Ostatnie wpisy na naszym Blogu

Aktywne filtry

Nasiona jako Podziękowania dla Gości Weselnych | Amelia Wedding - Kwitnące Wspomnienia
Nasiona

Nasiona jako Podziękowania dla Gości - Kwitnące Upominki Pełne Uroku

Wręczanie gościom drobnych upominków to coraz częstszy zwyczaj na weselach. Czasem Państwo Młodzi robią to przy pożegnaniu gości na zakończenie wesela, ale zdarza się, że już na stoliku weselnym, obok winietki z naszym nazwiskiem, znajdujemy mały drobiazg. mogą to być cukierki, może jakieś wiatraczki do zabawy, coś skromnego, ale znaczącego, bo dzięki temu goście poczują, że Państwo Młodzi pomyśleli o nich w szczególny sposób. Jednym z takich niezobowiązujących - a zarazem nietuzinkowych - podarków może być torebeczka z nasionami kwiatów. Jest to prezencik szczególnie pasujący do wesel odbywających się wczesną wiosną, tuż przed okresem wysiewu nasion, ale może się pojawić - tak jak kwiaty - o każdej porze roku.

Kwitnące grządki i doniczki

Nie musicie się Państwo martwić, czy goście mają ogródek, w którym mogliby posadzić kwiaty. Wszak taki wysiew można zrobić i do doniczki a tę postawić na oknie. Będzie pięknie ozdabiać wnętrze. Niezapominajki mają także symboliczne znaczenie ukryte w swej nazwie - Goście na pewno na długo zapamiętają ten dzień. Taka rabatka czy doniczka będzie cieszyć oczy Waszych Gości przez całe najbliższe lato, a patrząc na nią będą wspominać wspólną wspaniałą zabawę. Nie zdziwcie się, jeśli na rocznicę ślubu niespodzianie dostaniecie bukiecik kwiatów, lub kwiatki zasuszone przez zimę. Takie żywe prezenty mają to do siebie, że poprzez swoją zmienność przypominają o chwilach z przeszłości, przywołują je a wraz z nimi uśmiech na twarzach. Jeśli Wasi Goście weselni będą się uśmiechać wspominając Wasz Ślub, pewnie będą też chcieli by ten uśmiech zagościł znów na Waszych twarzach.

Kiełkujące nasiona jako personalizowany prezent dla gości weselnych

Bez wątpienia nasiona kwiatów niezapominajek stanowią niezwykle kreatywny pomysł na prezent dla gości weselnych. Kiełkujące nasiona pozwolą wszystkim obdarowanym pielęgnować wciąż żywe wspomnienia z tego szczególnego dnia. Niemniej jednak drobne upominki zamknięte w eleganckiej torebeczce powinny także nawiązywać do ślubnej dekoracji wnętrz, stanowiąc ciekawy, uzupełniający element dekoracyjny. U nas mają Państwo możliwość dopasowania zarówno formy podziękowań, jak i finalnego wykonania do motywu przewodniego oraz przyjętej stylistyki.

nasiona jako podziękowania dla gości weselnych