Zaproszenia ślubne - Rustykalne

Jeśli styl rustykalny bliski jest Państwa sercu i macie ochotę zaskoczyć nim swoich gości - prezentujemy zupełnie nietypowe zaproszenia ślubne rustykalne, będące prawdziwymi małymi dziełami sztuki. Zdajemy sobie sprawę z tego, że papeteria ślubna to często jeden z najtrudniejszych wyborów, z którym przyjdzie Parze Młodej zmierzyć się już na początku planowania ślubnej uroczystości. Dlatego warto zdecydować się na nieszablonowy i indywidualny wzór, bo im ciekawsze i oryginalniejsze – tym milej zostaną przyjęte i zapamiętane przez zaproszonych.

W ostatnim czasie da się zauważyć modę na wszystko, co rustykalne. Coraz więcej zwolenników tego stylu spotkać można wśród ludzi młodych – kto wie, być może w wielkich miastach, pośród betonu, odczuwają oni po prostu tęsknotę za środowiskiem naturalnym, przyrodą? Wychodząc tym upodobaniom naprzeciw oferujemy naszym klientom kartki ślubne rustykalne wykonane z papieru ekologicznego – a przy tym oczywiście bardzo gustowne oraz eleganckie.

Zaproszenia ślubne rustykalne – fantazyjne motywy z eko estetyką

Zaproszenia ślubne w stylu rustykalnym często inspirowane są przyrodą. Dlatego propozycje na Amelia-Wedding.pl to naturalna i stonowana kolorystyka, w połączeniu z motywami roślinnymi lub kwiatowymi. Te zaś delikatne i monochromatyczne, na tle rustykalnego drewna są niezwykle barwne i realistyczne. Kwiaty intensywnie różowych jaskrów, z zielonymi liśćmi w tle, paprocie w stylu greenery, kwiatowe boho bądź wesołe, autorskie rysunki Pary Młodej, w mniej formalnym stylu. Urok papeterii ślubnej dopełnia ekologiczna faktura lnu ecru bądź gładki, satynowy papier przewiązany jutowym sznureczkiem. W dodatku, w połączeniu z odrobiną koloru lub fantazyjnym krojem pisma - prezentuje elegancki i jednocześnie oryginalny efekt. Klimat uroczystości podkreślą również osobiste drobiazgi, dekoracje z naturalnych materiałów, w szczególności drewna oraz ciepłe i romantyczne lampiony czy świetlne girlandy.

Romantyczna kolekcja zaproszeń w stylu rustykalnym

Ręcznie malowane zaproszenia ślubne rustykalne zachwycą Państwa i z pewnością na długo pozostaną w pamięci wszystkich zaproszonych gości. Delikatne oraz staranne wykonanie, perfekcyjny dobór kolorów i wzorów, a także niepowtarzalność każdego powstałego w ten sposób zaproszenia ślubnego, zapewnią wspaniały efekt! Drobne zdobienia dopełniają całości, dzięki czemu zyskują bardzo indywidualny i wyjątkowy charakter. W Amelia-Wedding.pl mają Państwo możliwość personalizacji każdego projektu, modyfikacji tekstu także w języku obcym oraz wydruku indywidualnej grafiki. Naturalne, rustykalne piękno w papierowym wydaniu – zapraszamy do zamówień!

rustykalne zaproszenia ślubne