Zaproszenie ślubne kwiatowe - Gipsówka

Zaproszenia ślubne gipsówka to skrupulatnie wyselekcjonowana kolekcja najwyższej jakości, oryginalnych produktów inspirowana kwiatem z rodziny goździkowatych. Każdy z produktów to miniaturowe dzieło sztuki przedstawiające różnorodne motywy kwiatowe. Ręcznie malowane kwiaty to piękny motyw na powiadomienia o weselu. Niepowtarzalne kompozycje kwiatowe w różnych kolorach przypadną do gustu zwłaszcza tym, którzy lubują się w motywach naturalnych, folklorystycznych i boho. Nadadzą Waszemu Wielkiemu Świętu romantyczny charakter.

Zaproszenia ślubne z Kolekcji Gipsówka to wysoka jakość idąca w parze z niską ceną

W naszej wyjątkowej zaproszeń ślubnych z gipsówką o różnych wzorach i motywach kwiatowych znajdują się modele absolutnie wyjątkowe. Na różnorodnych, w stu procentach oryginalnych i niepowtarzalnych zawiadomieniach znajdziecie takie kompozycje, jak kolorowe bukiety róż, urokliwe wieńce wrzosów, piękne kwiaty z łąki, krwisto czerwone maki, radosne słoneczniki, eleganckie dalie, wiosenne tulipany, i wiele innych. Nasza oferta jest na tyle bogata i różnorodna, że z pewnością wpisze się w gust i upodobania każdej pary!

Gwarantujemy najwyższą jakość wykonania i wykończenia naszych produktów. Nasze zaproszenia ślubne inspirowane gipsówką są trwałe i staną się fantastyczną pamiątką dla waszych gości, na zawsze przypominającą im o tym wyjątkowym święcie. Wysoka jakość idzie u nas w parze z niską ceną - bo wiemy, jak istotne w procesie planowania dnia zawarcia związku małżeńskiego jest zaplanowanie odpowiedniego budżetu. Oferowane przez nas produkty są ponadto unikatowe, niezwykłe pod względem wizualnym, wykonane z najlepszych produktów. Zaufajcie nam, jak to już uczyniło wiele par!

Do tych wyjątkowych zaproszeń warto również dobrać dodatki ślubne takie jak: MenuNumery stolikówWinietki czy Księgi Gości, a także podziękowania dla Gości takie jak: Słoiczki z miodemCzekoladkiKrówkiButelki na nalewkiWiatraczki lub Świeczki.

zaproszenia ślubne - kwiat gipsówka