Ostatnie wpisy na naszym Blogu

Aktywne filtry

Zaproszenia ślubne w minimalistycznej formie

Każda przyszła Para Młoda dokłada wszelkich starań w przygotowania związane z planowaniem oraz organizowaniem ślubu i wesela. To bardzo wyjątkowa, podniosła i ponadczasowa chwila, podczas której Młodzi na ślubnym kobiercu obiecują sobie dozgonną miłość i przyjaźń. Aby wszystko wyszło zgodnie z planem, należy przewidzieć najdrobniejsze detale, których brak może rzutować na powodzeniu imprezy weselnej.

Zaproszenia ślubne to element podstawowy każdej uroczystości zaślubin. Para Młoda powinna powiadomić przyszłych gości o tym szczególnym wydarzeniu już z kilkumiesięcznym wyprzedzeniem. To bardzo ważne, gdyż data i miejsce uroczystości weselnej są już zatwierdzone i nie można ich zmieniać. Zaproszenia ślubne powinny dostarczać garść najistotniejszych i podstawowych informacji, takich jak imiona Pary Młodej, imię i nazwisko zapraszanego gościa weselnego, skromna i krótka treść zaproszenia oraz data i miejsce organizowanej uroczystości weselnej.

Otoczką do tak wstępnie przygotowanych zaproszeń ślubnych powinna być odpowiednia forma takiej kartki, która stylem powinna nawiązywać do motywu przewodniego wesela. Niektórzy postawią na bujne i wyraziste kolory utrzymane w stylistyce boho czy glamour. Inni, którzy wolą nieco bardziej stonowane odcienie, z mniejszą ilością dodatków, postawią na klasyczne i zawsze sprawdzone zaproszenia ślubne w minimalistycznej formie.

Minimalistyczne zaproszenia ślubne nie posiadają zbyt wielu ozdobników i ekspresyjnych, kolorowych elementów, jednak odpowiednio przygotowane, potrafią przyciągnąć oko. Rezygnacja z kwiatów oraz innych ozdobników w formie flory i fauny będzie odpowiednia dla osób, które nie przepadają zbytnio za przepychem czy przesadą. Amelia-Weddin podpowie Państwu, jak przygotować idealne zaproszenia ślubne w stylu minimalistycznym, które będą bardzo piękne i eleganckie. Nasze kolekcje, takie jak Brenet, Mokate, Pattern czy Sand przypadną do gustu nawet najbardziej wymagającym Klientom. Sprostamy każdym gustom, a jeżeli chcecie odrobiny florystyki, to zaproponujemy bardzo eleganckie i uwielbiane przez wiele osób zaproszenia ślubne Pattern z delikatnym powiewem lawendy.

Proste zaproszenia ślubne - klasa sama w sobie

Wraz z Twoją drugą połówką należycie do fanów klasycznych wzorów i cenicie sobie minimalizm? Uważacie, że najlepsze są sprawdzone rozwiązania? Nie przepadacie za przepychem ani przesadą? W takim razie bardzo się cieszymy, że do nas trafiliście! Nasze kartki ślubne z pewnością przypadną Wam do gustu! Zaprojektowaliśmy je tak, aby były one proste, ale zarazem również piękne oraz bardzo eleganckie. Idealnie wyważyliśmy proporcje pomiędzy formą a treścią – dzięki temu nasze zaproszenia są bardzo czytelne oraz przejrzyste, ale jednocześnie nie można im zarzucić również przesadnej skromności. Jesteśmy pewni, że Wasi goście będą nimi zachwyceni!

Jak w każdy naszym zamówieniu, tak również w tym, istnieje możliwość spersonalizowania projektu, według Państwa autorskich wskazówek, wydruk indywidualnej grafiki, jak również modyfikowanie treści. Nasze proste zaproszenia ślubne, w wyjątkowy sposób podkreślają najważniejsze elementy tekstu, porządkują informację oraz formę papeterii.

proste zaproszenia ślubne
minimalistyczne zaproszenia ślubne

Minimalistyczne zaproszenia ślubne - wyjątkowe projekty w przystępnej cenie

Zwyczaj wręczania papeterii ślubnej pozostaje w tradycji od wielu lat. W naszej kolekcji odnajdą Państwo minimalistyczne zaproszenia ślubne wykonane na wysokiej jakości fakturze. Poczynając od gładkiego i satynowego papieru, przez papeterię lnu białego lub ecru, po delikatną fakturę prążków. Zdecydowanie przyciągają wzrok, wpasowując się idealnie w elegancki i klasyczny charakter uroczystości ślubnej.

Tworząc naszą kolekcję staramy się tak dobierać wzory, by podobały się one Parze Młodej, a jednocześnie były na każdą kieszeń. W ten sposób pragniemy stać się choć niewielką częścią Państwa szczęścia, w tym wyjątkowym dniu, jakim jest ślub.