w promocji
Ostatnie wpisy na naszym Blogu

Aktywne filtry

Ekskluzywne zaproszenia ślubne z ornamentem

Wyjątkowo efektownie prezentują się zaproszenia ślubne ozdobione stylowymi ornamentami z kolekcji Ornament - zdobią je kolorowe motywy oraz efektowna kokarda w dopasowanym kolorze. Te perłowe zaproszenia ślubne tworzymy na papierze złoto - kremowym, co również dodaje im elegancji. Natomiast propozycje z linii Brenet wykonywane są na papierze perłowym o fakturze lnu lub piórek. Motywem dominującym jest tu elegancki ornament, który wieńczy kwadratowa cyrkonia w wybranym kolorze. Rozmiar zaproszenia po złożeniu to 21x10,5 centymetra. Ornament widnieje również na zaproszeniach Moreno. Są one przepasane gustowną owijką wykonaną z dwóch rodzajów papieru - klasycznego z fakturą rypsu oraz perłowego w wybranym odcieniu. Personalizacja oraz koperta są oczywiście darmowe, więc na okładce może pojawić się stylowa, kaligraficzna czcionka.

Ekskluzywne zaproszenia z koronką

Miłośnikom ekskluzywnych dekoracji do gustu z pewnością przypadną także zaproszenia ślubne z koronką. Przykładem może być model Klaris, przy którym wykorzystaliśmy ozdobną, papierową koronkę. Całość wieńczy szeroka na 12 milimetrów tasiemka w wybranym kolorze. Druga propozycja to zaproszenia Z koronką, które dodatkowo zdobi połyskująca cyrkonia. Kolory dekoracyjnych kamyczków są do wyboru: kobaltowy, przezroczysty, szmaragdowy, bursztynowy, liliowy, czerwony, amarantowy, pół-perłowy oraz jasnoniebieski. Zaproszenia w tym formacie mają format kwadratowy, wewnątrz znajduje się kieszonka, ciekawie udekorowana koronką. W środku natomiast można umieścić bilecik z dodatkowymi informacjami o przyjęciu weselnym czy potwierdzenie przybycia.

Do tych wyjątkowych zaproszeń warto również dobrać dodatki ślubne takie jak: MenuNumery stolikówWinietki czy Księgi Gości, a także podziękowania dla Gości takie jak: Słoiczki z miodemCzekoladkiKrówkiButelki na nalewkiWiatraczki lub Świeczki.