Podziękowania dla gości weselnych

Dzięki nieustannie powiększającej się ofercie możemy zaproponować Wam duży wybór podziękowań dla gości weselnych, od klasycznych słodyczy, słoiczków z miodem po małe fiolki z herbatą czy świeczki zapachowe. Na naszej stronie znajdziecie upominek odpowiedni dla waszych bliskich. Do każdego z modeli zaproszeń ślubnych proponujemy wykonanie podziękowań, dzięki czemu całość będzie spójna, również z dodatkami na stole weselnym, co na pewno docenią najbardziej wymagający goście!

Słodycze

Podziękowanie dla gości weselnych – dlaczego?

Warto jest podziękować rodzinie i przyjaciołom za udział i wsparcie w tak ważnej uroczystości. Taki drobny upominek w formie słodkiej przekąski czy małej świeczki, dzięki możliwości umieszczenia na podziękowaniach Waszej treści sprawi, że goście weselni na pewno poczują się wyjątkowo.

Co wybrać w ramach podziękowania dla gości?

Prezenty dla gości weselnych to już prawdziwa tradycja weselnych przyjęć. W naszej ofercie prezentujemy więc ich klasyczną formę, jak słodkie krówki czy pudełeczko z cukierkami, ale również coś innowacyjnego, jak ręcznie wykonana świeczka czy fiolka z sypaną herbatą. Oczywiście wszystko to dostępne w niezliczonej ilości wzorów i stylów, abyście mogli dopasować je idealnie do swojej uroczystości. Poza prezentowanymi na zdjęciach kolekcjami podziękowań, możemy także dopasować je do innego wzoru Waszego zaproszenia czy dodatków weselnych, aby tworzyły spójną całość. Na naszej stronie znajdziecie pudełeczka na cukierki, słoiczki z miodem oraz małe czekoladki z inicjałami Pary Młodej. Trafnym wyborem będą także buteleczki z herbatą, torebeczki z nasionami niezapominajek lub wiatraczki. Wśród oryginalnych propozycji podziękowań dla Gości znajdziecie także ręcznie wykonywane lizaki, świeczki zapachowe oraz krówki. Ogromny wybór umożliwi idealne dopasowanie całej papeterii ślubnej do stylu uroczystości.

Prezenty dla gości weselnych 

Prezenty dla gości weselnych to doskonały sposób na podziękowanie rodzinie oraz przyjaciołom, że przyszli świętować razem z Wami ten szczególny dzień. Zarówno śluby, jak i wesela są organizowane przez cały rok, dlatego warto zadbać nie tylko o odpowiednie stylizacje, salę, ale także o drobne upominki. Z myślą o przyszłych małżonkach, którzy decydują się na zaślubiny w okresie jesienno-zimowym, w swojej ofercie uwzględniliśmy prezenty dla gości weselnych, które doskonale sprawdzą się podczas chłodnych wieczorów. Bogaty w witaminy miód zamknięty w małym słoiczku to nie tylko świetny sposób na ogrzanie się, ale także ciekawy element dekoracyjny. Aromatyczne świeczki pozwolą na przywołanie wspaniałych wspomnień podczas klimatycznych wieczorów, a zamknięta w szklanej buteleczce herbata ogrzeje podczas zimowych dni.

Prezenty dla gości weselnych na osłodę życia

Bez wątpienia najwięcej wesel odbywa się w okresie wiosenno-letnim i nie ma w tym nic dziwnego. Piękna, słoneczna pogoda bez wątpienia sprzyja organizacji najważniejszego wydarzenia w życiu Młodej Pary. Niemniej jednak nie można zapomnieć również o kreatywnych prezentach dla gości weselnych, które pozwolą na zachowanie bezcennych wspomnień. W naszej ofercie znajdziecie nie tylko pudełeczka, które mogą zostać wypełnione słodkościami, smaczne czekoladki czy ślubne krówki, które stanowią ciekawą formę podziękowań, ale także doskonały sposób na osłodę życia najbliższych. Proponujemy również niekonwencjonalne rozwiązania, takie jak torebki z nasionami niezapominajek, które oprawione nietuzinkowym tekstem oraz grafiką z pewnością przypadną do gustu nawet najbardziej wymagającemu gościowi.