Jesienne zaproszenia ślubne zachwycające bogactwem barw

Stworzyliśmy jesienne zaproszenia ślubne, które urzekają ciepłem barw oraz bogactwem motywów. Wśród nich niepodzielnie królują wzory florystyczne. Choć jesienią roślinność nie jest tak bujna, pełna jaskrawych barw jak we wcześniejszych porach, nie oznacza to, że ustępuje jej pod jakimkolwiek względem. Wręcz przeciwnie! Nasze zaproszenia na ślub jesienne urzekają odcieniami czerwieni, pomarańczy oraz beży i brązów. Co więcej, paleta barw charakterystycznych dla tej schyłkowej pory roku obejmuje też odcienie chabru, niebieskiego, a czasami nawet zgaszonego różu. Zdobią one zaproszenia, nadając im prawdziwie niepowtarzalny charakter.

Zaproszenia ślubne jesienne z pięknymi motywami roślinnymi

Nasze zaproszenia na ślub pojawiają się m.in. w wersji z jarzębiną, czyli prawdziwym symbolem jesieni. Choć równie pięknie prezentują się kwiaty jeżówki, wrzosy czy chryzantemy. Duże wrażenie robią też grafiki z owocami leśnymi. Wszystkie grafiki umieszczamy na subtelnie kremowym lub białym tle, które bezbłędnie się z nimi komponuje. Dodatkowo dekorujemy je subtelnymi wstążeczkami lub naturalnymi sznureczkami dopasowanymi do całości kompozycji.

Ponadto zaproszenia na ślub w jesiennym stylu umieszczamy w dopasowanych kolorystycznie kopertach z naturalnego lub brązowego papieru. Jeśli z kolei zależy Państwu na zaskoczeniu gości oryginalną formą zaproszenia, zachęcamy do przyjrzenia się naszym propozycjom w pudełku. Zapewniamy, że jesienne zaproszenia ze sklepu Amelia Wedding pozostaną z gośćmi jako piękna pamiątka przez długi czas.

Wszystkie zaproszenia na ślub powstają według Państwa indywidualnych wskazówek. Zapewniamy możliwość personalizacji zamówień. Możemy również nanieść na papier wybraną przez klienta grafikę. Umożliwiamy także opcję modyfikacji tekstu zawartego w zaproszeniu. Wystarczy przesłać własny tekst w języku polskim lub obcym. Osoby, które chcą kupić unikatowe zaproszenia ślubne, bez wątpienia wybiorą u nas odpowiedni projekt. W razie pytań zachęcamy do kontaktu!

Do tych wyjątkowych zaproszeń warto również dobrać dodatki ślubne takie jak: MenuNumery stolikówWinietki czy Księgi Gości, a także podziękowania dla Gości takie jak: Słoiczki z miodemCzekoladkiKrówkiButelki na nalewkiWiatraczki lub Świeczki.