Filtr

Wszystkie dostępne filtry

Wszystkie Filtry

Please select active filters from the list below:

Pudełeczka na słodycze - podziękowania dla gości weselnych

Jednym z elementów przygotowywania wesela jest wybranie upominków dla zaproszonych osób. Jeśli zależy Ci na tym, żeby prezentowały się naprawdę elegancko i pięknie, zdecyduj się na pudełeczka na podziękowania dla gości. W ten sposób sprawisz, że każda z zaproszonych osób poczuje się miło i wyrazisz jej wdzięczność za obecność w tym wyjątkowym dniu. W takim pudełeczku umieścisz pralinki, kawałek ciasta, świeczkę, lizaka. Jest wiele możliwości, a każda z nich na pewno spodoba się gościom, jeśli będzie pięknie i elegancko zapakowana w pudełka z podziękowaniem wyrażonym w kilku słowach.

Jakie pudełeczka na podziękowania dla gości wybrać?

Pudełeczka na upominki dla gości weselnych są bardzo różne. Wybierzesz spośród wielu, kształtów i rozmiarów. Wszystko zależy od tego, czym chcesz obdarować zaproszone osoby. Pudełka z podziękowaniem dla gości mogą skrywać cukierki. Nie muszą mieć wtedy kształtu sześcianu. Takie o wiele lepiej sprawdzą się na kawałek ciasta bądź na malutką świeczkę. Liczy się jednak nie tylko kształt i kolor, ale też wygląd pudełeczka. Najlepiej sprawdzą się takie, których grafika będzie nawiązywała do motywu przewodniego wesela. Jeśli przyjęcie jest rustykalne, bliskie naturze, to najlepiej sprawdzą się pudełka wykonane z eko papieru. Jeśli natomiast wesele jest bardzo eleganckie, o wiele lepiej będzie wyglądał model ze wstążeczką, w klasycznych kolorach, ze złoceniem lub srebrzeniem. Natomiast dla ślubów stylu boho najlepiej dopasowane będą pudełeczka z cukierkami z grafiką kwiatową, wiankami i piórami. Dobranie każdego elementu, nawet pudełeczka na podziękowania dla gości, sprawi, że aranżacja przyjęcia będzie spójna, co doceni każda z zaproszonych osób.

Wielofunkcyjne pudełeczko - prezent dla gości weselnych na miarę XXI wieku

Organizując wesele, można znaleźć niezliczoną ilość pomysłów na prezenty dla gości weselnych. Stają Państwo przed nie lada wyzwaniem, poszukując idealnego upominku, który pozwoli docenić obecność zgromadzonych gości. Personalizowane pudełeczko to doskonały pomysł. Można w nim schować nie tylko słodkości czy aromatyczną świeczkę. Pudełeczko może również stanowić schowek na cenne drobiazgi, równocześnie ożywiając wspomnienia z zaślubin oraz hucznego wesela w pamięci gości.

pudełeczka na podziękowania dla gości
pudełeczko podziękowanie dla gości weselnych

Co schować do pudełeczek dla gości weselnych?

Pudełeczka dla gości weselnych można wypełnić wieloma rzeczami. Dobrym pomysłem są oczywiście słodkości. Sprawdzają się pralinki, cukierki i lizaki. To jednak nie jedyne, co można ukryć w eleganckich pudełeczkach. Świetnym pomysłem jest podarowanie gościom niewielkich świeczek, które będą im uprzyjemniać czas po przyjęciu. Wiele par decyduje się na ukrycie w pudełeczkach na podziękowanie dla gości ciasteczek wg domowej receptury, babeczek, czy muffinek. Niezależnie od tego, jaki upominek wybierzesz dla zaproszonych osób, ważne jest jego opakowanie. Eleganckie, urocze, dostosowane do motywu przewodniego wesela na pewno zrobi wrażenie na gościach.