Ostatnie wpisy na naszym Blogu

Aktywne filtry

Miody jako Podziękowania dla Gości Weselnych | Amelia Wedding - Słodkie Upominki
Miody

Miody jako Podziękowania dla Gości - Słodkie Upominki od Serca

Drodzy Goście, dziękujemy Wam za czas spędzony na wspólnym weseleniu się.” Takie słowa możecie napisać na bileciku dołączonym na przykład do słoiczka z miodem. Bądź też wybrać podziękowanie dla gości w formie etykiety na miodzie. Zwyczaj dawania gościom weselnym czegoś “na drogę” jest kultywowany z dawien dawna. To taki miły i uprzejmy gest, zwłaszcza jeśli goście przybyli z daleka i teraz mają przed sobą długą podróż. Wedle tradycji najczęściej takim upominkiem-podziękowaniem były ciasta i twarde, niepsujące się owoce. Teraz możliwości wyboru prezentów są nieograniczone, a sklep internetowy amelia-wedding.pl dokłada wszelkich starań, by nadążać za Państwa wyobraźnią i mieć w ofercie jak najszerszy wybór etykiet, bilecików, winietek, pojemniczków, słoiczków, buteleczek i pudełek, w których te prezenty można wręczyć gościom opuszczającym przyjęcie weselne.

miód jako podziękowanie dla gości weselnych
miód podziękowania dla gości

Miody - jaki styl wybrać?

Do miodków mogą być dołączone personalizowane wieczka, bileciki na tasiemce lub etykiety przyklejone do słoiczka. Miodki będą wdzięcznym podarunkiem zarówno w przypadku wesel w stylu rustykalnym, jak i w eleganckim i klasycznym klimacie. Do ozdoby słoiczka z miodem można bowiem dobrać różne grafiki - nadruki ilustracji kwiatowych, koronki czy akwarelowego tła. Można także zdecydować się na inny papier - ekologiczny lub ze strukturą papierowej, eleganckiej koronki. Całość, udekorowana tasiemką jest idealną ozdobą na stole. Dodatkowym zdobieniem może być także złocenie lub srebrzenie napisów na etykiecie, bileciku czy wieczku.

Najsłodsze podziękowania

Pomysłów jest bez liku a na dodatek każdy zostanie przez naszą pracownię ozdobiony wieczkiem lub bilecikiem dostosowanym do zestawu dodatków ślubnych, który już wcześniej wybraliście Państwo na swoje zaproszenia i winietki ślubne. Wystarczy tylko wybrać dedykację, a może fragment wiersza i prezent na podziękowanie będzie gotowy do wręczenia. Tak jak miłość Państwa Młodych jest słodka i upojna, tak też Wasze uczucia wobec rodziny i przyjaciół są pełne złocistego ciepła - zupełnie takiego, jak miód. Dajcie wyraz tym uczuciom wręczając swoim gościom słoiczek z miodem w podziękowaniu za udane spotkanie.

Prezenty dla gości weselnych, które osłodzą zimowe wieczory

Znalezienie odpowiedniego prezentu dla gości weselnych, który pozwoli docenić ich obecność, może okazać się nie lada wyzwaniem. Przyszli Państwo Młodzi szukają zazwyczaj czegoś kreatywnego, czegoś, co sprosta oczekiwaniom każdego gościa. Bez wątpienia takim prezentem jest miód zamknięty w minimalistycznym słoiczku, opatrzony personalizowanym bilecikiem bądź grafiką. Pozwoli rozgrzać organizm podczas spożywania herbaty, przywołując przy tym bezcenne wspomnienia w zimowe wieczory.