Zaproszenia ślubne - Ekologiczne

Organizujecie ślub i wesele w sposób zrównoważony oraz przyjazny środowisku? Zaproszenia ślubne - ekologiczne w szczególności - będą zatem nieodłącznym elementem Waszego Wielkiego Święta. W ofercie naszego sklepu internetowego znajdziecie dokładnie to, czego potrzebujecie - produkty wykonane na papierze ekologicznym, o naturalnym designie i o naturalnych motywach to strzał w dziesiątkę. Jeżeli szukacie wzorów i motywów dalekich od sztampy i konwenansów, te produkty są dla Was! Są mniej formalne od swoich tradycyjnych odpowiedników, bardziej naturalne i przyjemne w odbiorze. Nadają całej poważnej i wzniosłej uroczystości lekki charakter.

Poszukiwacze alternatywnych zaproszeń ślubnych! Kolekcja Ekologiczna jest właśnie dla Was! Odchodzimy od standardów i konwenansów, przenosząc oprawę Waszego Wielkiego Święta do innej, zrównoważonej rzeczywistości. Nasze produkty z tej serii to zaproszenia ślubne na papierze eko, na których królują naturalne motywy, takie jak rośliny, kwiaty czy krajobrazy. Są to modele niezwykłe pod względem ich estetyki, przyjemne w wizualnym odbiorze i niepowtarzalne w dotyku (to zasługa papieru!).

Zaproszenia ślubne ekologiczne na specjalnym papierze

Ekologiczne zaproszenia ślubne to przede wszystkim wyjątkowy eko papier. Odznacza się niepowtarzalnym kolorem oraz niespotykaną teksturę. Ręcznie malowane akwarelami naturalne wzory i motywy prezentują się na jego tle wyjątkowo korzystnie. Naturalny brąz świetnie łączy się z bielą i kolorem ecru.

Obok zaproszeń ślubnych spod znaku eko, nasza kolekcja produktów w zgodzie z naturą to także inne elementy oprawy weselnej utrzymane w tym samy stylu. W naszej ofercie znajdziecie też bileciki w różnych rozmiarach, karty menu, numery stolików, przypinki, pudełka na ciasta i prezenty dla gości, karteczki z powiadomieniami o weselu typu ‘save the date’, winietki i zawieszki. Wszystkie wykonane z najwyższej jakości materiałów, o wyjątkowym designie i niepowtarzalnej estetyce. Kupując na naszej stronie internetowej nie musicie martwić się dostawą - gwarantujemy terminową realizację zleceń i zapewniamy, że zamówienie dotrze do Was na czas!

Do tych wyjątkowych zaproszeń warto również dobrać dodatki ślubne takie jak: MenuNumery stolikówWinietki czy Księgi Gości, a także podziękowania dla Gości takie jak: Słoiczki z miodemCzekoladkiKrówkiButelki na nalewkiWiatraczki lub Świeczki.

ekologiczne zaproszenia ślubne