Ostatnie wpisy na naszym Blogu

Aktywne filtry

Nietuzinkowe fioletowe zaproszenia ślubne dla gości weselnych

Dla każdych przyszłych Nowożeńców ślub i bardzo udane wesele, to podniosła chwila. Dwoje kochających się ludzi przysięga sobie na ślubnym kobiercu dozgonną i nieprzymuszoną miłość. Mają wspierać się w trudnych chwilach, chorobie i nieszczęściu. Para Młoda zaprasza na tę wyjątkową uroczystość gości weselnych spośród najbliższej rodziny, grona przyjaciół i znajomych. Pierwszym etapem idealnie zaplanowanego i zorganizowanego przyjęcia weselnego powinno być wysłanie nieprzeciętnych zaproszeń ślubnych. Na co postawić by być oryginalnym, a forma zaproszeń trafiła w serca weselników?

Fioletowe zaproszenia ślubne będą doskonałą kompozycją piękna i elegancji. Barwa fioletowa symbolizuje tajemniczość i duchowość. Bardzo dobitnie pobudza wyobraźnię i sprawia wrażenie dużej kreatywności. Jest to też kolor podkreślający bogactwo monarchii. Fiolet jest również bardzo często stosowany w produktach kosmetycznych z uwagi na fakt spokojnego i naturalnego wyglądu. Fioletowe zaproszenia ślubne sprawdzą się w każdej sytuacji oraz dowolnym stylu wesela. Można go łączyć z florystycznymi motywami w stylu boho, rustical czy glamour, jak również z nieco stonowanymi i wypłaszczonymi kolorystycznie klasycznymi barwami.

W zależności od zastosowanych proporcji fioletowych odcieni, fioletowe zaproszenia ślubne dodają energii i działają relaksacyjnie na każdego człowieka. Wszelkiego rodzaju odmiany fioletu stosowane są w terapiach przezwyciężania różnych stanów lękowych, natomiast dla gości weselnych będzie to zapowiedź tajemniczej, duchowej i niepowtarzalnej zabawy. Fioletowe zaproszenia ślubne są kolorystyczną mieszanką odcieni niebieskiego oraz czerwonego. W tym przypadku wynikowe połączenie niebieskiego koloru nieba z krwistą i burzliwą czerwienią bywa uznawane za bardzo ekstrawagancką i oryginalną kompozycję. Fiolet dość mocno nasycony jest bardzo krzykliwy i przyciąga uwagę wielu osób.

Na stronie internetowej Amelia-Wedding.pl dostępne są bardzo oryginalne i wyszukane fioletowe zaproszenia ślubne z przepięknymi motywami kwiatowymi i zdobione niebagatelnymi ornamentami.

Zaproszenia ślubne w kolorze fioletowym

W naszej ofercie znajdą Państwo zarówno zaproszenia ślubne fioletowe – tradycyjne bądź w efektownych pudełeczkach – w których jest to barwa dominująca, jak i propozycje z delikatnym akcentem, w postaci ozdobnych kokardek różnej szerokości, ornamentów bądź malowanych kwiatów, połączonym z inną kolorystyką. Do każdego modelu oferujemy pełen zestaw bibelotów: winietki, zawieszki na napoje, pudełeczka na drobne upominki bądź ciasto dla gości, ozdobne kartki z numerami stołów oraz rozpisanym menu, a także ozdobne kartony na koperty z życzeniami dla młodej pary.

Realizujemy również Państwa indywidualne projekty. Zachęcamy do zakupu pakietu próbnego wybranych artykułów – pozwoli to na zapoznanie się z jakością naszych prac na żywo i pomoże w dokonaniu najlepszej decyzji.

Do tych wyjątkowych zaproszeń warto również dobrać dodatki ślubne takie jak: MenuNumery stolikówWinietki czy Księgi Gości, a także podziękowania dla Gości takie jak: Słoiczki z miodemCzekoladkiKrówkiButelki na nalewkiWiatraczki lub Świeczki.

fioletowe zaproszenia ślubne