Zaproszenia ślubne - kolor Niebieski

Ślub to bez wątpienia wyjątkowe wydarzenie, które młoda para zapamięta do końca życia. Jeżeli chcemy, by również nasi goście długo (i jak najlepiej!) go wspominali, warto postarać się możliwie najbardziej dopracować całą uroczystość oraz dopracować jej przebieg w najmniejszych szczegółach. Jedną z ważnych kwestii, o którą należy się zatroszczyć, są zaproszenia ślubne. Oczywiście mogą być one zaprojektowane w różnej tonacji. Dlatego co powiedzą Państwo na kolor niebieski, występujący w towarzystwie różnorakich wzorów, ornamentów bądź kwiatów?

Tego typu kartki ślubne będą idealne, jeśli przyszli małżonkowie planują wesele w plenerze. Natura, prostota i piękno otaczającego nas świata … To także kontra do tradycyjnych, pełnych przepychu i pompy ceremonii ślubnych oraz przyjęć weselnych. Propozycje Amelia-Wedding.pl to mieszanka oryginalnych stylów i kompozycji, które trafią w gusta najbardziej wymagającej Pary Młodej.

Błękit nieba na papierze - sięgnij po najpiękniejsze zaproszenia ślubne w kolorze niebieskim

Kolor niebieski ma wiele odcieni i wiele znaczeń. Choć wielu osobom kojarzy się dość chłodno, to jest to jeden z najbardziej ciekawych, subtelnych i delikatnych kolorów, który idealnie odnajduje się jako motyw przewodni zaproszeń ślubnych. Akwarelowe, z dodatkiem złoceń albo w towarzystwie pastelowych wianków lub gałązek ostrokrzewów … Nasze eleganckie i nowoczesne propozycje, w połączeniu z białymi, złotymi, kremowymi czy kolorowymi dodatkami – z pewnością zrobią duże wrażenie na zaproszonych gościach.

Jeżeli są Państwo miłośnikami niebiańskich odcieni, to kartki ślubne utrzymane w tej tonacji będą najlepszym wyborem. Posiadamy w swojej ofercie wzory, które odnajdą się zarówno w weselach organizowanych latem, jak i zimową porą. Naturalne piękno i przepełnione urokiem zaproszenia, z pewnością przyczynią się do tego, by ceremonia ślubna była niezapomniana i długo wspominana przez nowożeńców, jak i gości.

niebieskie zaproszenia ślubne