w promocji
Ostatnie wpisy na naszym Blogu

Aktywne filtry

Wyjątkowe niebieskie zaproszenia ślubne dla gości weselnych

Przygotowania do ślubu i wesela to okres nader wzmożonych działań związanych z planowaniem oraz organizacją najdrobniejszych detali, które mają wpływ ma powodzenie niecodziennej uroczystości. Trzeba ustalić datę tej wyjątkowej chwili, zamówić salę, ustalić jej wystrój oraz przewidzieć odpowiednie menu weselne. Całość powinna być okraszona znakomitą i modną muzyką. Jednym z najważniejszych etapów profesjonalnie zorganizowanego wesela jest wysłanie oryginalnych i niebagatelnych zaproszeń ślubnych do gości weselnych.

Niebieskie zaproszenia ślubne od razu kojarzą się z symbolem nieba. Niegdyś w starożytnych czasach uważano, że sklepienie niebieskie nie jest ruchome i mocno osadzone na trwałych fundamentach. W związku z powyższym, kolor niebieski utożsamiany jest z symbolem trwania, stałości oraz wierności. Barwa ta nawiązuje do potrzeby dokonań i tworzenia czegoś innowacyjnego i nowego, co wyraża pragnienie mądrości i kreatywności.

Niebieskie zaproszenia ślubne z pewnością będą wzbudzały spokój i poczucie bezpieczeństwa. Od razu kojarzą się z symbolem wzniosłości oraz siły. Bardzo dobrze komponują się z każdym tradycyjnym czy też nieco bardziej ekstrawaganckim motywem przewodnim wesele, takim jak boho, vintage, rustical czy glamour. Bardzo dobrze prezentują się w towarzystwie różnego rodzaju ornamentów, kwiatów czy nawet surowych motywów industrialnych, które mogą przybierać przeróżną formę, w zależności od gustów Klientów.

Każda Para Młoda pragnie doprecyzować przebieg wesele w jak najdrobniejszych szczegółach. Z pewnością niebieskie zaproszenia ślubne przypadną do gustu nawet najbardziej wymagającym gościom weselnym. Niebieska lub błękitna stylistyka będzie pasować do każdego pleneru ślubnej sesji zdjęciowej.

Amelia-Wedding.pl oferuje bogate wzornictwo niebieskich zaproszeń ślubnych. Na stronie internetowej znajdują się sprawdzone i gotowe przykłady wzorców, takie jak Kamira, Aurum czy Mapa uczuć. Istnieje też możliwość personalizowania tego typu kartek obwieszczających bardzo ważną i doniosłą uroczystość.

Błękit nieba na papierze - sięgnij po najpiękniejsze zaproszenia ślubne w kolorze niebieskim

Kolor niebieski ma wiele odcieni i wiele znaczeń. Choć wielu osobom kojarzy się dość chłodno, to jest to jeden z najbardziej ciekawych, subtelnych i delikatnych kolorów, który idealnie odnajduje się jako motyw przewodni zaproszeń ślubnych. Akwarelowe, z dodatkiem złoceń albo w towarzystwie pastelowych wianków lub gałązek ostrokrzewów … Nasze eleganckie i nowoczesne propozycje, w połączeniu z białymi, złotymi, kremowymi czy kolorowymi dodatkami – z pewnością zrobią duże wrażenie na zaproszonych gościach.

Jeżeli są Państwo miłośnikami niebiańskich odcieni, to kartki ślubne utrzymane w tej tonacji będą najlepszym wyborem. Posiadamy w swojej ofercie wzory, które odnajdą się zarówno w weselach organizowanych latem, jak i zimową porą. Naturalne piękno i przepełnione urokiem zaproszenia, z pewnością przyczynią się do tego, by ceremonia ślubna była niezapomniana i długo wspominana przez nowożeńców, jak i gości.

niebieskie zaproszenia ślubne