Zaproszenia ślubne - proste / minimalistyczne

Zaproszenia ślubne są ważnym elementem przy organizacji ślubu i wesela. Z roku na rok są coraz piękniejsze i wykonywane, z jeszcze większą dbałością. Zachwycają formą, kolorem i pomysłem. Są także przedsmakiem stylu nadchodzącego wesela. W Amelia-Wedding.pl proponujemy Państwu proste i minimalistyczne projekty, które łączą w sobie subtelną ilustrację z czytelną typografią. Kwiecisty wianuszek na okładce może zapowiadać bukiet przyszłej Panny Młodej lub nawet dekoracje całego wesela.

Klasyczna typografia i wyrazista koperta, dopełniają oszczędną formę rysunku. Nasze projekty to zamiłowanie do minimalizmu, jednocześnie bez rezygnacji z elementów dekoracyjnych, takich jak kwiaty, rośliny czy oryginalne ornamenty, w stylu boho, rustykalnym, glamour czy regionalnym.

Proste zaproszenia ślubne - klasa sama w sobie

Wraz z Twoją drugą połówką należycie do fanów klasycznych wzorów i cenicie sobie minimalizm? Uważacie, że najlepsze są sprawdzone rozwiązania? Nie przepadacie za przepychem ani przesadą? W takim razie bardzo się cieszymy, że do nas trafiliście! Nasze kartki ślubne z pewnością przypadną Wam do gustu! Zaprojektowaliśmy je tak, aby były one proste, ale zarazem również piękne oraz bardzo eleganckie. Idealnie wyważyliśmy proporcje pomiędzy formą a treścią – dzięki temu nasze zaproszenia są bardzo czytelne oraz przejrzyste, ale jednocześnie nie można im zarzucić również przesadnej skromności. Jesteśmy pewni, że Wasi goście będą nimi zachwyceni!

Jak w każdy naszym zamówieniu, tak również w tym, istnieje możliwość spersonalizowania projektu, według Państwa autorskich wskazówek, wydruk indywidualnej grafiki, jak również modyfikowanie treści. Nasze proste zaproszenia ślubne, w wyjątkowy sposób podkreślają najważniejsze elementy tekstu, porządkują informację oraz formę papeterii.

proste zaproszenia ślubne
minimalistyczne zaproszenia ślubne

Minimalistyczne zaproszenia ślubne - wyjątkowe projekty w przystępnej cenie

Zwyczaj wręczania papeterii ślubnej pozostaje w tradycji od wielu lat. W naszej kolekcji odnajdą Państwo minimalistyczne zaproszenia ślubne wykonane na wysokiej jakości fakturze. Poczynając od gładkiego i satynowego papieru, przez papeterię lnu białego lub ecru, po delikatną fakturę prążków. Zdecydowanie przyciągają wzrok, wpasowując się idealnie w elegancki i klasyczny charakter uroczystości ślubnej.

Tworząc naszą kolekcję staramy się tak dobierać wzory, by podobały się one Parze Młodej, a jednocześnie były na każdą kieszeń. W ten sposób pragniemy stać się choć niewielką częścią Państwa szczęścia, w tym wyjątkowym dniu, jakim jest ślub.