Zaproszenia ślubne ze złoceniem

Ślub planowany jest z wyprzedzeniem, bowiem potrzebny jest czas na załatwienie formalności, zrobienie listy gości oraz wysłanie zaproszeń, które stanowią przedsmak tego, co będzie na nich czekało, podczas uroczystości. Kolorowe motywy sugerują poczucie humoru przyszłych małżonków, a tym samym informują, że na gości będzie czekała huczna zabawa weselna. Klasyczne zaproszenia mogą dawać do zrozumienia, że ślub będzie skromny i tradycyjny. Z kolei wyszukane motywy podsuwają myśl o tym, że uroczystość będzie jedyna w swoim rodzaju, a gusta Pary Młodej są wysublimowane.

Na Amelia-Wedding.pl przygotowaliśmy dla Państwa, przegląd propozycji w iście eleganckim i szykownym stylu. Wytworne i stylowe zaproszenia ślubne ze złoceniem - ostatnimi czasy stają się niezwykle modne i na czasie. Oryginalna metoda ozdabiania papieru, z pewnością zachwyci gości ich wyszukanym motywem.

Dodaj błysku wyjątkowej chwili, z zaproszeniami ślubnymi ze złoceniem

Papeteria ślubna jest tym elementem, na który zwraca się dużą uwagę. Gdy trafia w ręce gości, mimowolnie zostaje poddana ocenie. W momencie, w którym informujemy kogoś o ślubie, często pada pytanie: jak wyglądają kartki ślubne? Niekiedy stają się one również pamiątką na całe życie, szczególnie dla rodziców czy dziadków. Nasza garść propozycji zaproszeń ślubnych ze złoceniem, to innowacyjne podejście do tematu ceremonii weselnych.

Oferujemy kwiatowe wzory Cykade ze złoconymi napisami wyróżniającymi nazwiska Pary Młodej, papeterię Delfina, która stanowi połączenie subtelnej akwarelowej grafiki, z bogactwem złotego koloru, burgundowe i bordowe propozycje ślubne Kamira, z papieru złotego lustrzanego, skromne i eleganckie, w kolorach pudrowego różu i złocistej pomarańczy kartki Sonata, a także delikatne i romantyczne wzory Sorento, z elementami kwiatowymi, jak i niezwykle uroczo składane zaproszenia ślubne Lotaro, z ozdobną owijką i tasiemką rypsową. Wykonane na gładkim, satynowym papierze lub papeterii o fakturze lnu białego, zapewniają wyjątkowy design. Do zamówienia dodajemy również kopertę, a także przygotowujemy zawieszki, winietki czy menu w tej samej stylistyce, co zaproszenie. Wybór propozycji z Amelia-Wedding.pl to oryginalność, która z pewnością zachęci gości do tego, by wzięli udział w uroczystości, a także pobudzi ich kreatywność, w temacie wyboru prezentów.

zaproszenia ślubne ze złoceniem