Ostatnie wpisy na naszym Blogu

Aktywne filtry

Zimowe zaproszenia z naszego asortymentu

W asortymencie naszego sklepu znajdą Państwo bogaty wybór wysokiej jakości, efektownych zaproszeń, które idealnie sprawdzą się podczas ceremonii zaślubin organizowanych w sezonie zimowym. Nasze propozycje to:

  • Akwarele 15 - to wyjątkowy zestaw, który utrzymany jest w odcieniach niebieskiego. Kluczowym elementem zaproszeń jest motyw zimowego wieńca, na którym pojawiają się charakterystyczne dla tego okresu rośliny, jak świerk czy jarzębina. Do kompletu, poza zaproszeniem, można dobrać także winietki na stoły weselne, zawieszki na alkohol, menu lub podziękowania dla Gości - pudełka z cukierkami. Decydując się na taki zestaw, można mieć pewność, że dekoracje ślubne będą prezentowały się niezwykle spójnie i zachwycą wszystkich zaproszonych na ceremonię gości.
  • Malowane kwiaty nr 29 - te zimowe zaproszenia ślubne zachwycają dekoracyjnym motywem przedstawiającym kompozycję kwiatów piwonii w odcieniach burgundu oraz kontrastującego z nim jasnego różu, a także drobnymi, subtelnymi gałązkami. Całość wieńczy kokarda w odcieniu szmaragdowym (może ona zostać zastąpiona wersją w innym kolorze). Wymiary zaproszenia to 14x14 centymetrów. Do wyboru mają Państwo papier z fakturą lnu białego lub ecru.
  • Sonata nr 1 - zaproszenia utrzymane są w stylu glamour w kolorze niebieskim z efektownym złoceniem. To zaproszenie jednokartkowe w dużym formacie A5 o wymiarach 21 x 15 centymetrów. Zaproszenie umieszczone jest w kopercie ekologicznej z trójkątnym zamykaniem. Decydując się na zimową papeterię weselną warto obejrzeć także numery stolików i tablice stołów, które wyjątkowo zaprezentują wśród weselnych dekoracji, a dla Gości można przygotować drobne upominki - czekoladki weselne lub świeczki zapachowe, które także dostępne są w naszej ofercie.