Ostatnie wpisy na naszym Blogu

Aktywne filtry

Zaproszenia Ślubne z Kalką

Idealne zaproszenia ślubne to takie, które dopasowane są zarówno do stylu, w jakim będzie utrzymane przyjęcie weselne, jak i do indywidualnych preferencji Pary Młodej. Niezwykle subtelnie i elegancko prezentują się modele z kalką, których bogaty wybór można znaleźć w asortymencie naszego sklepu internetowego amelia-wedding.pl. Z chęcią pomożemy Ci w wyborze wyjątkowych zaproszeń. Zapraszamy do bliższego zapoznania się z naszą ofertą!

W naszym internetowym sklepie można znaleźć przeróżne warianty ślubnych zaproszeń. Przykładamy wszelkich starań, aby kupujący mieli odpowiedni wybór, a przede wszystkim byli zadowoleni z kupionych produktów. Wśród proponowanych artykułów można wymienić zaproszenia z kalką – luksusowe wersje, które zachwyciły już rzesze klientów. Gorąco zachęcamy do przejrzenia szczegółowej oferty Amelia Wedding.

Ekskluzywne zaproszenia na ślub z kalką

Zamawiający wyrażają się z dużym uznaniem na temat asortymentu. Zaproszenia ślubne z kalką zaliczają się do najczęściej wybieranych modeli. Łatwo zrozumieć ich powodzenie – wystarczy na nie popatrzeć. Niezależnie od stylu, w którym powstały, urzekają detalami. Wyróżnia je delikatność, a także pozorna kruchość, za którą odpowiada półprzezroczysty papier (kalka). Nadaje zaproszeniu luksusowy charakter.

Mamy mnóstwo wersji, co pozwala bez problemu wytypować rozwiązanie, które najbardziej trafia w gust danej pary. Między innymi, polecamy zaproszenia ślubne z kalką i lakiem. Kalka dodaje im lekkości, z kolei lak – klasy. Każdy gość poczuje się wyjątkowo, kiedy otworzy tak pięknie wykonaną kartę.

Klienci z przyjemnością przeglądają zaproszenia ślubne z kalką i lakiem wchodzące do katalogu. Ważne miejsce w ofercie zajmują motywy roślinne, uznawane przez wielu za urocze oraz romantyczne. Dysponujemy opcjami kojarzącymi się ze stylistyką retro lub boho, prócz tego można u nas zamówić klasyczne zaproszenia na ślub z kalką. Są bardzo eleganckie, więc rewelacyjnie sprawdzają się w przypadku ślubów w restauracjach, zamkach etc.

Piękne zaproszenia ślubne kalka i lak

Sukcesywnie poszerzamy ofertę m.in. z myślą o klientach preferujących klasyczne rozwiązania czy nieco starodawny styl. Jeżeli chodzi o zaproszenia ślubne, kalka perfekcyjnie wpisuje się w preferencje tej grupy. Nadaje całości ekskluzywny wygląd, budząc zachwyt u osoby, do której trafi papeteria.

Namawiamy do zapoznania się z naszym katalogiem. Jeśli podobają się Państwu zaproszenia ślubne z kalką, z pewnością wyszukacie u nas idealny model na swój ślub. W razie pytań pozostajemy do Waszej dyspozycji.

Jakie informacje warto zawrzeć w zaproszeniu?

Zaproszenie musi zawierać imiona i nazwiska osób biorących ślub, datę, miejsce oraz godzinę ceremonii, a także numery kontaktowe, pod którymi należy potwierdzać swoją obecność w wydarzeniu. Dodatkowo, na zaproszeniach często znajduje się ulubiony cytat, wiersz czy fragment piosenki Pary Młodej. Warto umieścić tam także mapkę dojazdu oraz preferencje odnośnie prezentu - coraz więcej osób zamiast kwiatów wybiera wino lub książki. Gotowe zaproszenie można umieścić w kopercie, etui lub drewnianym pudełku. Najlepszy okres na ich wręczenie to około 3-4 miesiące przed planowaną ceremonią. Warto zrobić to osobiście, a jeżeli nie ma takiej możliwości - przesłać zaproszenie pocztą.

Zaproszenia z kalką od amelia-wedding.pl

Zaproszenia ślubne z kalką dostępne są w naszej kolekcji Elegant, w skład której wchodzi 29 różnych modeli. Dekoracje te tworzone są na białym, sztywnym, gładkim papierze satynowym o gramaturze 280 g. Zdobi je delikatna kalka, której gramatura wynosi 80 g. Zaproszenie przewiązane jest gustowną tasiemką o szerokości 6 milimetrów. Wymiary produktu po złożeniu to 14,5x14,5 centymetra. Tego typu dekoracja jest niezwykle uniwersalna i sprawdzi się zarówno w przypadku wesel klasycznych, jak i tych utrzymanych w stylu glamour. Efektownie prezentuje się na przykład model nr 1 na którym widnieją romantyczne róże w intensywnym odcieniu różu. Elegant nr 3 to wiosenne, białe konwalie w otoczeniu intensywnej zieleni. Kwiaty te są symbolem delikatności oraz nieśmiałości. Zaproszenie Elegant nr 8 doskonale sprawdzi się w przypadku wesel organizowanych w sezonie letnim, a to ze względu na fakt, iż zdobią je słoneczniki. Kwiaty te kojarzą się ze szczęściem, zabawą oraz ciepłem.