Ostatnie wpisy na naszym Blogu

Aktywne filtry

Kolorowe i eleganckie kwiatowe zaproszenia ślubne


W ofercie Amelia-Wedding nie mogło również zabraknąć kwiatowych zaproszeń ślubnych. Znajdziecie tutaj Państwo bogatą paletę barw w nietuzinkowych i eleganckich roślinnych stylach, które zachęcają do radosnej zabawy weselnej. Inspirację do naszych kwiatowych zaproszeń ślubnych czerpiemy z natury w połączeniu z romantycznym uniesieniem, które odczuwa każda Para Młoda w tym ważnym dla siebie dniu. Oferujemy kolorowe, lekkie motywy wiosenne charakteryzujące się niebagatelnym i niepowtarzalnym stylem. Nasz zestaw kwiatowych zaproszeń ślubnych nawiązuje do najpopularniejszych roślin, które stanowią symbol wiecznej i szczerej miłości. Są tutaj klasyczne róże, słoneczniki, chabry oraz szeroka gama kwiatów polnych w przeróżnych kolorach. Z jednej strony można znaleźć stonowane i nieco łagodne kwiatowe zaproszenia ślubne serii Cykade i Margaret. Dla osób lubiących bawić się kolorami proponujemy zapoznać się z serią Akwarele i Pistacjowe. Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej, na której znajdziecie Państwo szeroki i zróżnicowany asortyment ponadczasowych i pełnych wiosennych uniesień kwiatowych zaproszeń ślubnych.

Zaproszenia ślubne motyw kwiatowy – ponadczasowy design

Połączenie nowoczesnych rozwiązań estetycznych oraz klasycznej ornamentyki florystycznej jeszcze nigdy nie było tak proste. Artykuły papeteryjne dostępne w ofercie sklepu amelia-wedding.pl są tego najlepszym dowodem. Tu znajdują się unikalne oraz gustowne zaproszenia kwiatowe wydrukowane na wysokiej klasy papeterii łączące w sobie klasyczne, ponadczasowe wzornictwo florystyczne z nowoczesnym designem. Piękno kształtów motywów botanicznych znajdujących się na zaproszeniach oraz przemyślana kompozycja każdego z nich tworzą niesamowity efekt wizualny. Goście, którzy otrzymają tego typu zaproszenie, poczują się ważni i docenieni.
W naszej ofercie znajdują się modele zapakowane w pięknej kopercie lub w eleganckim pudełeczku. Jeśli chodzi o zaproszenia ślubne, motyw kwiatowy coraz częściej zostaje wykorzystywany nie tylko w stworzeniu estetyki aranżacyjnej całej uroczystości, lecz także w oprawie graficznej. Szykowne wykończenia zaproszeń, starannie dobrana kolorystyka, poręczny kształt każdej z kartek oraz niezwykłe walory estetyczne to tylko niektóre z cech, którymi charakteryzują się dostępne u nas zaproszenia.

Kolorowa kolekcja zaproszeń ślubnych z motywami kwiatowymi

Wybór zaproszeń ślubnych z kolekcji kwiatowej Amelia-Wedding.pl to strzał w dziesiątkę! Prawdziwa feeria barw - kilkaset wzorów papeterii, z rysunkami różnych gatunków kwiatów i roślin, w wielu wersjach kolorystycznych. Bardzo charakterystyczne dla naszych propozycji są kwadratowe kartki składane na pół, przewiązane uroczą tasiemką bądź kokardą, które zalotnie przyciągają uwagę. Częsty jest także motyw kwiatowego wianka na okładce lub kolorowych roślin, na tle dzikiej przyrody. Na każdej naszej papeterii znajdują się starannie narysowane grafiki kwiatów, nawiązujące do bukietów ślubnych, dekoracji kwiatowych, stylu i kolorów przewodnich wesela. Jest to istotne, bowiem swoją grafiką mogą inspirować, nadając wrażenie niezwykle przemyślanej i profesjonalnej koncepcji.

Ekologiczne zaproszenia ślubne. Postaw na motyw kwiatowy!

Pastelowe barwy, odcienie jasnego różu i bieli, akwarelowe kompozycje – kwiatowy motyw, delikatność barw oraz dbałość o szczegóły powoduje, że nasze zaproszenia ślubne są subtelne i świeże. Udekorowane jutowym sznureczkiem jeszcze bardziej podkreślają swój sielski wygląd. Do zestawu dołączamy również kopertę - ta brązowa, z wysokiej jakości papieru kraft, wspaniale dopełnia całość. Jeśli nie znajdą Państwo modelu, który idealnie Wam odpowiada, możecie zamówić modyfikację wybranej kartki lub projekt indywidualny. Kochamy motyw kwiatowy, dlatego takie projekty to nasza specjalność!

zaproszenia ślubne z motywem kwiatowym