Zaproszenia ślubne - kolor Czerwony

Amelia-Wedding.pl powstał z myślą o tym, by pomóc Parom Młodym zorganizować wyjątkowy ślub - ślub marzeń. Przepiękne detale, idealnie dobrane dekoracje oraz oryginalne zaproszenia na ślub to coś, do czego Młodzi przykładają szczególną uwagę. Właśnie dlatego istnieje takie miejsce jak to – by inspirować i wspierać, bo to właśnie miłość jest najważniejsza.

Dla przyszłych nowożeńców przygotowaliśmy najpiękniejsze zaproszenia ślubne, które rozpoczynają całą przygodę związaną z organizacją uroczystości. A jeśli uwzględniają Państwo w ceremonii zaślubin kolor czerwony – to mamy dobrą wiadomość. Nasze propozycje kartek ślubnych bogate w rysunkowe bądź akwarelowe ozdobniki, przykuwają uwagę i cudownie kontrastują z bielą.

Romantyczne zaproszenia ślubne w kolorze soczystej czerwieni

Namiętny, romantyczny wybór koloru czerwonego na zaproszeniach ślubnych to "strzał w dziesiątkę". Oczywiście bardzo łatwo przesadzić z ilością czerwonych dodatków. Dlatego nasze kartki ślubne występują z eleganckimi wzorami z czerwonymi ornamentami bądź ze stemplem lakowym i złoceniem. Do wyboru mają Państwo także malowane zaproszenia z uroczymi kokardami, cyrkoniami czy z motywami kwiatów i klimatycznych letnich krajobrazów.

Każdy szczegół jest nieprzesadzony i idealnie odnajdzie się w przedpremierowej ślubnej scenerii. Dodatkowo przyszli nowożeńcy w cenie, mają zapewnioną białą kopertę - co więcej możemy stworzyć także projekt zaproszenia według Państwa wskazówek, z pełną personalizacją oraz możliwością druku indywidualnego tekstu, również w języku obcym. Minimalna ilość zamówienia to 30 sztuk, które staramy się wykonać, w jak najszybszym czasie, do 10 dni roboczych.

Do tych wyjątkowych zaproszeń warto również dobrać dodatki ślubne takie jak: MenuNumery stolikówWinietki czy Księgi Gości, a także podziękowania dla Gości takie jak: Słoiczki z miodemCzekoladkiKrówkiButelki na nalewkiWiatraczki lub Świeczki.

czerwone zaproszenia ślubne