Ostatnie wpisy na naszym Blogu

Aktywne filtry

Jedyne w swoim rodzaju leśne zaproszenia

Nasze propozycje zaproszeń ślubnych w leśnym klimacie to modele:

  • Owoce Leśne nr 2, czyli zaproszenia tworzone na papierze ekologicznym oraz białym z fakturą lnu. W zestawie znajduje się koperta ekologiczna z trójkątnym zamykaniem z wklejką. Zaproszenie to zdobi zielona kompozycja pełna polnych traw z gałązkami miłorzębu, jesionu oraz kasztanowca. Może być ono wstępem do uroczystości utrzymanej w stylu naturalnym, rustykalnym lub eko.
  • Kalia nr 1 - zaproszenia z paprocią w modnym w ostatnim czasie stylu greenery. Ich kwadratowy format jest uniwersalny, więc z pewnością spodoba się miłośnikom klasycznych rozwiązań. Umieszczone są one w ekologicznej kopercie z trójkątnym zamykaniem z wklejką w dekoracyjnym charakterze.
  • Pistacjowe nr 20 - ekskluzywne zaproszenia ślubne w pudełku, które zdobi intensywnie zielona kompozycja połączona w subtelny wianek z akcentami liści miłorzębu, kasztanowca oraz jesionu oraz polnych traw. Doskonale sprawdzi się także ono do przechowywania drobnych ślubnych pamiątek, na przykład fotografii.
  • Akwarele nr 23 - zaproszenia te udekorowane są kompozycją akwarelowych, zielonych liści w stylu greenery. Wykonywane są one na papierze białym lub ecru z fakturą lnu. W komplecie znajduje się koperta w kolorze zieleni angielskiej, z samoprzylepną etykietą do zamykania. Całość wieńczy tasiemka w kolorze ciemnej zieleni. Klasyczny kwadratowy format tym razem zaprojektowany jest z nutą oryginalności, a dekoracyjna tasiemka z inicjałami lub imionami Pary Młodej na pewno zwróci uwagę niejednego Gościa.