Ostatnie wpisy na naszym Blogu

Aktywne filtry

Zaproszenia z pudrowym różem w roli głównej

Osobom lubiącym odcień jakim jest pudrowy róż, z pewnością przypadną do gustu następujące modele zaproszeń dostępne w asortymencie naszego sklepu amelia-wedding.pl:

  • Zaproszenia Magnet nr 16 - model idealny dla miłośników romantycznego stylu. Dominującym elementem są tu różowe piwonie. Całość wieńczy przywieszka z wierszykiem oraz tasiemka o szerokości 12 milimetrów. Zaproszenie wykonujemy na papierze białym lub ecru z fakturą prążków. Jest to format składany w harmonijkę, mieszczący wiele tekstu, wierszyków o miłości czy popularnych rebusów ślubnych na temat prezentów weselnych.
  • Zaproszenia Felicja nr 13 - model przedstawiający romantyczne zdjęcie z delikatnymi kwiatami wiśni. Drukujemy je na białym, sztywnym gładkim papierze satynowym. Całość umieszczona jest w stylowym etui i przewiązana tasiemką szeroką na 25 milimetrów. To oryginalne zaproszenie ślubne z kokardą na pewno odnajdzie się w romantycznej lub kwiatowej aranżacji przyjęcia.
  • Zaproszenia Malowane Kwiaty nr 28 - to subtelna, pastelowa kompozycja kwiatów piwonii w otoczeniu jasno zielonych gałązek. Do wyboru jest tu papier z fakturą lnu biały lub ecru. Jego gramatura wynosi 246 g. Wymiary zaproszenia po złożeniu to 14x14 centymetrów. Umieszczamy je w etui utrzymanym w zbliżonej kolorystyce i przywiązujemy efektowną tasiemką z naklejonym kółeczkiem, na którym mogą pojawić się Imiona Pary Młodej lub wierszyk.
  • Zaproszenia Amaretto nr 5 - model ten z pewnością przypadnie do gustu wszystkim miłośnikom klasyki. To eleganckie zaproszenia na papierze perłowym o fakturze lnu lub piórek (jego gramatura wynosi 215 g). Całość zdobi tasiemka i połyskująca cyrkonia.
  • Zaproszenia Kalia nr 6 - efektowny model przedstawiający grafikę delikatnych pudrowych róż. Zaproszenie wykonywane jest na białym papierze satynowym. Umieszczamy je w szarej kopercie z trójkątnym zamykaniem z wklejką. Jest to bardzo oryginalne połączenie kolorów - szarość pięknie łączy się bowiem z pastelowymi odcieniami.