Zaproszenia ślubne wiosenne

Dużo par decyduje się na wzięcie ślubu w sezonie wiosennym. Trudno się temu dziwić - to okres znacznie mniej popularny niż letnie miesiące, a co za tym idzie - wówczas znacznie łatwiej znaleźć wolny termin na salę weselną czy usługi fotografa lub zespołu muzycznego. Zaletą wiosennych ceremonii jest także panującą za oknem przyjemna, słoneczna aura, która sprawia, że sesja ślubna nabierze wyjątkowego charakteru. Wiosna to okres, kiedy przyroda rozkwita, co pozwala na wykonanie dekoracji z żywych kwiatów. Konwalie, lilie, krokusy czy bzy będą stanowić doskonałą bazę na bukiety czy wianki. Organizując wiosenne wesele, warto zadbać o to, by również zaproszenia były w odpowiedni sposób dopasowane do pory roku. Bogaty wybór takich dekoracji można znaleźć w naszym sklepie amelia-wedding.pl.

Jak prezentują się wiosenne zaproszenia ślubne?

Nasze propozycje wiosennych zaproszeń ślubnych to:

  • Zaproszenia Aurum nr 1 - model utrzymany w odcieniach fioletu z grafiką z frezji, białych piwonii, gipsówki oraz liści eukaliptusa. To zaproszenie jednokartkowe, które wykonujemy na białym papierze w rozmiarze A5.  W zestawie znajduje się biała koperta z trójkątnym zamykaniem z wklejką z motywem kwiatowym. Całość przentuje się delikatnie i świeżo.
  • Zaproszenia Magnet nr 11 - subtelne zaproszenia ślubne z motywem konwalii wykonane na papierze ze strukturą prążków w kolorze białym lub ecru. Przewiązane są tasiemką w dowolnym, wybranym przez Parę Młodą kolorze. Ozdobna przywieszka może mieć nadruk z treścią wierszyka, cytatu lub Imion Pary. Rozmiar zaproszenia pozwala na umieszczenie dużej ilości tekstu wewnątrz wraz z wierszykami czy rebusami o prezentach.
  • Zaproszenia Pistacjowe nr 5 - jedyne w swoim rodzaju zaproszenia, które zamiast w kopercie czy etui umieszczone są w pudełku wykonanym na białym papierze o wymiarach 16x16 centymetrów. Zaproszenie zdobi motyw czerwonych tulipanów skomponowanych w akwarelowy wianek z delikatnymi liśćmi. Wymiary wkładki po złożeniu to 14x14 centymetrów.
  • Zaproszenia Felicja nr 3 - zaproszenia ślubne z delikatnym wzorem z białymi konwaliami, które kojarzą się z sezonem wiosennym. Całość wieńczy jasnozielona tasiemka przewiązana przez etui. Kolorystyka tego modelu nawiązuje do budzącej się do życia przyrody, jest jasna, a barwy intensywne.