Ostatnie wpisy na naszym Blogu

Aktywne filtry

Ekologiczne Zaproszenia Ślubne - Piękno i Odpowiedzialność

Ekologiczne zaproszenia ślubne to przede wszystkim wyjątkowy eko papier. Odznacza się niepowtarzalnym kolorem oraz niespotykaną teksturę. Ręcznie malowane akwarelami naturalne wzory i motywy prezentują się na jego tle wyjątkowo korzystnie. Naturalny brąz świetnie łączy się z bielą i kolorem ecru.

Obok zaproszeń ślubnych spod znaku eko, nasza kolekcja produktów w zgodzie z naturą to także inne elementy oprawy weselnej utrzymane w tym samy stylu. W naszej ofercie znajdziecie też bileciki w różnych rozmiarach, karty menu, numery stolików, przypinki, pudełka na ciasta i prezenty dla gości, karteczki z powiadomieniami o weselu typu ‘save the date’, winietki i zawieszki. Wszystkie wykonane z najwyższej jakości materiałów, o wyjątkowym designie i niepowtarzalnej estetyce. Kupując na naszej stronie internetowej nie musicie martwić się dostawą - gwarantujemy terminową realizację zleceń i zapewniamy, że zamówienie dotrze do Was na czas!

Do tych wyjątkowych zaproszeń warto również dobrać dodatki ślubne takie jak: MenuNumery stolikówWinietki czy Księgi Gości, a także podziękowania dla Gości takie jak: Słoiczki z miodemCzekoladkiKrówkiButelki na nalewkiWiatraczki lub Świeczki.

Eleganckie i ponadczasowe ekologiczne zaproszenia ślubne

Obecnie żyjemy w cudownych czasach nieograniczone dostępu do wielu produktów oferowanych w zindywidualizowanych i zróżnicowanych wariantach. Z jednej strony cieszy fakt możliwości personalizacji, z drugiej zaś należy pamiętać, że mocno cierpi na tym środowisko. To właśnie z myślą o osobach ceniących sobie ekologiczny tryb życia i wspaniałą, otaczającą nas florę, przygotowaliśmy specjalną ofertę ekologicznych zaproszeń ślubnych. Naszą propozycję docenią osoby, które lubią żyć w zgodzie z otaczającą naturą. Kolekcja Amelia-Wedding.pl zawiera tylko i wyłącznie w 100% przetworzone ponownie materiały. Papier ekologiczny stosowany w naszych wyjątkowych ekologicznych zaproszeniach ślubnych nie odbiega wizualnie i jakościowo od naszych pozostałych ofert papeterii ślubnej. W ofercie można znaleźć zarówno barwne i przesycone kolorami zaproszenia w stylu Delize czy Owoce Leśne, jak również nieco bardzie stonowane serie Margaret czy Presto. Bądź eko, działaj eko i postaw na ekologiczne zaproszenia ślubne!