Zaproszenia ślubne - Kwiatowe

Kwiaty to nieodłączny element ceremonii zaślubin i wesela. To także bardzo wdzięczny i uniwersalny motyw, którym można ozdobić papeterię ślubną. Będą one pasować zarówno do wesela rustykalnego, folkowego czy w stylu boho. Na przykład róże kojarzą się z romantyzmem i elegancją, zaś egzotyczne rośliny sprawdzą się na uroczystości inspirowanej dalekimi podróżami. W zasadzie nie ma takiego ślubu, do którego nie pasowałyby zaproszenia ślubne kwiatowe.

Wzory inspirowane naturą zawsze kojarzą się z romantyzmem, przywodząc na myśl długie, letnie dni czy wiosenną, budzącą się do życia przyrodę. To dlatego tak dobrze pasują do pełnej miłości i ciepła uroczystości weselnej. Kartki ślubne z motywami roślinnymi, mogą być jednocześnie klasyczne i nowoczesne, jak i eleganckie oraz bezpretensjonalne. W dodatku ten ponadczasowy wzór, nigdy nie wychodzi z mody. Ogrom rodzajów, gatunków i kolorów roślin powoduje również, że nietrudno znaleźć oryginalny i niepowtarzalny model.

Kolorowa kolekcja zaproszeń ślubnych z motywami kwiatowymi

Wybór zaproszeń ślubnych z kolekcji kwiatowej Amelia-Wedding.pl to strzał w dziesiątkę! Prawdziwa feeria barw - kilkaset wzorów papeterii, z rysunkami różnych gatunków kwiatów i roślin, w wielu wersjach kolorystycznych. Bardzo charakterystyczne dla naszych propozycji są kwadratowe kartki składane na pół, przewiązane uroczą tasiemką bądź kokardą, które zalotnie przyciągają uwagę. Częsty jest także motyw kwiatowego wianka na okładce lub kolorowych roślin, na tle dzikiej przyrody. Na każdej naszej papeterii znajdują się starannie narysowane grafiki kwiatów, nawiązujące do bukietów ślubnych, dekoracji kwiatowych, stylu i kolorów przewodnich wesela. Jest to istotne, bowiem swoją grafiką mogą inspirować, nadając wrażenie niezwykle przemyślanej i profesjonalnej koncepcji.

Ekologiczne zaproszenia ślubne. Postaw na motyw kwiatowy!

Pastelowe barwy, odcienie jasnego różu i bieli, akwarelowe kompozycje – kwiatowy motyw, delikatność barw oraz dbałość o szczegóły powoduje, że nasze zaproszenia ślubne są subtelne i świeże. Udekorowane jutowym sznureczkiem jeszcze bardziej podkreślają swój sielski wygląd. Do zestawu dołączamy również kopertę - ta brązowa, z wysokiej jakości papieru kraft, wspaniale dopełnia całość. Jeśli nie znajdą Państwo modelu, który idealnie Wam odpowiada, możecie zamówić modyfikację wybranej kartki lub projekt indywidualny. Kochamy motyw kwiatowy, dlatego takie projekty to nasza specjalność!

zaproszenia ślubne z motywem kwiatowym