Zaproszenie ślubne kwiatowe - Lawenda

Kiedy już narzeczeni wybiorą datę i miejsce ślubu oraz wesela - to nadchodzi moment oczekiwania i wielkich przygotowań. Należy więc pamiętać o każdym najmniejszym detalu, tak by cała uroczystość była udana. Chodzi oczywiście o przybyłych gości, którzy w tym pięknym dniu będą towarzyszyć Młodej Parze. W naszej polskiej tradycji już od wieków panuje zwyczaj, że przyszli małżonkowie wysyłają poszczególnym gościom specjalne, eleganckie zaproszenia ślubne, które jednocześnie są miłą pamiątką tego ważnego wydarzenia. Nasza kolekcja Lawenda to jednocześnie delikatne i wyraziste wzory, które w połączeniu ze starannie dobranym układem tekstu – stworzy kartkę, pełną wyrafinowania i uroku. A dobierając do niej odpowiednie dodatki, zawieszki i winietki – stanowić będzie idealny motyw przewodni ślubu.

Zaproszenie ślubne z motywem lawendy – szeroki wybór propozycji

W Amelia-Wedding.pl specjalnością są zaproszenia ślubne. Te z fioletowymi makami i lawendą, w purpurowych odcieniach, a może przystrojone jesiennym polem lawendy, w promieniach słońca? Subtelne motywy, z tym przecudnej urody krzewem – z pewnością uświetnią cudowny dzień ślubu i wesela. Bowiem jest to odcień elegancji, która jak wiadomo wzbudza nostalgię i romantyczne uczucia. Gwarantujemy, że stonowane odcienie fioletu i ecru, na wyjątkowej papeterii ślubnej - idealnie wkomponują się w ślubne dekoracje. Lawendowy ślub i wesele to pomysł dedykowany dla romantyków i wielbicieli stylów boho czy vintage. Przenieście więc Państwo zaproszonych gości do malowniczej, prowansalskiej krainy ze stylową kolekcją lawendowych zaproszeń ślubnych, będących wspaniałą pamiątką zarówno dla zaproszonych, jak i przyszłych małżonków.

Zaproszenia ślubne z lawendą - z miłości do fioletu

Dbając o upodobania Młodej Pary - nasze zaproszenia ślubne z lawendą, wykonywane są na różnych formatach papieru - poczynając od satynowego, w kolorze białym, przez papier z fakturą lnu białego lub ecru, po pudełka projektowane na papierze ekologicznym. Każdy detal ślubnych kartek powinien ze sobą harmonijnie współgrać, dlatego istnieje możliwość zamówienia próbek wszystkich naszych zaproszeń i dodatków (winietek, zawieszek, jak wiele innych). Czas realizacji wynosi od tygodnia do 10 dni roboczych. Minimalna ilość w zamówieniu to 30 sztuk, zaś nasze zaproszenia mogą być personalizowane i tworzone według wskazówek Państwa Młodych.

zaproszenia ślubne z lawendą