Ostatnie wpisy na naszym Blogu

Aktywne filtry

Ciekawe i eleganckie zaproszenia ślubne ze złoceniem

Zaproszenia ślubne to ten element planowanej i organizowanej przez kilka miesięcy ważnej uroczystości, o którym nie można zapomnieć. Stanowią one bowiem zapowiedź wielkiego wydarzenia, a przecież zapraszani gości powinni z wyprzedzeniem dowiedzieć się kiedy i w którym miejscu planowany jest ślub i następujące po nim huczne wesele.

Zaproszenia ślubne ze złoceniem w ostatnim czasie stają się coraz bardziej modne. Wyrazisty, żółty kolor podkreśla rangę tej ważnej chwili. Jest to bardzo oryginalna forma ozdabiania papieru, która zachwyci niejednego gościa weselnego. Złocona kartka z treścią zawiadomienia o ślubie i weselu, pasuje praktycznie do każdego stylu przewodniego wesela, takiego jak retro, boho, rustykalny czy glamour.

Zaproszenia ślubne pozłacane oddają wyjątkowy charakter podniosłej uroczystości zaślubin. Najczęściej w kolorze złota uwydatniane są inicjały bądź imiona przyszłej Pary Młodej, choć nic nie stoi na przeszkodzie, aby podkreślić wyrazistość różnego rodzaju elementów florystycznych czy innych dodatków, które znajdują się na zaproszeniu ślubnym.

Odcień złotego jest kojarzony przede wszystkim z bogactwem i luksusem, ale również królewską godnością. Można tutaj mocno przesadzić używając go w nadmiernej ilości, przez co na przykład styl glamour może mieć pejoratywny odbiór. Zapewniamy Państwa, że Amelia-Wedding.pl dołoży wszelkich starań, aby zmaksymalizować działania co do formy i kolorystyki złoconych zaproszeń ślubnych. Mamy kilkunastoletnie doświadczenie w dziedzinie dostarczania akcesoriów papeterii ślubnej. Nasze zaproszenia ślubne ze złoceniem są bardzo eleganckie i wysublimowane w wyglądzie. Jednocześnie będą zachęcały przyszłych weselników do wspólnej zabawy.

Kolor złoty jest jak sól do potraw – nie można przekombinować, by nie zepsuć dobrego dania, którego dopełnieniem jest unikatowy i ponadczasowy smak. Nasze zaproszenia ślubne ze złoceniem stanowią idealną kompozycję nut florystycznych, kaligraficznych oraz kolorystycznych. Każdy klient ma możliwość zaprojektowania zaproszenia ślubnego zgodnie z własnymi oczekiwaniami. Wychodzimy Klientom naprzeciw i oferujemy wachlarz możliwości co do modyfikacji gotowych już projektów.

Wyjątkowe złote zaproszenia ślubne


Planując ślub trzeba w pierwszej kolejności pomyśleć o zaproszeniu gości weselnych. Nic bardziej nie ujmie goszczących na Twojej wyjątkowej imprezie weselnej, niż oferowane przez nas złote zaproszenia ślubne. Przygotowaliśmy dla Państwa wyjątkowe wzory papeterii ślubnej, która na pewno zachwyci nawet najbardziej wymagających klientów. W naszej ofercie znaleźć można wyjątkowe złote zaproszenia ślubne, które inspirowane są nieprzemijalnym i zawsze ponadczasowym motywem złota. Ten kruszec sprawia, że czujemy się wyjątkowi i docenieni. Niech zatem goście weselni poczują również, że Wasz ślub będzie dla nich wydarzeniem roku. Z naszymi złotymi zaproszeniami ślubnymi każda impreza weselna będzie sukcesem. W ofercie znajdziecie Państwo wyjątkowe wzory zaproszeń inspirowane motywem złota. Style Kamira, Cykade czy Sorento przypadną do gustu tym, którzy lubią lekkie, stonowane kolory. W opozycji oferujemy również odważne, ciemne kolory w stylu Delfina, Glamour czy Księżycowa Noc. Zapraszamy na stronę internetową Amelia-Wedding do zapoznania się z ofertą niebagatelnych złotych zaproszeń ślubnych.

Dodaj błysku wyjątkowej chwili, z zaproszeniami ślubnymi ze złoceniem

Papeteria ślubna jest tym elementem, na który zwraca się dużą uwagę. Gdy trafia w ręce gości, mimowolnie zostaje poddana ocenie. W momencie, w którym informujemy kogoś o ślubie, często pada pytanie: jak wyglądają kartki ślubne? Niekiedy stają się one również pamiątką na całe życie, szczególnie dla rodziców czy dziadków. Nasza garść propozycji zaproszeń ślubnych ze złoceniem, to innowacyjne podejście do tematu ceremonii weselnych.

Oferujemy kwiatowe wzory Cykade ze złoconymi napisami wyróżniającymi nazwiska Pary Młodej, papeterię Delfina, która stanowi połączenie subtelnej akwarelowej grafiki, z bogactwem złotego koloru, burgundowe i bordowe propozycje ślubne Kamira, z papieru złotego lustrzanego, skromne i eleganckie, w kolorach pudrowego różu i złocistej pomarańczy kartki Sonata, a także delikatne i romantyczne wzory Sorento, z elementami kwiatowymi, jak i niezwykle uroczo składane zaproszenia ślubne Lotaro, z ozdobną owijką i tasiemką rypsową. Wykonane na gładkim, satynowym papierze lub papeterii o fakturze lnu białego, zapewniają wyjątkowy design. Do zamówienia dodajemy również kopertę, a także przygotowujemy zawieszki, winietki czy menu w tej samej stylistyce, co zaproszenie. Wybór propozycji z Amelia-Wedding.pl to oryginalność, która z pewnością zachęci gości do tego, by wzięli udział w uroczystości, a także pobudzi ich kreatywność, w temacie wyboru prezentów.

zaproszenia ślubne ze złoceniem