Ostatnie wpisy na naszym Blogu

Aktywne filtry

Butelki na Nalewki jako Podziękowania dla Gości Weselnych | Amelia Wedding - Eleganckie i Personalizowane Upominki
Butelki na nalewki

Butelki na Nalewki jako Podziękowania dla Gości - Elegancja i Personalizacja w Każdym DetaluButelki na nalewki - Podziękowania dla gości weselnych

Podziękowania dla gości, czyli niewielkie upominki, które czekają na każdą zaproszoną osobę w wyznaczonym jej przy stole miejscu to już właściwie tradycja organizacji przyjęć weselnych. Małe prezenty są nie tylko akcentem uzupełniającym dekorację sali weselnej, ale przede wszystkim formą wyrażenia swojej wdzięczności za obecność w tak ważnym dla młodej pary dniu. Ponieważ nie zawsze jesteśmy w stanie podziękować wszystkim osobiście za przybycie, prezenty i dobrą zabawę, ślubne butelki na nalewki to dobre rozwiązanie, dzięki któremu każdy gość poczuje się doceniony i wyróżniony. 

Butelki na nalewki - praktyczny i efektowny pomysł na podziękowania dla gości

Ślubne butelki na nalewki cieszą się coraz większą popularnością przede wszystkim ze względu na fakt, że pięknie prezentują się na weselnym stole i stanowią bardzo praktyczny prezent dla wszystkich dorosłych gości. Można umieścić w nich gotowe - zakupione lub samodzielnie przygotowane - trunki o różnych smakach i kolorach, aby zadbać o dużą różnorodność upominków. Prezent tego typu często nazywany bywa kacówką, ponieważ goście mogą spożyć jego zawartość na dzień po weselu, a następnie ponownie wykorzystać buteleczkę lub po prostu zachować ją na pamiątkę. Nasze butelki na nalewki są nie tylko praktyczne, ale również solidnie wykonane. Produkujemy je z najwyższej jakości szkła i zabezpieczamy odpowiednio korkiem lub zakrętką. Ich atutem jest także piękny wygląd, wzbogacony personalizowaną etykietą w wybranym wariancie graficznym.

Ślubne butelki na nalewki - jak wyglądają?

Nasze butelki na nalewki dostępne są w kilku wariantach o różnym ukształtowaniu i pojemności. Oferujemy buteleczki 100 i 200 ml, o dnie okrągłym i spłaszczonym, ze ścianką gładką i zdobioną, z ekologicznym korkiem lub pozłacaną zakrętką. Dodatkowo, każda z butelek opatrzona zostaje wybraną przez Was etykietą z nadrukiem i złoceniami. Można umieścić na nich dowolny tekst - najczęściej imiona pary młodej oraz datę. Dzięki temu produkt staje się w pełni spersonalizowany i zyskuje wartość sentymentalną. Motyw obecny na etykietach warto dobrać w oparciu o zaproszenia ślubne, dzięki czemu cała papeteria stworzy spójną i harmonijną całość, świadcząc o dokładnie przemyślanej aranżacji. 

Podziękowania dla gości pełne uroku - butelki na nalewki, które dopełniają styl przyjęcia

Miniaturowe buteleczki wypełnione kolorowymi nalewkami to gwarancja wzbudzenia w gościach weselnych prawdziwego zachwytu. Dzięki temu, że jest to prezent praktyczny, każda zaproszona osoba z pewnością chętnie zabierze go ze sobą do domu. Zaletą butelek ślubnych na nalewki jest także ich estetyczny, pełen uroku wygląd, który może dopełnić obrany przez Was styl przyjęcia weselnego. Buteleczka ze złoconym korkiem i elegancką złoconą etykietą będzie idealna na wesele w stylu glamour. Z kolei ta w wariancie eko z korkiem i etykietą w kwiaty sprawdzi się w klimatach rustykalnych, vintage oraz retro. W naszej ofercie znajdziecie bardzo szeroką gamę wariantów wzorniczych, które mogą subtelnie dopasować się do dekoracji sali weselnej lub - wręcz przeciwnie - dodać wyrazistego charakteru nakrytym dla gości stołom. Wybierając nasze butelki na nalewki, stawiacie na wysokiej jakości produkt, który jest kompletny i gotowy do użytku natychmiast po zakupie.

Prezenty dla gości weselnych 2w1

Bez wątpienia nalewki zamknięte w małych buteleczkach opatrzonych personalizowaną etykietą stały się w ostatnim czasie jedną z najpopularniejszych form docenienia zgromadzonych gości, którzy przyszli świętować wejście Młodej Pary na Nową Drogę Życia. Buteleczki nie tylko stanowią ciekawy pomysł na prezent dla gości weselnych, który pozwoli wspominać huczne wesele po powrocie do domu, ale także świetnie prezentują się jako element dekoracyjny podczas całego wydarzenia, niezaprzeczalnie uzupełniając klimat wydarzenia oraz aranżacje stołów.