w promocji
Ostatnie wpisy na naszym Blogu

Aktywne filtry

Wyjątkowe zaproszenia ślubne z lawendą dla gości weselnych

Jak wiadomo, ślub i wesele to indywidualne i podniosłe chwile, które należy ozdobić eleganckimi dodatkami. Mogą to być winietki na stół, podziękowania dla gości weselnych za wspólnie spędzony czas czy innego rodzaju akcesoria okraszone najczęściej motywami kwiatowymi. Zaproszenia ślubne z lawendą z pewnością podniosą rozkosz i niezapomniane chwile tej wyjątkowej uroczystości.

Dlaczego lawenda? Jest to kwiat, który oznacza „oczekiwanie na miłość”. Czy Para Młoda, przystępująca do ślubnego kobierca oczekuje na tę podniosłość? Nic bardziej mylnego. Zaproszenia  ślubne z lawendą będą gwarancją bardzo udanej imprezy weselnej okraszonej niezapomnianymi i nader ulotnymi wspominkami przyszłych Małżonków.

Lawendowe buciki ślubne bardzo dobrze współgrają z każdego rodzaju formą papeterii ślubnej. Wszystko musi być dopięte na ostatni guzik. Lawenda w domu zapobiega kłótniom i przyciąga dobre sny. Kwiat lawendy to oznaka szczęścia oraz dostatku. Zapach tej rośliny jest bardzo wyjątkowy i unikatowy. Zaproszenia ślubne z lawendą w tle to idealna kompozycja bukietu dla Par Młodych, które są niezdecydowane co do przewodniego stylu organizowanego wesela.

Niebieski, jasny granat czy róż? Nieważne! Istotne są fakty, które przemawiają za z góry ustalonymi, uniwersalnymi odcieniami pastelowymi. Zaproszenia ślubne z lawendą będą doskonałą kompozycją dla osób, które wahają się, na jaki styl przewodni wesela zdecydować się. Może retro, boho, rustykalny, a także – przepychem ogarnięty glamour?

Zaproszenia ślubne z lawendą będą kojarzyły się z nieboskłonem oraz poranną wonią kwiatów polnych. Ubrania w kolorze lawendowym noszą najczęściej osoby będące szczere i wolne od wszelkich, z góry przymuszonych zasad i będące mocno kreatywnie. To wszystko wyraziście i zachęcająco wpływa na odbiór tych jakże oryginalnych zaproszeń ślubnych z lawendą.

Z pewnością zaproszenia ślubne z lawendą będą pasowały do każdego stylu organizowanego wesela. Na stronie internetowej Amelia-Wedding.pl można wyszukać bardzo wiele interesujących rozwiązań w zakresie zaproszeń ślubnych z lawendą. Mnóstwo gotowych przykładów, takich jak Margaret, Akwarele czy Soreli, bardzo mocno pobudzają wyobraźnię. Takie zaproszenia są opatrzone elegancką wstążką, na przykład w kolorze srebra lub złota, która będzie wzbudzać wyjątkowy odbiór.

Zaproszenie ślubne z motywem lawendy – szeroki wybór propozycji

W Amelia-Wedding.pl specjalnością są zaproszenia ślubne. Te z fioletowymi makami i lawendą, w purpurowych odcieniach, a może przystrojone jesiennym polem lawendy, w promieniach słońca? Subtelne motywy, z tym przecudnej urody krzewem – z pewnością uświetnią cudowny dzień ślubu i wesela. Bowiem jest to odcień elegancji, która jak wiadomo wzbudza nostalgię i romantyczne uczucia. Gwarantujemy, że stonowane odcienie fioletu i ecru, na wyjątkowej papeterii ślubnej - idealnie wkomponują się w ślubne dekoracje. Lawendowy ślub i wesele to pomysł dedykowany dla romantyków i wielbicieli stylów boho czy vintage. Przenieście więc Państwo zaproszonych gości do malowniczej, prowansalskiej krainy ze stylową kolekcją lawendowych zaproszeń ślubnych, będących wspaniałą pamiątką zarówno dla zaproszonych, jak i przyszłych małżonków.

Zaproszenia ślubne z lawendą - z miłości do fioletu

Dbając o upodobania Młodej Pary - nasze zaproszenia ślubne z lawendą, wykonywane są na różnych formatach papieru - poczynając od satynowego, w kolorze białym, przez papier z fakturą lnu białego lub ecru, po pudełka projektowane na papierze ekologicznym. Każdy detal ślubnych kartek powinien ze sobą harmonijnie współgrać, dlatego istnieje możliwość zamówienia próbek wszystkich naszych zaproszeń i dodatków (winietek, zawieszek, jak wiele innych). Czas realizacji wynosi od tygodnia do 10 dni roboczych. Minimalna ilość w zamówieniu to 30 sztuk, zaś nasze zaproszenia mogą być personalizowane i tworzone według wskazówek Państwa Młodych.

zaproszenia ślubne z lawendą