Zaproszenia ślubne – rustykalne

Jest wiele powodów, dla których państwo młodzi decydują się na wesele w stylu rustykalnym. Nostalgia za przeszłością, powrót do natury, zainteresowanie tematyką retro – odejście od sztywnych reguł nie jest przypadkiem. Tradycyjne, spektakularne imprezy odchodzą do lamusa – coraz popularniejsze stają się skromne kolacje dla najbliższej rodziny, stworzone w oparciu o proste dania z polskiej kuchni. Śladem kulinarnych trendów podążają dekoracje stołu i kompleksowy wystrój sali. Naturalne świecie, kłosy żyta i zapach świerkowego lasu przywodzą na myśl chwile dziecięcej beztroski, w których każdy dzień przypominał wielką przygodę. Projektując zaproszenia ślubne rustykalne, chcieliśmy przywołać ten radosny czas oczekiwania na to, co przyniesie przyszłość. A dokładniej – przyszłość we dwoje.

Rytm polskiego boho – rustykalne zaproszenia ślubne

Styl boho czy styl rustykalny? Oba pojęcia używane są zamiennie i oba sprawiają nie lada problemy. Szczególnie gdy mówimy o organizacji wydarzeń – natłok sprzecznych informacji nie pomaga w planowaniu zakupów. Czy zaproszenia ślubne rustykalne nadają się na ślub boho? Podpowiadamy – jak najbardziej! Styl rustykalny jest polską odpowiedzią na termin „boho”. Dawniej używany do opisania środowiska artystycznego, znanego z pogardy dla konwenansów, norm obyczajowych i materializmu, dziś jest synonimem luzu, wygody i nieszablonowego podejścia do życia. Ten oryginalny styl łączy w sobie różne estetyki wykorzystujące motywy ludowe, folklorystyczne i etniczne. Czyli… jak najbardziej rustykalne! Zamawiając zaproszenia na ślub boho, mogą Państwo swobodnie przeglądać nasze zaproszenia rustykalne. Postarzane, przecierane, w naturalnych tonacjach – wybór jest nieograniczony!

W duchu zero waste – jak wybrać ekologiczne zaproszenia na ślub

Życie w zgodzie z naturą to nie puste hasło, ale prawdziwa potrzeba ciszy, spokoju i odpoczynku. Dbanie o środowisko naturalne nie musi zamykać się w czterech ścianach – organizacja ekologicznego ślubu i wesela jest w cenie! Mamy nieograniczone możliwości, również przy wyborze zaproszenia na ślub. Ekologiczne są rustykalne zaproszenia ślubne – wykonane z naturalnych materiałów, pełne motywów roślinnych i wszechogarniającej zieleni, pięknie prezentują się w papierowych kopertach, ozdobionych koronką, drewnem lub jutowymi kokardami. W naszych zaproszeniach rustykalnych wykorzystujemy wyłącznie papier z recyklingu, który zachwyci każdego, kto ceni sobie bliskość natury i rozwiązania sprzyjające ochronie przyrody. Ekologia to nie chwilowa moda, ale świadome dbanie o przyszłość Ziemi. Poznaj nasze zaproszenia rustykalne i weź udział w tworzeniu przyjaznego świata!

Subtelne, romantyczne, minimalistyczne – takie są zaproszenia ślubne rustykalne dostępne na Amelia-Wedding.pl. Składając zamówienie w naszym sklepie internetowym, otrzymują Państwo gwarancję najwyższej jakości, najlepszej ceny i satysfakcji z zakupu. Posiadamy bogatą ofertę papeterii ślubnej, którą przygotowujemy wedle potrzeb państwa młodych. Każdy tekst, a nawet pojedyncza grafika może być dowolnie modyfikowana. Warto skorzystać z opcji personalizacji – w końcu kto nie marzy o ślubie idealnym? Profesjonalizm, doświadczenie i dbałość o detale – sprawdź produkty stworzone z pasji i wybierz swoje wymarzone zaproszenia ślubne już dziś!

rustykalne zaproszenia ślubne