Ostatnie wpisy na naszym Blogu

Aktywne filtry

Jak prezentują się wiosenne zaproszenia ślubne?

Nasze propozycje wiosennych zaproszeń ślubnych to:

  • Zaproszenia Aurum nr 1 - model utrzymany w odcieniach fioletu z grafiką z frezji, białych piwonii, gipsówki oraz liści eukaliptusa. To zaproszenie jednokartkowe, które wykonujemy na białym papierze w rozmiarze A5.  W zestawie znajduje się biała koperta z trójkątnym zamykaniem z wklejką z motywem kwiatowym. Całość przentuje się delikatnie i świeżo.
  • Zaproszenia Magnet nr 11 - subtelne zaproszenia ślubne z motywem konwalii wykonane na papierze ze strukturą prążków w kolorze białym lub ecru. Przewiązane są tasiemką w dowolnym, wybranym przez Parę Młodą kolorze. Ozdobna przywieszka może mieć nadruk z treścią wierszyka, cytatu lub Imion Pary. Rozmiar zaproszenia pozwala na umieszczenie dużej ilości tekstu wewnątrz wraz z wierszykami czy rebusami o prezentach.
  • Zaproszenia Pistacjowe nr 5 - jedyne w swoim rodzaju zaproszenia, które zamiast w kopercie czy etui umieszczone są w pudełku wykonanym na białym papierze o wymiarach 16x16 centymetrów. Zaproszenie zdobi motyw czerwonych tulipanów skomponowanych w akwarelowy wianek z delikatnymi liśćmi. Wymiary wkładki po złożeniu to 14x14 centymetrów.
  • Zaproszenia Felicja nr 3 - zaproszenia ślubne z delikatnym wzorem z białymi konwaliami, które kojarzą się z sezonem wiosennym. Całość wieńczy jasnozielona tasiemka przewiązana przez etui. Kolorystyka tego modelu nawiązuje do budzącej się do życia przyrody, jest jasna, a barwy intensywne.