenia wykonywane są na białym papierze satynowym w kwadratowym formacie. Umieszczone są w kopercie z trójkątnym zamykaniem z wklejką.
  • Indygo - to zaproszenia, gdzie królują motywy kwiatowe oraz botaniczne. Do wyboru jest tutaj 5 różnych wersji, na przykład model z motywem różowych dalii oraz róż, umieszczony w kopercie ekologicznej i przewiązany sznurkiem lub też rustykalny model z motywem gałązek oliwki