Ostatnie wpisy na naszym Blogu

Aktywne filtry

Zaproszenia ślubne dla gości weselnych w kolorze czerwonym

Dzień ślubu oraz wesela poprzedzony jest wielomiesięcznymi przygotowaniami. Jest to okres wzmożonego i intensywnego poszukiwania sali weselnej, sukni ślubnej oraz wszelkiego rodzaju dodatków, które mają za zadanie umilić czas gościom weselnym. W pierwszej kolejności należy zaplanować wysłanie zaproszeń ślubnych dla gości weselnych. Wiele Par Młodych zastanawia się w jakim stylu przygotować takie kartki zaproszeń. Sporo z nich decyduje się na klasyczne i stonowane pastelowe kolory. A może wpuścić nieco szaleństwa i ekstrawagancji do zaproszeń ślubnych?

Zaproszenia ślubne w kolorze czerwonym na pewno będą inspirowały do działania. Nie od dziś wiadomo, że różne barwy pojawiające się w życiu codziennym pełnią kluczową rolę w kwestii kontaktów międzyludzkich. Z jednej strony zielony kolor uspokaja i sprawia wrażenie

proekologicznego, przez co nadaje się doskonale do osób preferujących zdrowy tryb życia. Z drugiej strony, kolor czerwony pobudza do działania. Psychologia koloru jest związana przede wszystkim z efektami, jakie konkretny kolor wywołuje u człowieka. Czerwień charakteryzuje się szeroką gamą oferowanych doznań. Z jednej strony, może być kojarzona negatywnie z takimi hasłami, jak agresywność, nienawiść, ryzyko czy przemoc, ale ma też pozytywne konotacje, jak chociażby witalność, autonomia, niezależność czy zmysłowość i romantyczność. I właśnie te ostatnie, dominujące w tej barwie cechy, mogą przyciągać rzesze przyszłych Małżonków.

Odpowiednio przygotowane zaproszenia ślubne w kolorze czerwonym są bardzo romantyczne i dopasowane do różnego rodzaju stylizacji sali weselnej, takiej jak retro, boho, vintage czy glamour. Soczysta, czerwona barwa, bardzo dobrze komponuje się na białym tle z udziałem różnego rodzaju dodatków, takich jak kwiaty, frędzle czy ornamenty.

Na stronie internetowej Amelia-Wedding klienci znajdą wiele ciekawych rozwiązań w zakresie zaproszeń ślubnych w kolorze czerwonym. Wiele gotowych przykładów, takich jak Akwarele czy Owoce leśne pobudzają mocno wyobraźnię. Mogą być dodatkowo opatrzone elegancką wstążką, a jakże – w kolorze czerwonym. Ostateczna forma zaproszenia jest konsultowana z klientem, dzięki całkowitej personalizacji kartki zaproszenia ślubnego w kolorze czerwonym.

Romantyczne zaproszenia ślubne w kolorze soczystej czerwieni

Namiętny, romantyczny wybór koloru czerwonego na zaproszeniach ślubnych to "strzał w dziesiątkę". Oczywiście bardzo łatwo przesadzić z ilością czerwonych dodatków. Dlatego nasze kartki ślubne występują z eleganckimi wzorami z czerwonymi ornamentami bądź ze stemplem lakowym i złoceniem. Do wyboru mają Państwo także malowane zaproszenia z uroczymi kokardami, cyrkoniami czy z motywami kwiatów i klimatycznych letnich krajobrazów.

Każdy szczegół jest nieprzesadzony i idealnie odnajdzie się w przedpremierowej ślubnej scenerii. Dodatkowo przyszli nowożeńcy w cenie, mają zapewnioną białą kopertę - co więcej możemy stworzyć także projekt zaproszenia według Państwa wskazówek, z pełną personalizacją oraz możliwością druku indywidualnego tekstu, również w języku obcym. Minimalna ilość zamówienia to 30 sztuk, które staramy się wykonać, w jak najszybszym czasie, do 10 dni roboczych.

Do tych wyjątkowych zaproszeń warto również dobrać dodatki ślubne takie jak: MenuNumery stolikówWinietki czy Księgi Gości, a także podziękowania dla Gości takie jak: Słoiczki z miodemCzekoladkiKrówkiButelki na nalewkiWiatraczki lub Świeczki.

czerwone zaproszenia ślubne