Zaproszenia ślubne złote

Złote zaproszenia ślubne i ozdoby weselne od zawsze cieszą się dużym zainteresowaniem narzeczonych. Nienarzucającą się elegancją i charakterystycznym blaskiem uświetniają jeden z najważniejszych momentów. Złoto to symbol dostatku oraz wiary w to, że wspólne życie będzie pomyślne i pełne bogactw, nie tylko tych materialnych. Towarzyszy uroczystości zaślubin niemalże od samego początku. Złote obrączki, delikatny połysk szampana, którym goście wznoszą toast za zdrowie młodej pary, ciepło świec, palonych podczas składania przysięgi małżeńskiej – to tradycyjne symbole zaślubin. Jeśli planują Państwo utrzymać ceremonię oraz przyjęcie weselne w podniosłym, patetycznym stylu, proponujemy złoto jako kolor przewodni. Idealnie komponuje się z odcieniami kremowymi oraz écru.

Zaproszenia ślubne w kolorze złotym

W naszej ofercie znajdują się zaproszenia ślubne złote, w których jest to barwa dominująca, oraz z delikatnymi dodatkami w tym kolorze, takimi jak obwoluty, kokardki i wytworne koronki. Do każdego modelu proponujemy również inne artykuły: winietki, karty z numerami stołów bądź zapisem menu, pudełka na koperty z życzeniami oraz słodkie upominki dla gości, a także przypinki i zawieszki na alkohol weselny.

Zachęcamy do zakupu pakietu próbnego naszych prac, dzięki któremu będą Państwo mogli ocenić ich jakość na żywo. Realizujemy także indywidualne pomysły Klientów, ponieważ chcemy, aby nasze produkty uświetniły ten uroczysty dzień i były dla Państwa spełnieniem marzeń.

złote zaproszenia ślubne