Botaniczne zaproszenia ślubne

Ekologiczna, naturalna stylistyka jest bardzo modna, zarówno jeśli chodzi o ubrania czy wystrój wnętrz, jak i o estetykę ślubów i wesel. Dlatego zaproszenia ślubne botaniczne nawiązują do przyrody, naturalnych materiałów oraz motywów roślinnych, stanowiąc wspaniałą zapowiedź weselnych uroczystości, o niezobowiązującym i swobodnym charakterze.

Szary papier, z którego w całości lub częściowo wykonane są kartki ślubne, charakteryzuje ciepła, przyjemna dla oka barwa oraz ciekawa faktura, dzięki czemu blankiety zyskują wyjątkowy, bardzo nostalgiczny i swojski charakter.

Romantyczne zaproszenia ślubne w stylu botanicznym. Piękno w czystej postaci

Kolekcja botaniczna zaproszeń ślubnych na Amelia-Wedding.pl to piękne rysunki roślinne, inspirowane naturą. Duża ilość zieleni połączona z bielą, ciekawe liternictwo, monumentalne graficzne wzory - zachwycą Państwa oryginalnością, lekkością i niezwykłą dbałością o szczegóły. Lekko romantyczne i tajemnicze motywy roślinne, z akwarelowymi gałązkami, kolorowe zdjęcia dzikiej przyrody, rustykalna kolekcja z paprociami, piękne kompozycje zielonych liści, z motywem greenery, jak i wiele innych – w wyjątkowy sposób wyrażą piękne uczucie przyszłych małżonków, a u gości wywołają miłe wspomnienia po latach. Warto zaufać naszemu gustowi, bo wszystko wykonujemy z pasją i pełnym zaangażowaniem. Wiemy, że zorganizowanie perfekcyjnej uroczystości ma ogromne znaczenie dla narzeczonych, dlatego realizując każde zamówienie, stawiamy na precyzję szczegółów. Oryginalne tłoczenia, wydruk wysokiej jakości i wyjątkowe wzory oraz przystępna cena - świadczy o tym, że w każdym swoim wyborze kierujemy się sercem.

Subtelne zaproszenia ślubne w stylu botanicznym

Zaproszenia ślubne w stylu botanicznym wpasują się do wiejskiego wesela czy plenerowej, intymnej ceremonii. Ich romantyczne, naturalne i delikatne barwy idealnie współgrają z fakturą papieru. Do wyboru posiadają Państwo papeterię z lnu białego lub ecru, gładki i satynowy papier lub ekologiczne pudełka, z okładką. Co więcej - istnieje możliwość personalizacji modeli kartek ślubnych, według Państwa autorskich wskazówek, wydruku indywidualnej grafiki, jak i modyfikowaniu tekstu, również w języku obcym. Taka papeteria ślubna, z doręczoną kopertą, to kwintesencja miłości przyszłych małżonków, z duszą i intymnym charakterem. Olśnij gości niewymuszoną elegancją, z naszą pomocą!

Do tych wyjątkowych zaproszeń warto również dobrać dodatki ślubne takie jak: MenuNumery stolikówWinietki czy Księgi Gości, a także podziękowania dla Gości takie jak: Słoiczki z miodemCzekoladkiKrówkiButelki na nalewkiWiatraczki lub Świeczki.

zaproszenia ślubne w stylu botanicznym