Zaproszenia ślubne - kolor Fioletowy

Filotet idealnie komponuje się ze złotem i bielą, nadając im dostojność. Fioletowe zaproszenia ślubne to ciekawy pomysł na urozmaicenie galanterii weselnej i przełamanie jednostajnej kolorystyki wystroju. Odcień wrzosowy może stanowić natomiast doskonałe nawiązanie tematyczne do barw wczesnej jesieni, jeśli uroczystość zaślubin została zaplanowana na tę piękną porę roku. Doskonale będzie się komponował z naturalnymi wrzosami oraz frezjami, które często pojawiają się w wystroju sal weselnych.

Zaproszenia ślubne w kolorze fioletowym

W naszej ofercie znajdą Państwo zarówno zaproszenia ślubne fioletowe – tradycyjne bądź w efektownych pudełeczkach – w których jest to barwa dominująca, jak i propozycje z delikatnym akcentem, w postaci ozdobnych kokardek różnej szerokości, ornamentów bądź malowanych kwiatów, połączonym z inną kolorystyką. Do każdego modelu oferujemy pełen zestaw bibelotów: winietki, zawieszki na napoje, pudełeczka na drobne upominki bądź ciasto dla gości, ozdobne kartki z numerami stołów oraz rozpisanym menu, a także ozdobne kartony na koperty z życzeniami dla młodej pary.

Realizujemy również Państwa indywidualne projekty. Zachęcamy do zakupu pakietu próbnego wybranych artykułów – pozwoli to na zapoznanie się z jakością naszych prac na żywo i pomoże w dokonaniu najlepszej decyzji.

Do tych wyjątkowych zaproszeń warto również dobrać dodatki ślubne takie jak: MenuNumery stolikówWinietki czy Księgi Gości, a także podziękowania dla Gości takie jak: Słoiczki z miodemCzekoladkiKrówkiButelki na nalewkiWiatraczki lub Świeczki.

fioletowe zaproszenia ślubne