Ostatnie wpisy na naszym Blogu

Aktywne filtry

Zaproszenia ślubne jesienne z pięknymi motywami roślinnymi

Nasze zaproszenia na ślub pojawiają się m.in. w wersji z jarzębiną, czyli prawdziwym symbolem jesieni. Choć równie pięknie prezentują się kwiaty jeżówki, wrzosy czy chryzantemy. Duże wrażenie robią też grafiki z owocami leśnymi. Wszystkie grafiki umieszczamy na subtelnie kremowym lub białym tle, które bezbłędnie się z nimi komponuje. Dodatkowo dekorujemy je subtelnymi wstążeczkami lub naturalnymi sznureczkami dopasowanymi do całości kompozycji.

Ponadto zaproszenia na ślub w jesiennym stylu umieszczamy w dopasowanych kolorystycznie kopertach z naturalnego lub brązowego papieru. Jeśli z kolei zależy Państwu na zaskoczeniu gości oryginalną formą zaproszenia, zachęcamy do przyjrzenia się naszym propozycjom w pudełku. Zapewniamy, że jesienne zaproszenia ze sklepu Amelia Wedding pozostaną z gośćmi jako piękna pamiątka przez długi czas.

Wszystkie zaproszenia na ślub powstają według Państwa indywidualnych wskazówek. Zapewniamy możliwość personalizacji zamówień. Możemy również nanieść na papier wybraną przez klienta grafikę. Umożliwiamy także opcję modyfikacji tekstu zawartego w zaproszeniu. Wystarczy przesłać własny tekst w języku polskim lub obcym. Osoby, które chcą kupić unikatowe zaproszenia ślubne, bez wątpienia wybiorą u nas odpowiedni projekt. W razie pytań zachęcamy do kontaktu!

Do tych wyjątkowych zaproszeń warto również dobrać dodatki ślubne takie jak: MenuNumery stolikówWinietki czy Księgi Gości, a także podziękowania dla Gości takie jak: Słoiczki z miodemCzekoladkiKrówkiButelki na nalewkiWiatraczki lub Świeczki.