Zaproszenia ślubne pastelowe kolory

Organizując przyjęcie ślubne, jedną z pierwszych decyzji jaką należy podjąć jest ta odnośnie stylu, w jakim utrzymana będzie uroczystość oraz dominujących tam kolorów. Idealnie sprawdzą się tu ponadczasowe, subtelne i niezwykle eleganckie barwy pastelowe takie, jak pudrowy róż czy odcień błękitny, liliowy, wrzosowy, brzoskwiniowy czy miętowy. Kolory te mogą się pojawić zarówno na dekoracjach sali, jak i zaproszeniach ślubnych. W ofercie naszego sklepu amelia-wedding.pl można znaleźć bogaty wybór wysokiej jakości produktów tego typu. Są one wykonywane ręcznie, dzięki czemu zaopatrując się w nie można mieć pewność, że każde z nich jest w pełni niepowtarzalne. Zachęcamy do dokładnego zapoznania się z naszą pełną ofertą - zapraszamy.

Zaproszenia z pastelami w roli głównej

Miłośnikom pastelowych odcieni z pewnością do gustu przypadną następujące modele zaproszeń:

  • Zaproszenia Rozalia nr 4 - różowy model z motywem białych piwonii oraz róż z dodatkiem eukaliptusa. Zaproszenie jest wykonywane na papierze z delikatną fakturą lnu i składane w harmonijkę z owijką w akwarelowym tłem. Jego wymiary to 36x17 centymetrów. Jest to więc zaproszenie o niestandardowych wymiarach i pomieści znaczna ilośc tekstu, wierszyków lub grafiki. Koperta wykonana jest z pastelową, akwarelową wklejką.
  • Zaproszenia Belisa nr 3 - model ten przypadnie do gustu wszystkim wielbicielom klasyki. Zaproszenie posiada elegancki wzór z efektowną kokardą i jest wykonywane na papierze białym lub ecru z delikatną fakturą prążków. Jego rozmiar po złożeniu to 14x14 centymetrów. Całość wieńczy tasiemka o szerokości 25 milimetrów, przewiązana przez środek zaproszenia, a tłoczony wzór na dole zaproszenia z pewnością spodoba się zapraszanym Gościom.
  • Zaproszenia Felicja nr 2 - model z pastelowym wzorem i motywem eleganckich, dużych piwonii. Zaproszenie ma wymiary 14x14 centymetrów i jest wykonywane na papierze satynowym o wysokiej gramaturze. Umieszczamy je w stylowym etui, które udekorowane jest kokardą z satynowej tasiemki.
  • Zaproszenia Pistacjowe nr 4 - model z motywem gustownej, jasno różowej piwonii. Jest to klasyczne zaproszenie ślubne, a ich ekskluzywny charakter podkreśla efektowne pudełko o wymiarach 16x16 centymetrów. Wśród pastelowych motywów tej kolekcji znajdziecie także grafiki w stylu boho z piwoniami i piórkami.