Zaproszenia ślubne ze złoceniem

Ślub planowany jest z wyprzedzeniem, bowiem potrzebny jest czas na załatwienie formalności, zrobienie listy gości oraz wysłanie zaproszeń, które stanowią przedsmak tego, co będzie na nich czekało, podczas uroczystości. Kolorowe motywy sugerują poczucie humoru przyszłych małżonków, a tym samym informują, że na gości będzie czekała huczna zabawa weselna. Klasyczne zaproszenia mogą dawać do zrozumienia, że ślub będzie skromny i tradycyjny. Z kolei wyszukane motywy podsuwają myśl o tym, że uroczystość będzie jedyna w swoim rodzaju, a gusta Pary Młodej są wysublimowane.

Na Amelia-Wedding.pl przygotowaliśmy dla Państwa, przegląd propozycji w iście eleganckim i szykownym stylu. Wytworne i stylowe zaproszenia ślubne ze złoceniem - ostatnimi czasy stają się niezwykle modne i na czasie. Oryginalna metoda ozdabiania papieru, z pewnością zachwyci gości ich wyszukanym motywem.

Wyjątkowe złote zaproszenia ślubne


Planując ślub trzeba w pierwszej kolejności pomyśleć o zaproszeniu gości weselnych. Nic bardziej nie ujmie goszczących na Twojej wyjątkowej imprezie weselnej, niż oferowane przez nas złote zaproszenia ślubne. Przygotowaliśmy dla Państwa wyjątkowe wzory papeterii ślubnej, która na pewno zachwyci nawet najbardziej wymagających klientów. W naszej ofercie znaleźć można wyjątkowe złote zaproszenia ślubne, które inspirowane są nieprzemijalnym i zawsze ponadczasowym motywem złota. Ten kruszec sprawia, że czujemy się wyjątkowi i docenieni. Niech zatem goście weselni poczują również, że Wasz ślub będzie dla nich wydarzeniem roku. Z naszymi złotymi zaproszeniami ślubnymi każda impreza weselna będzie sukcesem. W ofercie znajdziecie Państwo wyjątkowe wzory zaproszeń inspirowane motywem złota. Style Kamira, Cykade czy Sorento przypadną do gustu tym, którzy lubią lekkie, stonowane kolory. W opozycji oferujemy również odważne, ciemne kolory w stylu Delfina, Glamour czy Księżycowa Noc. Zapraszamy na stronę internetową Amelia-Wedding do zapoznania się z ofertą niebagatelnych złotych zaproszeń ślubnych.

Dodaj błysku wyjątkowej chwili, z zaproszeniami ślubnymi ze złoceniem

Papeteria ślubna jest tym elementem, na który zwraca się dużą uwagę. Gdy trafia w ręce gości, mimowolnie zostaje poddana ocenie. W momencie, w którym informujemy kogoś o ślubie, często pada pytanie: jak wyglądają kartki ślubne? Niekiedy stają się one również pamiątką na całe życie, szczególnie dla rodziców czy dziadków. Nasza garść propozycji zaproszeń ślubnych ze złoceniem, to innowacyjne podejście do tematu ceremonii weselnych.

Oferujemy kwiatowe wzory Cykade ze złoconymi napisami wyróżniającymi nazwiska Pary Młodej, papeterię Delfina, która stanowi połączenie subtelnej akwarelowej grafiki, z bogactwem złotego koloru, burgundowe i bordowe propozycje ślubne Kamira, z papieru złotego lustrzanego, skromne i eleganckie, w kolorach pudrowego różu i złocistej pomarańczy kartki Sonata, a także delikatne i romantyczne wzory Sorento, z elementami kwiatowymi, jak i niezwykle uroczo składane zaproszenia ślubne Lotaro, z ozdobną owijką i tasiemką rypsową. Wykonane na gładkim, satynowym papierze lub papeterii o fakturze lnu białego, zapewniają wyjątkowy design. Do zamówienia dodajemy również kopertę, a także przygotowujemy zawieszki, winietki czy menu w tej samej stylistyce, co zaproszenie. Wybór propozycji z Amelia-Wedding.pl to oryginalność, która z pewnością zachęci gości do tego, by wzięli udział w uroczystości, a także pobudzi ich kreatywność, w temacie wyboru prezentów.

zaproszenia ślubne ze złoceniem